"Гоффенгайм" – "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Вболіваємо за "гірників" разом!

zimbio

"Гоффенгайм" - "Шахтар". Сьогодні "гірники" у матчі Ліги чемпіонів спробують зачепитися за останній шанс на вихід з групи. Онлайн-трансляція матчу "Гоффенгайм" - "Шахтар" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

27 листопада, 22:00

Зінсхайм, "Райн-Неккар-Арена"

Ліга чемпіонів, 5-й тур

"Гоффенгайм" - "Шахтар" 1:2

Гол: Крамарич, 18 - Ізмаїл, 14, Тайсон, 15

"Гоффенгайм": Бауманн, Кадержабек, Бичакчич, Нордтвейт, Демирбай, Шульц, Фогт, Зубер, Бельфодиль, Крамарич, Салаї

"Шахтар": Пятов, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Ізмаїл, Степаненко, Майкон, Коваленко, Данченко, Тайсон, Жуніор Мораєс

40 хв. ГОЛ!!! ЗУБЕР!!! М'яч після прострілу зліва зачепив Кривцова і полетів прямо на голову Цуберу, який знову відправив м'яч за спину П'ятову!

37 хв. Степаненко в центрі поля зіграв грубо - жовта картка.

32 хв. Демирбай шикарно навішував у штрафну Шахтаря, але Пятов чудово зіграв на виході.

28 хв. Майкон відмінно навісив з лівого флангу і Кривцов бив головою, але м'яч пролетів поруч з воротами.

23 хв. Заспокоїлися команди. За інерцією ще прискорюються в центрі поля, але біля воріт виникають проблеми.

18 хв. ГОЛ!!! КРАМАРИЧ!!! Хорват з лінії штрафного перекинув П'ятова! Ось це початок матчу!

(Твіттер Хоффенхайма)

15 хв. ГОЛ!!! ТАЙСОН!!! Що творять?! Перехоплення в центрі поля та Мораєс виводить Тайсона один на один, а той впевнено б'є в кут воріт!

14 хв. ГОЛ!!! ІСМАЇЛІ!!! Шикарний розіграш на лівому фланзі між Ісмаїлі і Тайсоном, перший вискочив на побачення з Бауманном і той з рикошетом пробиває голкіпера!

12 хв. Шахтарю вдалося відсунути гру від своїх воріт. Використовують швидкий пас і досить непогані швидкості.

7 хв. Шульц приклався по м'ячу здалеку, але той полетів далеко повз воріт.

4 хв. Поки що господарі виглядають активніше. Було кілька непоганих подач зліва, з якими справлялися захисники Шахтаря.

Ну, погнали!

Перед сьогоднішніми матчами в групі F ситуація в донеччан склалася практично безвихідна.

Група F

1. "Манчестер Сіті" - 9 очок

2. "Ліон" - 6

3. "Гоффенгайм" - 3

4. "Шахтар" - 2

Після двох безапеляційних поразок від "Манчестер Сіті" Паулу Фонсеці та його хлопцям залишається тільки сподівається, що англійці не витратили всього свого запалу в матчах з "гірниками". "Ліон" у Манчестері зміг здивувати "городян" і вивезти перемогу, але нині якщо "Шахтар" хоче залишитися в Лізі чемпіонів, йому потрібно самому перемогти в Німеччині та сподіватися, що "Ліон" поступиться у своєму матчі.

Складнощів донецькому клубу додають і травми. Відновився Тайсон, але ще лікується Марлос, до якого приєднався ще й Ракицький. Оборона "гірників" у цьому сезоні не вражає, тому втрата Ярослава, який зв'язує оборону з атакою, може неабияк позначитися на якості гри гостей.

Проте донеччани тільки проти "Манчестер Сіті" мали такий вигляд, ніби не знають, що таке футбол. І в першому поєдинку з "Гоффенгаймом", і у виїзному поєдинку з "Ліоном" "Шахтар" часом показував футбол практично топового рівня. Нині як ніколи потрібно щось близьке за якістю.

Новини за темою: "Гоффенгайм" - "Шахтар": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

Пауло Фонсека ФК Шахтер

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека:

"Шахтар" завжди грає, проявляючи ініціативу, прагне володіти м'ячем, завжди бути на половині поля суперника, атакувати. Ми ніколи не будемо від цього втікати. Тому завтра ми будемо показувати таку саму гру. Для нас дуже важливо перемогти і пройти далі. Думаю, це було б важливо для будь-якої команди. Для нас головне – сам матч. Важливо перемогти, а будемо ми в Лізі чемпіонів або в Лізі Європи – подивимося далі. Ми налаштовуємося на гру і думаємо покроково".

Головний тренер "Гоффенгайма" Юліан Нагельсманн:

"Ми непогано зіграли проти "Шахтаря" в першому турі та мали шанси остаточно вбити інтригу. Як і ми, суперник нині притиснутий спиною до стінки. Саме тому я чекаю від "гірників" атакувальної гри. Нам потрібно зіграти в обороні так само пристрасно, як у нас виходить діяти в нападі. Будемо працювати, підготуємо план на матч і постараємося виконати його на полі. Враховуючи нашу атакувальну міць, надійна гра в захисті зазвичай веде до перемоги".

Прогноз 112.ua: 2:1