DCH
Харківський бізнесмен Олександр Ярославський розповів про своє ставлення про переїзд в місто донецького "Шахтаря". Про це повідомляє канал "Футбол".

"Я дуже задоволений, що "Шахтар" грає в Харкові. Харків'яни дивляться футбол, а інфраструктура клубу не простоює. Ми витратили на газон 3 мільйони євро, це справжній технологічний винахід. Я за те, щоб на стадіоні проходили футбольні матчі. Мені Ренат Ахметов завжди говорив, що "Металіст" схожий на "Шахтар". Я б хотів поставити йому питання: "А на кого зараз схожий Шахтар?" Там грають на ключових ролях Марлос, Тайсон, Азеведо, Кучер. Всі вони – добротні футболісти і прийшли в команду з "Металіста". Сьогодні я побудував би "Металіст". Але поки що це неможливо", - сказав Ярославський.

Новини за темою: Футбол: У матчі проти Хорватії Україна не відійде від своїх принципів, - Шевченко

Нагадаємо, Ярославський придбав "Металіст" у 2006 році. Команда домоглася статусу "третьої сили" в українському футболі. У 2012 році "Металіст" продано Сергія Курченку. Під час революції 2013 року Курченко покинув Україну, і команда збанкрутувала. Зараз заново створений "Металіст-1925" грає в аматорському чемпіонаті.