banner banner banner

До якої гри ми готувалися, такою вона й була, - Хацкевич

Білорус відзначив контроль м'яча у своїх підопічних

Александр Хацкевич З відкритих джерел

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич дав свій коментар після перемоги над "Славією", яка вивела киян до плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Про це пише офіційний сайт "Динамо".

"Важка гра, навіть дві. Здається, що футбол суперника доволі простий – лівий фланг, передача в центр і боротьба. Наші хлопці вміють терпіти, дочекалися свого шансу, і ми ще на крок наблизилися до Ліги чемпіонів.

Початок був за нами, але коли ми грали першим номером? Після першого м'яча стали грати впоперек і назад, захисники перебували під тиском "Славії", і доводилося виходити через короткий пас. У перерві трохи змінили гру. Треба впевненіше грати при контролі м'яча і ризикувати – футбол це передбачає.

До якої гри ми готувалися, така вона і була. Незалежно від того, хто у "Славії" грає, філософія гри команди не змінюється. Може, в першому таймі ми дозволяли спокійно доставляти м'яч з флангу в штрафну, але в другому таймі перебудувалися і перекрили фланги. Потім суперник почав грати через центральних захисників, довгий пас, і ми були готові.

Новини за темою: Євген Хачеріді показав синьо-жовті щитки фанатам "Спартака"

Ми намагалися контролювати м'яч. Шепелєв це добре вміє, і відштовхувалися від цього в першу чергу. Плюс ми розуміли, що буде багато верхових єдиноборств – для цього вийшли Сидорчук та Гармаш. Віталій дістав невелике ушкодження на тренуванні, і ми не бачили сенсу випускати його з перших хвилин. Все було сплановано, і ми дотримувалися задуму.

Поки трансферне вікно відкрите, все може бути. Крім того, є інтерес до наших гравців, і це мене не може не турбувати як тренера. Супрягу не побачимо 10-12 днів – була травма після чемпіонату Європи, і він відновлюється. Буено тренується лише тиждень. Тому поки, зрозуміло, будемо покладатися на більш досвідчених хлопців", – сказав Хацкевич.

Нагадаємо, у плей-оф відбору Ліги чемпіонів "Динамо" зіграє з голландським "Аяксом". Матчі з амстердамським клубом відбудуться 21 і 28 серпня.