"Динамо" перемогло "Зорю" у неймовірному матчі

Команди видали неймовірний матч

У Запоріжжі на "Славутич-Арені" луганська "Зоря" приймала київське "Динамо"

"Динамо" першим пропустило, почало другий тайм червоною карткою Кадара і другим голом у свої ворота. Але після цього "режим Мессі" включив Циганков, спочатку віддавши гольовий пас на Буяльського, а після забивши ще двічі. А між ними арбітр вилучив гравця "Зорі" Білого.

Новини за темою: "Зоря" - "Динамо": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

3 квітня, 18:30

Запоріжжя, "Славутич Арена"

Чемпіонат України, 23-й тур

"Зоря" - "Динамо" 2:3

Гол, Караваєв, 32, Білий, 55 - Буяльський, 58, Циганков, 64, 82

"Зоря": Махарадзе, Литвин, Хомченовський, Будковський (Іванович, 77), Луньов, Караваєв, Кабаев (Чечер, 72), Білий, Козаків, Сілас (Нортон, 60), Чеберко.

"Динамо": Бойко, Миколенко, Кадар, Шабанов, Кендзьора, Шепелєв, Шапаренко (Гармаш, 46), Буяльський (Сидорчук, 90), Циганков, Вербич, Русин (Сидклей, 46)

Видалення: Білий, 70 - Кадар, 54

Стенограма матчу

Все! Динамо виграло! Ви вірили в це? До матчу - так. Під час поєдинку - ні за що!

84 хв. Нортона збив Буяльського - жовта картка.

82 хв. ГОЛ! ЦИГАНКОВ!!!! Віктор пробиває Махарадзе! Божевільний матч!

81 хв. Чечер грає рукою в своїй штрафній - жовта і пенальті!

80 хв. Іванович відмінно навісив у штрафну на Хомченовського, той пробив, але Бойко впорався.

77 хв. Іванович поміняв Будківського.

75 хв. Циганков віддав у центр штрафного на Вербича, той бив у дотик, але по воротах не влучив.

72 хв. Чечер виходить замість Кабаєва.

70 хв. Охохо! Білий руками зірвав вихід один на один Гармаша - червона!

64 хв. ГОЛ!!!! ЦИГАНКОВ!!! Вітя – красень! Ідеальне виконання штарфного удару!

63 хв. Вербича збив Білий - ще один гірчичник.

60 хв. Кабаев грубо в'їхав у ногу Сидклей - жовта картка.

60 хв. Нортон виходить замість Силаса.

58 хв. ГОЛ!!! БУЯЛЬСЬКИЙ!!! Циганков класно прокинув собі м'яч праворуч і віддав на вільного Буйльского, який сильним ударом пробив Махардзе!

57 хв. Кендзьора з Луньовим влаштували заворушку в центрі поля, за що обоє отримали по жовтій картці.

55 хв. ГОЛ!!! БІЛИЙ!!! Сілас смачно приклався зі штрафного, Бойко відбив перед собою і Білий головою добив м'яч у ворота!

54 хв. Хомченовський прокинув м'яч на хід і його збив Кадар - це друга жовта і вилучення.

48 хв. А зараз жовту картку отримав Кадар, зірвав атаку суперника.

46 хв. Будковський збив Шепелєва - жовта картка.

46 хв. Гармаш і Сидклей виходять замість Шапаренко і Русина.

Перерву. Зоря не дала киянам жодного шансу.

42 хв. Сілас збив Вербича - жовта картка.

39 хв. Шапоренко зірвав контратаку Зорі - жовта картка.

32 хв. ГОЛ!!! КАРАВАЄВ!!! Сілас навісив зліва, Білий ножицями спробував пробити, але віддав прямо на Караваєва, який відправив м'яч у кут воріт!

30 хв. Білий сильно бив з потенційного штрафного біля воріт Динамо, але м'яч від стінки полетів повз ворота.

23 хв. Бойко! Хомченовський відмінно пробив у ліву дев'ятку з-за меж штрафного, але голкіпер Динамо зіграв на висоті.

15 хв. Буяльський пробиває здалеку, але по воротах не влучив.

6 хв. Луньов непогано навісив зліва і Кабаев пробив головою в руки Бойко.

4 хв. Русин вискочив на побачення з Махарадзе, але пробити йому не дали.

3 хв. Кабаев зліва зміг віддати в центр штрафного, звідки Хомченовський спробував пробити, але по воротах не влучив.

Поїхали!

Сьогодні відбудеться матч чемпіонату України "Олександрія" - "Шахтар".

У верхній шістці Прем'єр-ліги "Динамо" відстає від "Шахтаря" на 7 очок. І якщо кияни ще сподіваються в чемпіонаті, їм можна відступати.

• "Шахтар" - 57 очок
  • "Динамо" - 51
  • "Олександрія" - 41
  • "Зоря" - 32
  • "Львів" - 30
  • "Маріуполь" - 30

"Зорі" ж залишається боротися за місця в Лізі Європи. Позиція команди Вернидуба також не розташовує до втрати очок. Але для луганчан важливіше буде перемогти в очному протистоянні зі "Львовом" і "Маріуполем". А ось "Динамо" залишається сподіватися на осічку "Шахтаря".

Крім усього іншого, у "Зорі" є серйозні і кадрові проблеми. Не зіграє Караваєв, який травмувався в таборі збірної України. Також не допоможуть Віктор Громов і Арвеладзе.

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич:

"Рівень чемпіонату на даний момент можна назвати средненькая, навіть не середнім, хоча в першу шістку вийшли непогані команди і кожен матч буде проходити на максимальних зусиллях".

Особисті зустрічі:

44 матчі між собою зіграли "Зоря" і "Динамо". 31 перемога на рахунку киян, 4 рази вигравали луганчани і ще 9 поєдинків завершилися внічию. Останній поєдинок між командами відбувся в кінці лютого, і тоді "Динамо" в Києві забили п'ять "сухих" голів у ворота "Зорі".

Прогноз 112.ua: 1:3