banner banner banner

Динамо - Евертон: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

Сайт 112.ua проведе онлайн-трансляцію матчу "Динамо"

Фото з відкритих джерел
В неймовірному на гольові моменти матчі київське "Динамо" розгромило англійський "Евертон" і проходить у чвертьфінал Ліги Європи.

19 березня, 20:00
Київ, "Олімпійський"
Ліга Європи, матч-відповідь 1/8 фіналу
"Динамо" - "Евертон" 5-2
Голи: Ярмоленко, 21, Теодорчик, 35, Велозу, 37, Гусєв, 56, Антунеш, 77 - Лукаку, 29, Ягелка, 82

Перший матч 1-2

Стартові склади:

Динамо: Шовковський, Сілва, Драгович, Хачеріді, Антунеш, Велозу, Сидорчук (Буяльський, 64), Риболовля, Гусєв (Калитвинцев, 89) Ярмоленко, Теодорчик (Кравець, 74)
Евертон: Ховард, Коулмен, Ягелка, Алькарас, Бейнс, Маккарті, Баррі, Амсу (Коні, 64), Барклі, Нейсміт (Осман, 64), Лукаку

Кінець матчу! "Динамо" в чвертьфіналі!

85 хв. Драгович грубо зіграв у своїй штрафній ціною жовтої картки.

84 хв. Лукаку і Рибалка відзначилися гірчичниками

82 хв. Ну от не можна було просто... Подача кутового і Ягелка головою переправляє м'яч у ворота

80 хв. А тепер поперечина рятує Евертон після удару Ярмоленка!

77 хв. Що творить Антунеш?! Навіть Порошенко прозрів від того, як Антунеш дальнім пострілом знімає павутину у воротах гостей!

71 хв. Ах! Теодорчик міг забивати, але влучив через межі штрафного у голкіпера.

62 хв. Знову штанга грає за Динамо! І знову відмінно пробив Барклі.

58 хв. Амсу змістився з правого флангу і пробив, але Шовковський дістав м'яч!

56 хв. Те що треба! Сидорчук з м'ячем пройшовся по штрафний, прострілив, Гусєв б'є у захисника, але з другого разу від штанги робить рахунок великим!

49 хв. Поки гра досить спокійна. Кияни трохи більше володіють м'ячем, але і Евертон не забуває про атаки.

Слідкуємо за другим таймом

Кінець першого тайму

42 хв. Набагато приємніше тепер стало дивитися футбол. "Динамо" більше часу проводить з м'ячем, не особливо намагаючись бити.

37 хв. І тут же Велозу забиває м'яч під поперечину після виносу!

35 хв. Теодорчик після навісу від Гусєва і знижки Ярмоленко точно пробиває під Ховардом!

29 хв. Зрівнює рахунок "Евертон". Лукаку вдався шикарний дальній удар з місця під ліву штангу Шовковського.

26 хв. Ярмола підхопив м'яч на вході в штрафну, пройшов захисника і пробив, але Ховард дістав удар українця!

25 хв. Ой! Барклі від центру поля прорвався до воріт і пробив, але влучив у штану!

21 хв. ТАААК!!! ЯРМОЛА!!! У фірмовому стилі киянин змістився до воріт і жахнув здалеку точно під штангу так, що Ховард навіть не пошелохнулся!

16 хв. Кияни перевели гру на бік "Евертона". Але поки у "Динамо" слабо виходять ігрові дії.

11 хв. "Евертон" зумів перевести гру на половину поля "Динамо". У киян поки навіть вийти з оборн вийти не виходить.

6 хв. Барклі пробив здалеку, але СаШо відбив м'яч.

2 хв. Сілва прорвався по правому флангу і подав - Гусєв пробив трохи вище воріт головою.

Розпочався поєдинок

Стартові хвилини матчу в Ліверпулі показали, що "Динамо" в змозі обіграти представника Англії. Але через півгодини гри впевненість киян спала і "Евертон" зумів спочатку зрівняти рахунок, а потім і вирвати перемогу. Що-що, а сьогодні давати гостям переламувати хід поєдинку на свою сторону ніяк не можна. В цілому, за настроєм гравців "Динамо" видно, що вони і самі розуміють, що "Евертон" їм "по зубах". Тим більше, на "Олімпійському" намічається якщо не аншлаг, то новий рекорд відвідуваності.

У киян немає особливих проблем зі складом, крім травмованого Ленса і дискваліфікованого Беланда, що не можна сказати про "іриски", у яких точно не зіграє основний Міральяс. Одним з головних факторів майбутньої перемоги може стати швидкий гол.

В "Евертоні" розуміють, що більшу частину гри вони проведуть в обороні. І з такими щільними захисними редутами "Динамо", як багато хто інші команди, справляються не кращим чином. А от якщо вдасться відзначитися в старті поєдинку, це змусить "Евертон" відкритися, що дасть можливість отримати улюблене вільний простір.

Прогноз 112: 3-1