"Динамо" - "Астана": Кияни пропускають в доданий час (онлайн-трансляція)

Кияни починають груповий етап ЛЄ з домашнього матчу

"Динамо" - "Астана". Київська команда після вильоту з Ліги чемпіонів спробує добитися успіху в Лізі Європи. Онлайн-трансляція матчу "Динамо" - "Астана" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

20 вересня, 19:55

Київ, "Олімпійський"

Ліга Європи, 1 тур

"Динамо" - "Астана" 2:2

Гол: Циганков, 11, Гармаш, 45+1 - Аничич, 21, Муртазаєв, 90+4

Динамо: Бойко – Піваріч, Бурда, Кадар, Кендзьора – Буяльський (Шепелєв, 90), Сидорчук – Вербич, Гармаш (Дуелунд, 79), Циганков (Морозюк, 90) – Русин

Астана: Ерич – Рукавіна, Постніков, Аничич, Шомко Томасов (Муртазаєв, 88), Маєвський, Кляйнхайслер, Педро Енріке – Кабананга (Жанга, 82), Річард Алмейда (Мужиків, 80)

90+4 хв. ГОЛ!!! Пропускає Динамо! Після кутового м'яч вдалося вибити, але Енріке підхопив його на правому фланзі, прибрав Вербича, подав у штрафну, звідки Муртазаєв головою вбив м'яч у ворота!

90 хв. Буяльський йде, замість нього вийшов Шепелєв.

89 хв. Морозюк змінює Циганкова.

79 хв. Дуелунд вийшов замість Гармаша.

78 хв. Буяльський виходив на ворота по центру бив з лінії штрафного, але не влучив у лівий від себе кут.

74 хв. Русин разом з Циганковим тікали двоем на одного захисника, але форвард не зміг перебити суперника і зіпсував неймовірно небезпечний момент.

66 хв. Гармаш пробив вище воріт після подачі кутового!

59 хв. Вербич подав в штрафну, Циганков прийняв м'яч і пробив, але Ерич зумів відбити.

55 хв. Томасов пробіг по правому флангу і зважився на дальній удар.

45+1 хв. ГОЛ!!! ГАРМАШ!!! Вербич подав в штрафну, Ерич не зміг зафіксувати м'яч і Денис добив у ворота!

43 хв. Бурда грубо збиває суперника недалеко від своєї штрафної - жовта картка.

41 хв. Кадар в шикарному підкаті вибив м'яч з ніг Томасова у штрафному Динамо. А був вихід один на один.

32 хв. Заспокоїлася гра. Кияни після невеликого "вибуху" знову забрали м'яч вичікують.

27 хв. Вербич закинув м'яч до воріт, захисник продовжив політ м'яча і Циганков підхопив. Віктор спробував віддати вздовж воріт, але і цей пас накрили.

21 хв. ГОЛ!!! Кабананга навісив зліва і Аничич головою відправив м'яч від поперечини за спину Бойко!

21 хв. Гармаш віддав м'яч назад, Томасов перехопив його, але не зміг реалізувати його.

19 хв. Кияни поки виглядають цілком упевнено. М'яч більше тримається у господарів, але і гості шукають шляхи для своїх атак.

11 хв. ГОЛ!!! ЦИГАНКОВ! Віктор обігрався з Буяльським і точно пробив низом у лівий кут воріт!

6 хв. Ерич реагує на удар головою Кендзьора після кутового.

3 хв. Циганков пробіг по правому флангу, прибрав захисника і слабо пробив по воротах - Ерич м'яч забрав.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн стартового матчу киян у Лізі Європи.

"Астана" - молодий футбольний клуб. Йому ще немає навіть і 10 років. Але за цей короткий термін "Астана" зуміла стати однією з головних команд Казахстану. У 2015 році вони став першими в історії казахами в груповому етапі Ліги чемпіонів. В минулому році вони зуміли пройти групу Ліги Європи і лише в 1/16 фіналу покинули єврокубки. Зараз командою керує Григорій Бабаян, який тимчасово заміняє на посаді тренера українця Романа Григорчука.

"Динамо" поки переживає чергову перебудову команди. Якщо в перших матчах сезону кияни витягували матчі за рахунок класу, то зараз це зробити не вдається. Особливо провалюється центр поля у "Динамо". Зараз у складі київського клубу близько десяти півзахисників. Але ніхто з них поки не здатний привнести в гру команди потрібний креатив і фантазію.

Новини за темою: "Динамо" підписало данського півзахисника Дуелунда

На минулих вихідних "Динамо" в чемпіонаті України гостювало у "Зорі". І завдяки дальньому удару Сидорчука його врятувала нічию. Загалом серія без перемог у киян вже затягнулася. Вже п'ять матчів "Динамо" не може виграти. Лідер чемпіонату Казахстану, незважаючи на нічию з "Кайсаром", впевнено йде до п'ятого чемпіонського титулу.

Артем Беседин З відкритих джерел

Нападник "Динамо" Артем Бесєдін:

"Ми розпочали безпосередню підготовку до "Астані" після гри з "Зорею". "Астана" – хороша команда, вона є лідером у своєму національному чемпіонаті. Але ми – "Динамо" і зобов'язані перемагати цю команду, як і інші, і з першого місця виходити з групи. Найголовніше – якісно виконувати свою роботу, максимально викластися на поле і показати хорошу гру".

Воротар "Астани" Ненад Эрич:

"В складі киян зібрані гравці своїх збірних, і команда за рівнем повинна була грати у групі Ліги чемпіонів, але невдалий матч в Амстердамі не дозволив киянам пройти туди. Тим цікавіше буде нам перевірити себе на рівні такого суперника".

Прогноз 112.ua: 2:1