"Динамо" не змогло обіграти "Брюгге" і вилетіло з Ліги чемпіонів

Кияни виглядали непогано, але не впоралися з завданням

Київське "Динамо" приймало "Брюгге" у матчі третього раунду кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Матч розпочався оптимістично для киян - вже на п'ятій хвилині Миколенко прострілив у центр штрафного і Буяльський спокійно в дотик відправив м'яч у ворота. "Динамо" продовжувало атакувати і виглядала дуже непогано, але в середині тайму після подачі кутового головою пробив точно Делі. На початку другого тайму кияни знову вийшли вперед після того, як Вербич пробив у штангу, а Шепелєв добив м'яч у ворота. У кінцівці поєдинку спочатку другу жовту картку отримав Бурда, а слідом за ним і форвард "Брюгге" Тау. "Динамо" багато атакували і втратило контратаку суперника, після якої забив Вормер. Але навіть після цього у господарів вистачило сил забити ще - Соль пробив головою після подачі кутового, і м'яч від голови захисника влетів у ворота. Надію на порятунок "вбив" Опенда, спокійно реалізувавши вихід один на один в контратаку своєї команди. Тепер "Динамо" зіграє в груповому етапі Ліги Європи.

Новини за темою: "Динамо" – "Брюгге": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

13 серпня, 20:30

Київ, "Олімпійський"

Ліга чемпіонів, третій раунд кваліфікації

"Динамо" – "Брюгге" 3:3

Голи: Буяльський, 5, Шепелєв, 50, Соль, 90+1 - Делі, 38, Вормер, 88, Опенда, 90+4

"Динамо": Бойко – Кендзера, Бурда, Кадар, Миколенко – Буяльський, Шепелєв (Соль, 84), Андрієвський (Де Піна, 46) – Циганков (к), Жерсон, Вербич (Бесєдін, 70)

"Брюгге": Міньоле – Мата, Мехеле, Делі, Соболь – Вормер (к), Ванакен, Рітс – Бонавентура (Диата, 52), Окереке (Опенда, 81), Тау

Видалити: Бурда, 82 - Тау, 85

Стенограма матчу

Все... Динамо завершує свої виступи в Лізі чемпіонів. Дуже прикро...

90+4 хв. ГОЛ!!! Це дурдом! Опенда виходить один на один забиває після контратаки!

90+1 хв. ГОЛ!!! СОЛЬ!!! Після кутового Фран пробив головою і м'яч від голови захисника влетів у ворота!

88 хв. ГОЛ!!! ВОРМЕР!!!! Спокійно розіграли аут гравці Брюгге і капітан бельгійців відправив м'яч низом у правий кут воріт...

86 хв Венакен грубо зіграв проти Миколенко - ще одна жовта!

85 хв Ось так! Тау влітає коліном у Бойка і це друга жовта для гравця Брюгге! Склади вирівнялися!

84 хв. Сіль вызодит замість Шепелєва.

82 хв. Ох... Бурда фолить недалеко від своєї штрафної. А у нього вже була жовта картка. У підсумку, видалення...

81 хв. Замість Окереке вийшов Опенда.

76 хв. Родрігес вивалився на одного захисника зліва, обіграв його і пробив вище воріт!

70 хв. Бесєдін виходить замість Вербича.

69 хв. Брюгге сильно придавив зараз киян. Обстрілюють подачами.

61 хв. Бурда зіграв у чудовому підкаті в центрі поля, але суддя побачив гру рукою. Ще одна жовта для Динамо.

57 хв. Кадар поклав на газон Окереке  - ще один гірчичник.

55 хв. Миколенко не дав супернику втекти в контратаку у центрі поля - жовта картка.

52 хв. Диата змінює Бонавентура.

50 хв. ГОЛ!!! ШЕПЕЛЄВ!!!! Вербич шикарно увійшов у штрафний майданчик зліва і пробив, м'яч вдарився об штангу і Шепелєв добив м'яч у порожні ворота!

47 хв. Шепелєв опинився з м'ячем у штрафному майданчику і пробив - Міньоле відбив на кутовий!

46 хв. Де Піна поміняв Андрієвського

Перерву. Непоганий тайм у виконанні Києва, але рахунок треба виправляти.

41 хв. Бойко тягне дальній удар Тау з-за штрафної. Небезпечно було.

38 хв. ГОЛ!!! ДЕЛІ!!! Після подачі кутового Саймон Делі пробиває головою і м'яч від стійки влітає у сітку!

32 хв. Ванакен пробив з-за штрафного вище воріт. Дають бельгійцям розігрувати м'яч перед штрафним, але далі нічого.

25 хв. Дуже симпатично виглядає Динамо. Швидко розлучаються з м'ячем і гра в пас виходить.

17 хв. Вербич шикарно обігрався з Шепелєвим, увійшов у штрафний майданчик зліва і пробив вище воріт.

15 хв. Бельгійці відсунули гру від своїх воріт. Але все поки що спокійно дивиться.

9 хв. Тау грубо зіграв на половині поля "Динамо", а після почав розмовляти з арбітром - жовта картка.

5 хв. ГОЛ!!!! БУЯЛЬСЬКИЙ!!!! Андрієвський віддав наліво Миколенко, той прострілив у центр, звідки Буяльський дотиком забиває потрібний швидкий гол!

Ну, пацани, удачі! Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми готові починати наш оптимістичний онлайн

Київський клуб за тиждень пережив серйозні проблеми. Спочатку "Динамо" в Бельгії мінімально поступилося "Брюгге". При цьому, команда Хацкевича більшу частину матчу грала вкрай невиразно. І незважаючи на відносно непогану кінцівку, київський центр поля виглядав відверто провально. Слідом за цим "Динамо" поступилося вдома "Шахтарю" в матчі чемпіонату, що також сильно вдарило по емоціям футболістів. Зараз для столичних гравців настав перший у сезоні матч року", коли потрібно викластися по максимуму.

Після перемоги над "Динамо" "Брюгге" спокійно обіграв у чемпіонаті "Остенде". Бельгійці налаштовані оптимістично і готові продовжити показувати свої серйозні швидкості вже на газоні "Олімпійського". Сьогодні у "Динамо" явно зі старту варто чекати Родрігеса, який встиг забити дебютний гол у ворота "гірників", а також показати свою техніку. Непогано виглядав і Де Піна. А ось Віктор Циганков поки тільки набирає кондиції, що не додає Києву шансів.

Нападник "Динамо" Фран Сіль:

"Для перемоги над "Брюгге" потрібно грати вперед, атакувати та створювати моменти, щоб забити. Буде трагедією невдача завтра? Я б не використовував це слово по відношенню до футболу. Трагедії бувають в інших аспектах життя. Футбол — це тільки гра. Але, звичайно, гравці такої команди як "Динамо" мають амбіції і хочуть перемагати в кожному матчі. Але ми не думаємо про невдачу. Такого слова немає в нашій свідомості. Ми думаємо про те, як перемогти і завоювати необхідний результат".

Прогноз 112.ua: 2:0