Футбол: УЄФА відкриє справу проти "Роми" за прапор "ДНР" на трибунах

УЄФА розгляне справу 31 травня

Открытый источник

Інспектор дисциплінарних та етичних питань УЄФА відкрив провадження проти італійської "Роми" за появу на трибунах стадіону символіки «ДНР». Про це йдеться в офіційному листі, який надійшов до ФФУ з УЄФА.

У листі наголошується, що дисциплінарний комітет УЄФА розгляне це питання 31 травня.

«Федерація футболу України дякує УЄФА за оперативну реакцію та відкриття провадження щодо появи на трибунах забороненої символіки проросійських терористичних угруповань, які воюють проти України на Донбасі. Спільно ми маємо зробити все можливе, щоб подібні інциденти не повторювалися на матчах, які відбуваються під егідою ФФУ, УЄФА і ФІФА. Також ми сподіваємося, що найближчим часом подібну символіку буде офіційно заборонено FARE. Ми не дозволимо використовувати футбол для пропаганди тероризму, екстремізму або дискримінації», — підкреслив Андрій Павелко.  

Новини за темою: Футбол: "Шахтар" цікавиться нападником збірної Гани

Нагадаємо, звернення з проханням відкрити дисциплінарне провадження за фактом демонстрації прапора так званої «ДНР» під час матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Рома» — «Шахтар», який відбувся в Римі 13 березня 2018 року, ФФУ скерувала до УЄФА 16 березня. 29 березня Федерація футболу України надіслала звернення до FARE (Football Against Racism in Europe, організації, яка бореться з проявами расизму та ксенофобії в європейському футболі) з проханням додати до переліку забороненої для демонстрації на футбольних матчах символіки так званих «ДНР» і «ЛНР». 

Открытый источник

Джерело: ФФУ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів