banner banner banner banner

"Динамо" втратило перемогу над "Ференварошем"

Кияни відвозять образливу нічию

Відкриті джерела

[media type= "picture" position= "1"]"Ференцварош" українського тренера Сергія Реброва в Будапешті приймав київське "Динамо" в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Перший тайм вийшов у виконанні киян практично ідеальним. Витримавши стартову активність господарів, "Динамо" забрало м'яч собі і після кількох симпатичних атак вийшло вперед - Харатін збив у своєму штрафному Забарного, а Циганков точно пробив пенальті. Під кінець тайму "Динамо" забило другий гол після того, як Буяльський праворуч прострілив на де піну, а уругваєць переправив м'яч у ворота.

У другому таймі підопічні Реброва заграли активніше і" Динамо " довелося менше думати про атаки. "Ференцварош" швидко один гол відіграв. Зубков зумів навісити в штрафну на Нгуєна, який з гострого кута пробив Бойка. Потім нерви не витримали у капітана "Динамо" Сидорчука, який заробив дві жовті картки і залишив своїх партнерів у меншості. А перед фінальним свистком угорці змогли зрівняти рахунок, коли м'яч дійшов до болю в штрафному майданчику "Динамо" і той з близької відстані відправив снаряд у сітку.

Новини за темою: "Ференцварош" - "Динамо": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

У другому матчі групи "Барселона" обіграла в гостях "Ювентус" і з 6 очками очолила групу. Туринці з 3 балами йдуть на другому місці, а "Динамо" і "Ференцварош", маючи по балу, йдуть слідом.

28 жовтня 22:00
Будапешт, "Гроупама Арена"
Ліга чемпіонів, 2 тур
"Ференцварош" - "Динамо" 2:2
Гол: Нгуєн, 59, Болі, 90 - Циганков, 28( пен), де Пена, 41
"Ференцварош":
Дібус, Ловренчич (Ботка, 87), Блажич, Ковачевич, Хайстер, Сомаліа, Харатін (Лайдуні, 65), Шигер (Мак, 73), Зубков, Нгуен, Ісаел (Болі, 73)
"Динамо":
Бойко, Кендзера, Забарний, Попов, Караваєв, Сидорчук, Буяльський (Гармаш 81), Шапаренко (Белуце, 89), де Пена, Циганков (Родрігес, 90), Супряга (Вербич, 89)
Вилучення: Сидорчук, 86

Фінальний свисток! Нічия! Шкода звичайно...

90 + 3 хв. Родрігес поміняв Циганкова.

90 хв. ГОЛ! Болі! Після удару з штрафного м'яч відскочив до Нгуєну, той віддав уздовж воріт, звідки болю пробив Бойко!

89 хв. Замість Шапаренка і Супряги вийшли вийшли Белуце і Вербич.

87 хв. Ловренчича і поміняли Ботка і Двалі.

86 хв. Сидорчук втратив м'яч у центрі поля і грубо зіграв проти Ловренчича - друга жовта і видалення!

81 хв. Гармаш виходить замість Буяльського.

76 хв. Буяльський влетів у підкаті в Хайстера - жовта картка.

73 хв. Болі і Мак вийшли замість Ісаела і Шигера.

71 хв. Лайдуні збив Циганкова в центрі-жовта картка.

65 хв. Лайдуні поміняв у грі Харатіна.

59 хв. ГОЛ! Нгуєн! Зубков з другої спроби зміг відправити м'яч у штрафну Динамо, м'яч прийняв Нгуєн і з гострого кута від штанги пробив Бойка!

52 хв. Сидорчук зіграв грубо на чужій половині поля-жовта картка.

Перерва. Шикарний перший тайм

41 хв. ГОЛ! ДЕ ПЕНА! Буяльський після пасу Кендзери вибіг на ворота праворуч, віддав на Де піну, який замкнув простріл після невдалої спроби Ловренчича вибити!

37 хв. Нгоен пробив з лінії штрафного майданчика, але м'яч полетів повз ворота.

28 хв. ГОЛ! Циганков! Точно низом б'є в лівий кут від себе Віктор!

27 хв. Харатін стрибає в ноги Забарному під час розіграшу кутового - жовта картка і пенальті!

22 хв. Хайстер грубо збив Циганкова в центрі поля-жовта картка.

19 хв. Караваєв після пасу Буяльського зліва, прибрав захисника, але з ударом в кут впорався Дібус!

12 хв. Сомаліа грубо збив Шапаренко-жовта картка.

8 хв. Циганков не зміг нормально пробити, м'яч відлетів до Буяльського, але той відправив м'яч повз ворота.

7 хв.  Ісраель пробив після пасу з лінії штрафного майданчика, але відправив м'яч прямо в руки Бойка.

Добрий вечір, друзі. Дивимося киян сьогодні разом!

Після кваліфікації, вперше успішно пройденої в XXI столітті, головний тренер "Ференцвароша" українець Сергій Ребров говорив, що радий був би зіграти з рідним київським "Динамо" в групі. Фортуна побажання тренера врахувала і додала "родзинки" в цікаву групу.

Своє повернення в груповий етап команди відзначили поразками. "Динамо" вдома не змогло впоратися з "Ювентусом", двічі пропустивши у другому таймі. "Ференцварош" гостював на" Камп Ноу", де пропустив п'ять. Єдиний гол у складі угорців забив наш Харатін. Його, як і збірника Зубкова, нам варто очікувати в сьогоднішньому протистоянні. А ось киянам явно буде не вистачати Миколенко І Бущана, у яких перед матчем виявилися позитивні тести на коронавірус.

Новини за темою: "Ференцварош" - "Динамо": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

На вихідних команди грали матчі національних чемпіонатів. "Ференцварош "обіграв" Уйпешт", а" Динамо "мінімально впоралося з"Олександрією".

Головний тренер" Ференцвароша " Сергій Ребров

"Я не вважаю, що "Динамо" – комфортна зона. У "Динамо" я грав багато років, і там вимогливість і відповідальність не менше, ніж тут. Це ще велике питання, де зона комфорту, тому що в "Динамо" дуже вимогливі вболівальники. Це і історія "Динамо". Всі звикли бачити команду в Лізі чемпіонів, чемпіоном України, що зараз зробити непросто. Думаю, скрізь важко працювати. Ти як тренер несеш відповідальність за команду, за вболівальників. Ти повинен бути сконцентрований, віддавати всі сили своїй роботі".