"Динамо" – "Ренн": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Французи гостюють у Києві

"Динамо" - "Ренн". Сьогодні в матчі четвертого туру Ліги Європи "Динамо" спробує покращити свої позиції в боротьбі за вихід з групи. Онлайн-трансляція матчу "Динамо" - "Ренн" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

8 листопада 19:55

Київ, "Олімпійський"

Ліга Європи, 4-й тур

"Динамо" - "Ренн" 3:1

Гол: Вербич, 13, Миколенко, 69, Шапоренко, 72 - Сьебашо, 90

"Динамо": Бойко – Кендзера, Бурда, Кадар, Миколенко – Че Че (Сидорчук, 83), Буяльський – Сидклей, Шапаренко, Циганков – Вербич (Супряга, 90)

"Ренн": Коубек – Траоре (Ньянг 46), Да Сілва, Ньямси (Желен, 75), Бенсебаини – Зеффан, Поа, Силіки, Буриго – Сарр (Сьебашо, 71), Бен Арфа

90 хв. ГОЛ! СЬЕБАШО! Пропускаю кияни все таки. Ньянг вивалився один на один, обіграв Бойко і віддав під удар Сьебашо.

80 хв. Ще один сейв Дениса! Удар Бен Арфа з лінії штрафного - м'яч в руках у Бойка!

77 хв. Ньянг вийшов на Бойка, але голкіпер виграв дуель.

73 хв. ГОЛ!!! ШАПОРЕНКО!!!! Прорив з лівого флангу в штрафну і точний кручений удар!

69 хв. ГОЛ!!! МИКОЛЕНКО!!! Ще один стандарт! Подача зі штрафного і удару головою захисника!

62 хв. Кендзьора прострілив уздовж воріт, але Сидклей не потрапляє м'яч навіть в бік воріт! Порожніх воріт!

55 хв. Силіки збив Шапоренко - жовта картка.

54 хв. Ух! Сарр з пари метрів бив після прострілу зліва, Бойко зміг зреагувати і з другої спроби забрати м'яч на лінії!

48 хв. Буяльський пройшов церез центр і вирішив пробити здалеку, але по воротах не влучив.

44 хв. Миколенко навісив у штрафну, Вербич пробив головою прямо в руки Коубека.

39 хв. Циганков покотив уздовж штрафної і Миколенко біл - вище воріт.

33 хв. Ай! Циганков відкрився в штрафній і прийняв м'яч зі стандарту, але пробив у голкіпера.

32 хв. Траоре грубо зіграв проти Сидклея в центрі поля - жовта картка.

28 хв. Сидклей перехопив м'яч біля чужих воріт, його збили, м'яч підхопив Шапоренко, віддав Вербичу, але пас вийшов занадто сильним. Беньямін зміг прийняти і прострілити, але влучив м'ячем у Циганкова.

25 хв. Траоре шикарно прорвався по правому флангу у штрафну Динамо і віддавав під удар, але кияни змогли вибити.

19 хв. Кендзьора не дуже добре подав справа, але Коубек додав інтриги, зігравши у волейбол. Захисникам пощастило, що м'яч відлетів до них.

13 хв. ГОЛ!!! ВЕРБИЧ!!! Подача з кутового і Вербич головою з ближньої штанги пробиває Коубека!

10 хв. Поа пробив здалеку вище воріт.

8 хв. Хороший був штрафний у Динамо зліва, Циганков навісив, але Вербич пролетів повз м'яча.

3 хв. Поки все спокійно. М'яч не особливо тримається у команд.

Починаємо! Вперед Динамо!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні розпочинаємо вечір з Динамо!

"Динамо" разом з "Астаною" лідирує у своїй групі, але в боротьбі за перші місця ще не все вирішено.

Група

1. "Астана" - 5 очок

2. "Динамо" - 5

3. "Ренн" - 3

4. "Яблонець" - 2

У вихідні команди грали матчі внутрішніх чемпіонатів. У киян був складний виїзд в Харків, де вони поступилися "Шахтарю". Після прикрої поразки на останніх секундах "Динамо" повинно було вже відійти і фізично, і психологічно. Французи ж обіграли "Кан" в Ла Лізі і осіли на 12-му місці в турнірній таблиці. Але у французькому чемпіонаті така щільність в середині таблиці, що після кількох успішних матчів "Ренн" здійметься в єврокубкову зону. А якщо навпаки, то зона вильоту дуже поруч.

Напевно пропустить матч Хатем Бен Арфа, який ще не до кінця відновився після травми. Точно не зіграє голкіпер Абдулайє Діалло, а Рафік Гутанье пропустить залишок сезону через розрив хрестоподібних зв'язок. У "Динамо" втрат менше: Йосип Піваріч пропустить гру через пошкодження, а Шепелєв відбуває дискваліфікацію.

Перший матч між командами завершився перемогою "Динамо".

Новини за темою: "Динамо" - "Ренн": Сьогодні відбудеться матч Ліги Європи

Александр Хацкевич З відкритих джерел

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич:

"Піваріч вибув на десять днів, але він вже відновлюється. Бесєдін повернувся з Хорватії, де проходив медичні обстеження і процедури. У нього свій план індивідуальної роботи з тренером з фізичної підготовки. Думаю, коли хлопці роз'їдуться по збірних на листопадові матчі, Бесєдін почне працювати в загальній групі. Кадар випав тільки з ігрового циклу. Але не думаю, що це сильно вплинуло на його функціональний стан. Тамаш постійно працював з нами, він знаходиться в ігровому тонусі, оскільки провів у цьому сезоні багато матчів. А як він проявить себе завтра, покаже тільки гра. Немає команди, яка виходить на поле без бажання перемогти. У нашій групі турнірна боротьба може йти до останнього туру".

Головний тренер "Ренна" Сабрі Лямуши:

"Можливо, нам не вистачає досвіду гри на такому рівні, але ставлення футболістів до справи на іграх і тренуваннях вселяє оптимізм перед матчем з таким досвідченим суперником, як "Динамо" (Київ). Хлопці добре мотивовані і намагаються все робити. Нічия збереже шанси залишитися в грі, а поразка, мабуть, немає. Три футболісти, які не прилетіли до Києва, зіграли по три матчі, і цього було досить, щоб набрати форму. Але я порахував, що їх стан все-таки недостатньо для такої гри, і з різних причин залишив трьох гравців у Франції. До того ж у нас в неділю гра в чемпіонаті, тому довелося вибирати. Ми вирішили не ризикувати".

Прогноз 112.ua: 2:1