Футбол: Роман Григорчук залишив посаду головного тренера "Чорноморця"

Наставник "моряків" йде з одеського клубу  

ФК Черноморец
Тренер Роман Григорчук і футбольний клуб "Чорноморець" розірвали між собою контракт.

"Сумно усвідомлювати, що настав той момент, коли я розлучаюся з Одесою, з "Чорноморцем". З містом і клубом, які стали для мене рідними. З чудовими вболівальниками, яких я завжди буду згадувати з теплотою. Разом ми пройшли величезний шлях довжиною в чотири роки. Це - чудовий і незабутній час. Я мав честь працювати в системі Чорноморця з багатьма чудовими людьми та великими професіоналами. Всім їм величезне спасибі! Дуже вдячний керівництву клубу за постійну підтримку у всіх моїх починаннях", - йдеться у зверненні Григорчука на сайті клубу.

"Високо ціную те, що ми розлучаємося солідно і залишаємося друзями. Й окремо - підкреслюю свою любов і повагу до всіх футболістів "Чорноморця". Бажаю їм прогресу і досягнення високих результатів. Ще раз звертаюся до вболівальників "Чорноморця" - Вам низький уклін! Ви - неймовірні! Не прощаюся, а кажу лише до побачення, оскільки вірю у те, що рано чи пізно я із задоволенням повернуся в "Чорноморець", - резюмував тренер.

Додамо, що наступним місцем роботи тренера стане, швидше за все, азербайджанська "Габала", у якій вже практично все узгодили з Григорчуком.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів