Андрей Шевченко
Фото з відкритих джерел
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував підготовку національної команди до гри проти Хорватії. Про це повідомляє канал "Футбол 1".

"Весь план нашого тренувального процесу спрямований тільки на підготовку до гри з Хорватією. Добре, що є кілька днів. Дамо гравцям більше інформації. Буде багато теорії, все покажемо, розкажемо. Наше завдання – підготувати команду по-максимуму, щоб успішно зіграти з хорватами. Підбирали такий склад, щоб створити конкуренцію. Незважаючи на те, що багато гравців не грають у своїх клубах, ми подивимося за тренувальним процесом, хто з них буде мати кращий вигляд. Хотілося б, щоб гравці своєю грою змушували мене ставити їх в основу.

Новини за темою: Футбол: Коноплянка розповів про свої проблеми в "Шальке"

Проблема лівого захисника є, але хочеться, щоб гравці зробили все нормально. Лівша, який грає в українському клубі, – тільки Соболь. У "Шахтарі" і "Динамо" зліва грають іноземці. Праворуч той самий Бутко конкурує зі Срною. Ми викликали Морозюка. Мене радує, що Селезньов забиває. Ось знову забив з пенальті. Це приємно. Головне, що він має ігрову практику, рухається. Але місце нікому не гарантовано. Ми не будемо відходити від наших принципів. Це буде хороша перевірка для нас, щоб зрозуміти наші здібності. Хорватія – найкраща команда в нашій групі. Наше завдання – нав'язати боротьбу. Намагатимемося добитися позитивного результату", – сказав Шевченко.

Нагадаємо, матч проти хорватів Україна зіграє 24 березня.