Футбол: Лозаннський суд наприкінці сезону зупинить ліцензію харківського "Металіста"

Футбольний юрист вважає, що наближається смерть харківського клубу

"Металлист" Металлист

Голова правління Фонду соціального захисту футболістів та тренерів України Олег Печерний повідомив про те, що через багатомільйонні борги перед футболістами Спортивний суд Лозанни вже наприкінці цього року розгляне скарги від представників українських футболістів і прийме жорстке рішення — призупинити ліцензію ФК "Металіст".

"На даний момент у "Металіста" заборгованості складають понад 30 млн дол., — зазначив Печерний. — Наскільки мені відомо, клуб не хоче розраховуватися не тільки з колишніми гравцями команди, але й з нинішніми. Перед деякими хлопцями борги вже накопичилися за 10 місяців. Я, як представник Едмара та Олега Шелаєва, які грали в Харкові, ще у травні подав документи до Спортивного суду Лозанни. Наш представник повідомив, що засідання з нашого питання відбудеться до кінця нинішнього року, і у зв'язку з тим, що борги клубу на десятки мільйонів, буде прийнято рішення про призупинення атестаційної ліцензії "Металіста", що фактично ставить хрест на подальшому існуванні клубу.

Новини за темою: Криворізький "Кривбас" повертається у професійний футбол

На жаль, але Курченко не хоче не тільки виплачувати борги і платити зарплати нинішнім гравцям команди, але навіть відмовляється вести перемовини щодо продажу клубу, заганяючи його просто в могилу. Складається таке враження, що він просто сам вирішив знищити "Металіст" своїми руками".

Джерело: Matchday

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів