(с) Микола Васильков

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка не задоволений своїм становищем у клубі. Женя практично не грає в гельзинкірхенському "Шальке" і вже говорив з цього приводу з керівництвом німецького клубу. Про це повідомляє Микола Васильков з Австрії, де проводить свої збори збірна України.

Новини за темою: Китайці з камерою, хвороба Шевченка й оплески в Австрії: Як збірна України вирушила на збори

"Я не можу пояснити цю ситуацію. Я ставлю запитання керівництву, там всі всім задоволені. Мабуть, усі, крім мене. Тому що я цією ситуацією не дуже задоволений. Розумієте, я не знаю, чи точно все стосується футболу, я не можу взагалі зрозуміти схему, тому що я запитую в тренерів, у директорів, там всі задоволені. Я кажу, ну якщо найближчим часом така ситуація збережеться, потрібно розмовляти вже серйозно", - заявив Коноплянка.

Новини за темою: Футбол: Шевченко оголосив склад збірної України на матч з Хорватією

Відзначимо, в "Шальке" Коноплянка відіграв за сезон 523 хвилини в Бундеслізі (гол + пас), 108 хвилин у Кубку Німеччини (3 голи) і 360 хвилин у Лізі Європи (2 голи). Востаннє Коноплянка з'являвся на полі 12 березня на сім хвилин у переможному матчі проти "Аугсбурга", а повний матч востаннє відіграв у грудні минулого року. Вінгер збірної України влітку перейшов на правах оренди із "Севільї" до "Шальке". В Іспанії Коноплянка стабільністю теж не відзначився.