"Динамо" – "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу Кубка України

Кияни спробують помститися "гірникам" за поразку в чемпіонаті

"Динамо" – "Шахтар". У рамках 1/8 фіналу Кубка України київське "Динамо" прийме донецький "Шахтар". Онлайн-трансляція матчу "Динамо" – "Шахтар" розпочнеться на 112.ua в 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "2+2".

30 жовтня, 19:30
Київ, "Олімпійський"
Кубок України 1/8 фіналу
"Динамо" – "Шахтар" - 2:1
Гол: Сидорчук, 22, Попов, 109 - Степаненко, 90+1
"Динамо": Бущан, Миколенко, Шабанов, Попов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Вербич (Де Піна, 102), Циганков, Караваєв, Бесєдін (Гармаш, 90)
"Шахтар": Пятов, Ізмаїл, Матвієнко, Кривцов (Хочолава, 46), Болбат (Додо, 53), Степаненко, Коноплянка (Дентіньо, 74), Тайсон, Марлос (Антоніо, 100), Коваленко, Мораес
Видалення: Шепелев, 89 - Степаненко, 94

І все! Шахтар вилітає з Кубка! У нас буде новий володар трофею!

118 хв. Шабанов руками зупинив Тайсона - жовта картка. А після цього гравці ще трохи поштовхалися. Тайсону – жовта за розмови.

109 хв. ГОЛ!!! ПОПОВ!!! Він і справді український Рамос! Подача Де Піни з кутового і Денис Попов головою вколотив м'яч у сітку!

102 хв. Вербича поміняв Де Піна.

100 хв Марлос йде, замість нього виходить Антоніо.

96 хв Гармаш пробив з лінії штрафного після знижки Вербича - П'ятов дістав м'яч з кута.

94 хв Степаненко збив Вербича - жовта картка, яка для Тараса стає другий. Склади вирівнялися!

Кінець основного часу. Нас чекають ще півгодини!

90+1 хв. ГОЛ!!! СТЕПАНЕНКО!!! П'ятов прибіг на розіграш кутового, але кияни змогли вибити м'яч зі штрафної. Спочатку Марлос спробував пробити, але влучив у захисників. А ось удар Степаненко вийшов прямо під ліву штангу!

90 хв Гармаш вийшов замість Бесєдіна.

89 хв. Шепелєв в центрі поля спробував скосити Тайсона, але в ногу не потрапив. Тайсон зупинився, але не впав. Суддя порахував, що це червона картка. Динамо дограє матч удесятьох.

87 хв Степаненко дали пробити головою після подачі Коваленко зліва, але Бущан спокійно зловив м'яч.

81 хв. Шахтар поддавил суперника, намагається відігратися.

75 хв. Дуже небезпечно пробив низом Тайсон штрафного, але м'яч трохи розминувся з кутом воріт!

75 хв. Кендзьора руками збив Тайсона на фланзі – жовта картка.

73 хв. Дентіньо змінив травмованого Коноплянку.

69 хв. Коноплянка побігав з м'ячем у штрафному Динамо, віддав під удар Тайсона, який по воротах не влучив.

67 хв. Миколенко навішував справа, м'яч полетів у ворота і П'ятов насилу дістав м'яч з-під поперечини!

61 хв. Бесєдін відібрав м'яч у центрі поля, втік до чужих воріт і спробував здалека перекинути П'ятова, але по воротах не влучив.

55 хв. Додо отримав м'яч у штрафному праворуч від Коноплянки, віддав під удар Степаненко, а той відправив м'яч за ворота!

53 хв. Додо вийшов замість Болбата.

51 хв. Циганков сильно пробив з штрафного, але м'яч полетів у стінку.

46 хв. Хочолава після перерви вийшов замість Кривцова.

Перерву. Хороший перший тайм

45 хв. Марлос після прострілу Тайсона справа пробив п'ятою, але Бущан накрив м'яч.

43 хв. П'ятов забрав м'яч у ногах у Вербича, який проривався до воріт через центр штрафного.

34 хв. Вербич зміг прийняти м'яч в чужій штрафній, в падінні спробував пробити, м'яч від захисника відскочив до Караваєва, який пробив П'ятова.

31 хв. Коваленко грубо збив Шепелєва - жовта картка.

30 хв. Тайсон зміг зайти в штрафний майданчик киян і пробити, але м'яч полетів над воротами.

27 хв. Шахтар забрав м'яч собі, Динам – не проти.

22 хв. ГОЛ!!! СИДОРЧУК!!! Ось це голясо! Шикарний дальній удар метрів з 35-ти! М'яч по божевільною траєкторії влетів у праву дев'ятку!

20 хв. Марлос зумів увійти з м'ячем в штрафну Динамо, але Кендзьора зміг у підкаті вибити м'яч!

15 хв. Динамо дуже непогано пресингує гравців Шахтаря, як тільки ті отримують м'яч. Поки це працює.

10 хв. Степаненко грубо збив Вербича на фланзі - жовта картка і перші нерви на полі.

8 хв. А тепер ще й Караваєв пробив здалеку – П'ятов забрав!

3 хв. Вербич пройшов зліва, віддав під удар Сидорчука, який здалеку відправив м'яч повз ворота.

1 хв. Вербич перехопив м'яч у чужій штрафній після невдалого пасу Тайсона і пробив – м'яч від захисника полетів повз ворота!

Почали!

Добрий вечір, друзі. Починаємо наш сьогоднішній футбольний вечір!

Обидві команди в минулі вихідні втратили очки. "Шахтар" не зміг переграти "Олександрію", вперше не вигравши матч чемпіонату. А "Динамо" втратило перемогу вдома над "Карпатами". У киян зараз проблеми з обороною після травми Бурди, що в матчі з "Шахтарем" може багато коштувати.

"Шахтар" повинен був відійти від двох поспіль нічиїх і в матчі з принциповим суперником видати результат. У цьому сезоні вони вже перемагали в Києві, причому досить впевнено. Але "гірники" ще не грали з "Динамо" Михайличенко, для якого це шанс показати свій тренерський розум.

Новини за темою: "Челсі" – "Манчестер Юнайтед": Сьогодні відбудеться матч Кубка англійської ліги

ФК Шахтер

Захисник "Шахтаря" Сергій Кривцов:

"Ми в однакових умовах. "Шахтар", як і "Динамо", готується до цього матчу в Києві, ми не будемо втрачати час на переїзди, тому, впевнений, встигнемо підготуватися до цієї гри. Нас і вболівальників чекає цікавий матч, в якому кожен буде битися за перемогу".

Особисті зустрічі:

164 матчі зіграли між собою наші гранди. 69 перемог на рахунку "Динамо", 47 разів перемагали "гірники". В цьому сезоні команди обмінялися перемогами з рахунком 2:1. У поєдинку за Суперкубок виграло "Динамо", а в чемпіонаті перемогу святкував "Шахтар".

Прогноз 112.ua: 1:2