Футбол: "Ліверпуль" був краще за нас всього 10-15 хвилин, - Гвардіола

Каталонець не вважає, що все втрачено

Фото з відкритих джерел

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола прокоментував поразку від "Ліверпуля" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів, повідомляє сайт УЄФА.

"Ми здорово почали матч, але потім вони забили гол. Ми продовжили грати і пропустили ще два голи. З цим важко змиритися. Вони були краще нас всього 10-15 хвилин у першому таймі. У другому таймі ми старалися як могли, але не забили. Що стосується перших двох голів, то гру контролювали ми, а вони забили. Я не збираюся скаржитися і шкодувати. Ніхто не вірить в прохід далі, але є ще матч-відповідь.

Новини за темою: "Ліверпуль" - "Манчестер Сіті": Відео голів матчу

«Ліверпуля» було дві атаки, і вони забили два голи. Це важко прийняти. У решти матчу ми були дуже гарні. Нам потрібно було забити, але вони стали більше захищатися. Треба з цим змиритися. Тепер у нас домашній матч з «ДИНАМО», а потім з «Ліверпулем». Подивимося. Ніхто не знає, як все складеться, але ми віримо в краще", – сказав Гвардіола.

Додамо, що матч-відповідь чвертьфінал відбудеться у вівторок 10 квітня.