Допінговий скандал: МОК відмовився допустити 15 виправданих росіян до Олімпіади-2018

Випадок кожного спортсмена розглядався окремо

З відкритих джерел

Міжнародний олімпійський комітет вирішив не запрошувати на Олімпіаду до Пхьончхана 13 російських спортсменів та двох тренерів, виправданих раніше спортивним арбітражем. Про це у понеділок, 5 лютого, йдеться на сайті організації.

Зазначається, що випадок кожного спортсмена розглядався окремо.

Однак попри рішення суду, комітет на основі певних даних сумнівається у чесності та допінговій "чистоті" російських спортсменів.

"Додаткова інформація включає дані з фармацевтичних баз, сліди заборонених речовин, докази щодо маніпулювання показниками стероїдів та іншу конфіденційну інформацію, надану Всесвітньою антидопінговою агенцією", – йдеться у повідомленні МОК. 

Нагадаємо, 1 лютого Спортивний арбітражний суд (CAS) задовольнив апеляції 28 російських спортсменів на рішення МОК, який усунув їх від Олімпіади. Також російським олімпійцям повернули низку медалей, здобутих у Сочі 2014 року і відібраних на тлі допінгового скандалу.

Суд дійшов висновку, що стосовно 28 російських спортсменів "бракує доказів" щодо причетності до допінгової схеми.

Раніше МОК усунув російську збірну від зимових Ігор 2018 року в Південній Кореї. Повідомлялося, що поїхати на Олімпіаду зможуть тільки не помічені у вживанні допінгу спортсмени, але лише під нейтральним прапором і без герба своєї країни на спортивній формі.

Зазначимо, зимові олімпійські ігри 2018 року відбудуться в південнокорейському Пхьончхані з 9 по 25 лютого.

Додамо, що з медальним заліком Олімпіади-2018 можна ознайомитися тут.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів