"Челсі" - "Ліверпуль": "Червоні" рятують матч (онлайн-трансляція)

Зустрічаються лідери!

"Челсі" - "Ліверпуль". "Червоні" відправилися в Лондон, щоб спробувати продовжити свою переможну серію. Онлайн-трансляція матчу "Челсі" - "Ліверпуль" розпочнеться на 112.ua 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

29 вересня, 19:30

Лондон, "Стемфорд Брідж"

Чемпіонат Англії 7 тур

"Челсі" - "Ліверпуль" 1:1

Гол: Азар, 25 - Старрідж, 89

"Челсі": Кєпа, Рюдігер, Алонсо, Аспілікуета, Луїс, Жоржиньо, Канте, Ковачич (Барклі, 80), Азар, Вілліан (Мозес, 73), Жиру (Мората, 65)

"Ліверпуль": Бекер, ван Дейк, Гомес, Робертсон, Александер-Арнольд, Вейналдум, Мілнер (Старрідж, 85), Хендерсон (Кейта, 79), Фірміні, Мане, Салах.

89 хв. ГОЛ!!! СТАРРІДЖ!!! Ось це так! Дальній удар Дені і м'яч влітає в сітку воріт колишнього клубу!

85 хв. Старрідж виходить замість Мілнера.

84 хв. Шакірі пробив з штрафного, але Кєпа спокійно забрав м'яч в руки.

80 хв. Барклі поміняв Ковачича.

79 хв. Кейта вийшов замість Хендерсона.

73 хв. Мозес вийшов замість Вілліана.

73 хв. Луїс вибив з воріт м'яч після удару головою у виконанні Фірміні!

70 хв. Робертсон класно прострілив і Шакірі бив, але по воротах не влучив!

65 хв. Мората змінив у грі Жиру.

64 хв. Азар зі своєї половини поля втік один на один, але не переграв Алисона Бекера!

58 хв. Ух! Мане зумів продертися крізь захисників і в падінні впасти, але Кєпа зумів зреагувати!

46 хв. Вілліан добре отримав м'яч у штрафному Ліверу, прибрав захисника і прострілив, але Жиру не зумів переправити м'яч у ворота.

Перерву. Багато атак намагається провести Ліверпуль. Але якщо у штрафний ще виходить розігрувати, то всередині штрафного виникають проблеми. Не вдається довести м'яч до удару.

31 хв. Салах! Вийшов один на один з Кепой єгиптянин, обіграв того і пробив з гострого кута, але Рюдігер встиг вибити м'яч з воріт!

25 хв. ГОЛ!!!! АЗАР!!!! Ковачич шикарно відправив Азара на ворота суперника і той через руку Бекера відправив м'яч у кут воріт!

23 хв. Вілліан увірвався один на один, але не встиг переграти Бекера! А міг ще й віддавати на Жиру, який був один навпроти порожніх воріт.

22 хв. Салах віддавав на хід Фірміні, але того випередив голкіпер.

15 хв. "Аристократи" дуже старанно тримають м'яч. Але подібна обережність ні до чого не призводить.

9 хв. Поки Лівер виглядає впевненіше. Але схоже, що це план Челсі - віддати м'яч і чекати контратаку.

4 хв. Салах наніс перший удар у матчі, пробивши в руки Кепы.

Починаємо!

Поки чекаємо поєдинок, давайте подивимося гол нашого Андрія Ярмоленка, який він забив сьогодні у ворота "МЮ".

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн сьогоднішнього топового матчу в Англії.

На тижні команди зустрічалися в Кубку ліги. Перемогу поєдинку експериментальними складами здобули гості з Лондона. Сьогодні вже "Челсі" буде в ролі господарів так і склади варто очікувати куди більш бойові. У Прем'єр-лізі "Ліверпуль" стартував з семи перемог і цілком здатний виграти і восьмий матч поспіль. Але і "аристократи" йшли без втрат до останнього туру, поки не зіграли в "Вест Хемом" Ярмоленко.

У "Ліверпуля" зараз взагалі настає важливий відрізок сезону, від якого може залежати успіх в чемпіонаті і Лізі чемпіонів. Після Лондона команду Юргена Клоппа чекає непростий виїзд в Неаполь, а після цього на "Енфілд" приїде "Манчестер Сіті. І цей відрізок важливо пройти з мінімальними втратами.

Новини за темою: "Челсі" виявився сильнішим за "Арсенал" у лондонському дербі

"Челсі" подібний тиск поки невідомо. У них теж на тижні матч Ліги Європи, але з "Відеотоном" "аристократи" можуть впоратися і без своїх великих зірок. Тому вкласти всі сили в сьогоднішній матч - головне завдання "Челсі" на даний момент. Важливо змістити суперника з першого рядка і не дати йому відірватися.

Головний тренер "Челсі" Мауріціо Саррі:

"Я переконаний, що він один з кращих гравців. Але я впевнений, що йому ще є куди рости. Якщо він зможе прогресувати завдяки тренуванням, можливо, у нього вийде використовувати свій потенціал на 100 відсотків. Я думаю, що зараз ми бачимо 70-80 відсотків від його потенціалу. Так що я думаю, що якщо він зможе прогресувати, він стане найкращим гравцем світу.  Він геніальний. У плані техніки, думаю, він кращий. І я хочу, щоб він став кращим у світі в цілому".