"Динамо" - "Шахтар": Кияни вийшли вперед (онлайн-трансляція)

"Класичне" вже в третьому турі!

"Динамо" - "Шахтар". Топове українське протистояння вже в матчі за Суперкубок України показало, що команди можуть гідно протистояти один одному. Онлайн-трансляція матчу "Динамо" - "Шахтар" розпочнеться на 112.ua о 18:30, а дивитися поєдинок можна на каналі 2+2.

3 серпня, 19:00

Київ, "Олімпійський"

Чемпіонат України, 3 тур

"Динамо" - "Шахтар" 1:0

Гол: Вербич, 64

"Динамо": Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Морозюк — Сидорчук, Шепелєв (Гармаш, 63) — Циганков, Буяльський, Вербич — Бесєдін.

"Шахтар": Пятов — Данченко, Хочолава, Ракицький, Ізмаїл — Степаненко, Патрік — Марло, Коваленко, Тайсон — Мораєс.

64 хв. ГОЛ!!! ВЕРБИЧ!!! Після подачі Циганкова з штрафного м'яч полетів точно на голову словенця, який пробив у ближній кут. П'ятов зреагував, але втратив м'яч у ворота.

63 хв. Гармаш в грі, пішов Шепелєв.

59 хв. Тайсон включив другу швидкість і помчав до воріт Бойка, але його збив Буяльський - жовта картка.

57 хв. Степаненко грубо грає проти Бесєдіна (знову ж таки) - жовта картка.

54 хв. Бесєдін (поки що один з найкращих на полі) двічі бив у ворота Шахтаря, але Пятов не дав м'ячу опинитися за своєю спиною.

46 хв. Другий тайм починається з великої кількості серпантину і туалетного паперу на полі. Фани Динамо таким чином висловилися проти політики ФФУ.

Перерва

45 хв. Мораєс непогано увійшов у штрафну Динамо і прострілював, але його навіс вибили.

38 хв. Добре Тайсон пробив здалеку і Бойку довелося діставати м'яч з кута воріт!

34 хв. Пятов чудово накинув м'яч на хід Тайсону, але тому довелося виходити зі штрафного і ускладнювати ситуацію.

29 хв. Дуже спокійна гра. Динамо трохи цікавіше грає на контратаках. Але вже не так небезпечно.

20 хв. Знову П'ятов! І знову Циганков! Цього разу Андрій вибив м'яч з ніг молодого гравця Динамо в своїй штрафній. А був вихід один на один.

16 хв. Циганков перехопив м'яч у чужій штрафній і бив, але П'ятов накрив м'яч. Удар не дуже вийшов у Віті.

15 хв. Шахтар краще тримає м'яч, що очікувано. Багато намагається щось придумати Тайсон, але поки що без результатів.

10 хв. Вербич отримав можливість пробити головою з лівого кута воротарського після знижки Гармаша, але не влучив по м'ячу нормально.

4 хв. Дуже все спокійно поки що. Команди по такій спеці не дуже носяться по полю.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн сьогоднішнього суперматчу української Прем'єр-ліги.

Команди синхронно почали чемпіонат з перемог. Кияни мінімально перемагають, а от "гірники" після поразки "Динамо" в Одесі забили у ворота суперників 5 голів. Одним з головних героїв перемог донецької команди став екс-динамівець Жуніор Мораєс, який забивав і "Десні", й "Арсеналу". У матчі проти киян він буде налаштований не менш рішуче.

Кияни поки не пропускали в цьому сезоні. Але назвати гру підопічних Хацкевича цікавою поки не можна. "Динамо" багато використовує пресинг і грає через фланги. Результат це поки що приносить, але проблеми видно неозброєним поглядом.

Новини за темою: Бразилець Вітор Буено став гравцем київського "Динамо"