"Гоффенгайм" – "Манчестер Сіті": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

"Городянам" потрібно вигравати

"Гоффенгайм" - "Манчестер Сіті". Німці після хорошої гри у Харкові спробують продовжити набирати очки, але вже вдома і з "Манчестер Сіті". Онлайн-трансляція матчу "Гоффенгайм" - "Манчестер Сіті" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

2 жовтня, 20:00

Зінсхайм, "Райн-Неккар-Арена"

Ліга чемпіонів, 2 тур

"Гоффенгайм" - "Манчестер Сіті" 1:2

Голи: Бельфодиль, 1 - Агуеро, 8, Сільва, 87

"Гоффенгайм": Бауманн, Бренет, Кадержабек, Демирбай (Хак, 89), Гриллитш (Биттенкурт, 82), Бельфодиль, Хоогма, Акпогума, Салаї (Крамарич, 54), Жоэлинтон, Пош.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Компані, Отаменді (Стоунс, 64), Ляпорт, Фернандіньо, Сані, Гюндоган (Б. Сільва, 68), Сільва, Стерлінг (Марез, 76), Агуеро.

Все! Манчестер виграв, а ми перемикаємося на Ліон, де зіграє Шахтар

87 хв. ГОЛ! СІЛЬВА!! Давид похватил м'яч в чужій штрафній після помилки Поша і пробив повз Бауманна!

82 хв. Биттенкурт вийшов замість Криллитша.

76 хв. Марез змінює в грі Стерлінга.

72 хв. Бернардо Сільва подав зліва і Агуеро бив по воротах, але Бауманн встиг повернутися до воріт і забрати м'яч.

66 хв. Уокер грубо грає в центрі поля проти Крамарича - жовта картка.

64 хв. Стоус виходить замість Отаменді.

54 хв. Крамарич змінює Салаї.

47 хв. Гриллитш пробив здалеку, але м'яч проходить над воротами.

41 хв. Агуеро помчав на лівий фланг, звідти повернувся в центр і пробив - м'яч пролітає над воротами.

36 хв. Фернандіньо грубо зіграв в центрі поля - жовта картка.

33 хв. Сані влаштував слаломний прохід крізь захист суперника і м'яч відскочив до Агуеро, але той пробив повз воріт.

29 хв. Компані пробив головою прямо в руки Бауманна після подачі кутового.

25 хв. Манчестер виглядає небезпечніше. Городяни налаштовані дуже рішуче. Фланги дуже активніше. Господарі поки сподіватися на контратаки.

16 хв. Гюндоган двічі небезпечно подав з кута поля. Обидва рази городяни били по воротах, але захист виносила м'яч.

8 хв. ГОЛ! АГУЕРО!!! Відповідає практично моментально Сіті! Сані допоміг забити аргентинцеві.

1 хв. ГОЛ!!! БИЛЬФОДИЛЬ!!! Ось так початок! Вже на першій хвилини німці виходять вперед! Асссист на свій рахунок записав Демирбай.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ліга чемпіонів повертається, а з нею і наші онлайны!

Після першого туру німці візьмуть вдома команду, якій за статусом вже потрібно мати в своєму активі залікові бали. Але "Ліон" думав інакше.

Група F

1. "Ліон" - 3

2. "Хоффенхайм" - 1

3. "Шахтар" - 1

4. "Манчестер Сіті" - 0

"Горняки" сьогодні зіграють при порожніх трибунах з "Ліоном" у Франції. А ось "Хоффенхайм" вперше зіграє у Лізі чемпіонів при своїх уболівальниках. Та ще й проти такого суперника. В харківському матчі німці дуже якісно грали в обороні і вміло ловили суперника на помилки. Подібний сценарій підходить і для протистояння з "Манчестером".

Хоча у команди Юліана Нагельсманна повно проблем. Не зіграють сьогодні Бенжамін Хюбнер, Касим Нуху, Эрмин Бичакчич, Ховард Нордтвейт і Кевін Фогт. У Гвардіоли також є про що подумати. Фабіан Делф і Бенхамен Менді не зіграють. У чемпіонаті грав українець Зінченко і зробив це класно. Можливо, каталонський тренер дасть Саші показати себе в Лізі чемпіонів.

Новини за темою: Матч з "Гоффенгаймом" був найважчим у сезоні, - Фонсека

Фото з відкритих джерел

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола:

"Це важливий матч, і Агуеро тут, бо лікарі сказали, що він готовий грати. Перед матчем ми вирішимо, хто буде грати: він або Жезус. У нас попереду п'ять фіналів на груповій стадії Ліги чемпіонів. Тут у нас немає можливості програти багато матчів. У Лізі чемпіонів всі команди в дуже хорошому стані, потрібно віддати належне суперникам. Нас чекає складний матч. Ми повинні стати рішучіше. Думаю, ми зробили кілька кроків вперед, тому що в останні кілька сезонів ми доходили до стадії плей-офф з комфортною перевагою".

Прогноз 112.ua: 1:3