"Челсі" - "Манчестер Юнайтед": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

"Червоним" в Лондоні буде складно

"Челсі" - "Манчестер Юнайтед". Один з трьох лідерів чемпіонату Англії прийме команду, яка також розраховувала бути серед топів, але поки що провалюється. Онлайн-трансляція матчу "Челсі" - "Манчестер Юнайтед" розпочнеться на 112.ua в 14:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

20 жовтня, 14:30

Лондон, "Стемфорд Брідж"

Чемпіонат Англії 9 тур

"Челсі" - "Манчестер Юнайтед" 2:2

Гол: Рюдігер, 21, Барклі, 90+6 - Марсьяль, 55, 72

Челсі": Аррисабалага, Аспілікуета, Рюдігер, Давид Луїс, Алонсо, Жоржиньо, Канте, Ковачич, Вілліан, Азар, Мората.

"Манчестер Юнайтед": де Хеа, Янг, Линделеф, Смоллінг, Шоу, Матіч, Погба, Рашфорд, Мата, Марсьяль,  Лукаку.

90+6 хв. ГОЛ!!! МРАСЬЯЛЬ!!! Челсі дотиснув! Після подачі справа Алонсо пробив головою, але м'яч влучив у штангу. А на добиванні Барклі зумів переправити м'яч у ворота!

85 хв. Другий тайм у виконанні МЮ - дуже хороший. Вони практично не дають Челсі щось придумати біля своїх воріт, при цьому, самі досить вміло тікають у свої контри.

72 хв. ГОЛ! МАРСЬЯЛЬ!!! Мата відмінно пройшов праворуч, скинув м'яч Рашфорду, той віддав у штрафну на Марсьяля і той закрутив м'яч у правий нижній кут!

71 хв. Канте пробив з-за штрафної, але Де Хеа витягнув удар!

65 хв. Хороший момент у Челсі! Луїс трохи не потрапляє по воротах після навісу зі стандарту у виконанні Вілліана.

55 хв. ГОЛ! МАРСЬЯЛЬ!!! Серія ударів і навісів у штрафну Челсі привів м'яч у центр Марсьялю, який встромив м'яч повз Кепы!

47 хв. Мората зумів прийняти м'яч в чужій штрафній і пробити, але Де Хеа впорався з ударом.

35 хв. Челсі набагато більше володіє м'ячем. Матч проходить під їх диктовку.

30 хв. Рюдігер сьогодні відзначився не тільки голом, а й жовтої картлчкой.

27 хв. Янг виконав грубий підкат - жовта картка.

21 хв. Гол!!! Рюдігер!!! Вілліан подав у штрафну і Антоніо точно пробив головою!

13 хв. Вілліан неточно пробив з штрафного. А могло бути небезпечно.

3 хв. Ковачич наніс перший удар у матчі - заблоковано.

Добрий день, друзі. Ми починаємо наш сьогоднішній онлайн матчу в Лондоні.

Лондонський клуб розраховує на те, що не випаде з боротьби за чемпіонство. Поки у "аристократів", "Ліверпуля" і "Ман Сіті" по 20 очок і вони лідирують в таблиці. Підопічним Саррі не можна сильно відпускати своїх конкурентів, інакше титул може "попливти". "Юнайтед" у цьому сезоні за призи вже не веде боротьбу. Хоча 5 очок в такому сильному турнірі, як англійська Прем'єр-ліга, відіграти не так складно. Просто команда Моурінью, судячи з усього, не здатна на таке.

Тим більше у Жозе Моурінью, крім ігрових, повно і командних проблем. Так, сьогодні не зможуть допомогти "червоним" Маркус Рохо, Джессі Лингард, Неманья Матіч, Скотт МакТоминай і Андер Еррера із-за пошкоджень. Хоча і без них у складі "Манчестер Юнайтед" повно гравців, здатних змінити хід поєдинку.

Новини за темою: Лондонський "Челсі" відправить в музей Освенціма викритих в расизмі фанатів

Головний тренер "Челсі" Мауріціо Саррі:

"Моурінью перемагав скрізь, де працював, тому я повинен поважати його. Я також вважаю, що всі повинні поважати його. "Юнайтед" - дуже сильна команда. Можливо, це найкращий клуб у чемпіонаті Англії з підбору гравців. Думаю, зараз "Манчестер Сіті" грає краще, але якщо говорити про футболістів, то "МЮ" дуже сильний".

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Жозе Моурінью:

"Для мене це ще одна гра. Я не буду святкувати як божевільний, якщо моя команда заб'є на "Стемфорд Брідж" або виграє. Я спробую себе стримувати, щоб висловити повагу цього стадіону і вболівальникам, які були моїми протягом багатьох років. Щоб я почав святкувати, я повинен повністю втратити контроль над своїми емоціями, що не станеться так просто. Тому я буду пам'ятати на якому стадіоні граю і яка публіка сидить на трибунах. Я хочу допомогти своїй команді перемогти заради фанатів. Я на 100% з МЮ в матчі. Стадіон та вболівальники "Челсі" отримають від мене тільки повагу".

Прогноз 112.ua 1:0