Даріо Срна
Светана Забуранная
Капітан "Шахтаря" хорват і екс-захисник збірної Хорватії Даріо Срна вважає, що його національна команда в матчі з Україною з перших хвилин гратиме на перемогу.

"На матч з Україною в Хорватії збереться повний стадіон. Національна команда проти українців з перших хвилин гратиме на перемогу. Вдома ми завжди граємо в атакуючий футбол. Звичайно, я хочу, щоб Хорватія виграла в цьому матчі, але разом з Україною потрапила на ЧС-2018!

Можу сказати точно, що збірній Україні буде важко в матчі з хорватами. Хорвати завжди добре грають вдома. Але треба поважати і збірну України. Кілька років тому ми грали з ними і обидва матчі зіграли внічию. Знаю, що збірна Хорватії з повагою ставитися до України.

Полечу я на матч? Так, я буду на грі!

Новини за темою: Футбол: "Лестеру" пощастило, але ми показали неймовірний характер, - Шекспір


Як змінилася команда при Анте Чачиче? Ну, збірна почала грати в хороший футбол. Хорватії не вистачило удачі на Євро-2016, щоб потрапити в півфінал, або щоб виграти турнір. Сьогодні в футболі важлива удача, без неї ніяк.

Які молоді перспективні хорватські футболісти? Пьяца, Ковачич, Брозович.. Хорватія — країна, в якій завжди народжуються хороші футболісти! У цій країні завжди будуть хороші футболісти, не переживайте.

Збірна України за Шевченка? Зміни є, але кожен тренер залежить від результату. Я поважаю Шевченка, бажаю йому тільки хороших результатів. Я сподіваюся, що в України у відборі буде хороший результат. Я буду вболівати за цю збірну, але після Хорватії", — сказав Даріо.

Нагадаємо, матч відбіркового циклу на ЧС-2018 Хорватія — Україна відбудеться 24 березня. Після чотирьох турів хорвати з 10-ма очками очолюють групу I, Україна з 8-ма пунктами на другому місці в таблиці.