banner banner banner

"Динамо" розтрощило "Зорю" в Києві

Атака киян була безжальна

Беньямін Вербич "Динамо" Киев

Київське "Динамо" вдома розгромило луганську "Зорю" у матчі-відновленні чемпіонату України.

Гол Шапоренко, 34 хв

Гол Вербича, 38 хв

Гол Шапоренко, 45 хв

Гол Вербича, 54 хв

Гол Соля, 73 хв

Огляд матчу

Новини за темою: В 1/8 фіналу Ліги Європи "Динамо" зіграє з "Челсі"

25 лютого, 18:30

Київ, "Олімпійський"

Чемпіонат України, 19 тур

"Динамо" - "Зоря" 5:0

Гол: Шапаренко, 34, 45, Вербич, 38, 54, Соль, 73

"Динамо": Бойко – Кендзера, Бурда, Шабанов, Миколенко – Сидорчук, Буяльський (Алібеков, 76) – Циганков (Цитаишвили, 69), Шапаренко, Вербич – Соль (Русин, 79)

"Зоря": Філіппе – Караваєв, Литвин, Вернидуб, Чеберко – Сілас (Арвеладзе, 46), Чайковський – Луньов (Кабаєв, 46), Кочергін (Леонардо, 71), Хомченовський – Будковський.

Фінальний свисток. Динамо спокійно доводить справу до кінця.

79 хв. Русин поміняв Соля.

76 хв. Алібеков з'явився на полі замість Буяльського.

73 хв. ГОЛ!!! СОЛЬ!!! Цитаішвілі віддав на фланг Кендзьора, той навісив і Фран головою зробив рахунок ще більшим.

71 хв. Леонардо вийшов замість Кочергіна.

69 хв. Замість Циганкова виходить Цитаішвілі.

58 хв. Філіпа не зіграв на виході і Кендзьора бив по порожніх воротах з-за штрафної, але поляк відправив м'яч поруч зі штангою!

54 хв. ГОЛ!!! ВЕРБИЧ!!! Сидорчук пробив, м'яч відлетів до Караваєва, той невдало вибив на Вербича. А словенець впевнено підробив м'яч і пробив повз Філіппо.

51 хв. Гості починають другий тайм активніше. М'яч тримається у штрафному Динамо, але до повноцінного удару справа не доходить.

46 хв. Кабаєв і Арвеладзе вийшли замість Луньова і Силаса.

Перерва. "Динамо" здивувало реалізацією

45 хв. ГОЛ!!! ШАПОРЕНКО!!! Вербич подав у штрафну і Коля плечем зробив дубль!

39 хв. Щапаренко збив Чеберка - жовта картка.

38 хв. ГОЛ!!! ВЕРБИЧ!!! Ось це так! Трьох обійшов Беньямін по дорозі з флангу і смачно пробив!

34 хв. ГОЛ! ШАПАРЕНКО! Циганков увійшов в карний майданчик справа і прострілив вздовж воріт, а Ніколая спокійно переправив м'яч у порожні ворота!

29 хв. Луньов грубо зірвав контратаку "Динамо" - жовта картка.

27 хв. Хомченовський перехопив м'яч у центрі поля, віддав на хід Будковському, але того випередив у своїх Шабанов.

14 хв. Ще один удар від Будківського. Цього разу головою.

4 хв. Будковський спробував пробити п'ятою після прострілу Кочергіна, але не вийшло

Почали!

Добрий вечір, друзі.

Київська команда непогано підготувалася до відновлення сезону. Про це можна судити з двох матчів проти "Олімпіакоса" у Лізі Європи. Якщо в Греції захист "Динамо" дав приводи для критики, то в Києві команда перемогла "всуху". Багато в чому завдяки чудовим діям Бойка на лінії воріт. Але тепер "Динамо" в єврокубках чекає "Челсі", а це команда іншого рівня, до якої потрібно буде зовсім інакше готуватися.

"Зоря" за зиму змінилася. Тут і старі-нові гравці Білий, Будковський, Чайковський, Шевченко, а також сербський новачок Іванович. Пішли Харатін, Рафаель, Сваток та Прийма. Так що в новому році "Зоря" буде оновленою командою. Але з тим же характером і прагненням перемагати.

Нападник "Динамо" Фран Сол:

"Я б хотів виділити Дениса Бойка. Вважаю, що він став справжнім героєм матчу з "Олімпіакосом". А головною зіркою нинішнього "Динамо" я б назвав Віктора Циганкова. Його ліва нога — це щось. Це той футболіст, який в майбутньому буде успішно грати в Європі. Крім того, необхідно виділити Миколи Шапаренка. У нього взагалі якась особлива енергія, і він вміє нею заразити всю команду. Ну і, звичайно, не можна не відзначити Беньяміна Вербича — це висококласний футболіст, який дуже допомагає "Динамо".

Команди грали між собою у вересні. У матчі першого туру "Зоря" і "Динамо" сильнішого не виявили (1:1). Всього команди провели між собою 43 матчі, з яких 30 завершилися перемогою "Динамо", 4 виграла "Зоря" і 9 разів команди розходилися внічию.

Прогноз 112.ua: 2:0