Феномен збірної Ісландії повинен спонукати Україну відновити масовий прийом до ДЮСШ, - Жданов

Глава Мінспорту переконаний, що потрібно відновлювати і розвивати систему масового дитячого спорту

Українське фото

Феномен збірної Ісландії на Євро-2016 повинен спонукати Україну відновити масовий відбір до дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Про це в інтерв'ю "Укрінформу" заявив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Чиновник нагадав, що за кілька років в Ісландії побудували багато закритих манежів, де можна грати у футбол цілий рік, багато ісландців отримали ліцензії тренерів УЄФА. Це дозволило створити ефективну систему масового відбору на заняття футболом.

"Переконаний, феномен і досвід Ісландії на Євро-2016 має спонукати Україну відновити дійсно масовий відбір до ДЮСШ. Фактично в Україні є дві футбольні академії в широкому сенсі цього слова - у ФК "Шахтар" і ФК "Динамо" Київ. Але ці установи не покривають всю країну. Тобто десь грає талановита дитина, але її можуть не помітити, і це проблема", - зазначив Жданов.

Новини за темою: Жданов заявив, що збірна України з футболу буде новою за духом і людьми

Глава Мінспорту переконаний, що потрібно відновлювати і розвивати систему масового дитячого спорту, а також систему відбору з нього у спорт вищих досягнень. І це стосується не тільки футболу, але й більш широкого спортивного контексту.

Нагадаємо, збірна Ісландії сенсаційно дійшла до 1/4 фіналу Євро-2016, у тому числі обігравши збірну Англії.

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів