"Челсі" – "Динамо": Онлайн-трансляція

Кияни гостюють у Лондоні

"Челсі" – "Динамо". Київське "Динамо" зіграє на "Стемфорд Брідж" перший матч протистояння з лондонським "Челсі". Онлайн-трансляція матчу "Челсі" – "Динамо" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

7 березня, 22:00

Лондон, "Стемфорд Брідж"

Ліга Європи 1/8 фіналу

"Челсі" – "Динамо" 3:0

Гол: Педро, 17, Вілліан, 65, Хадсон-Одое, 90

"Динамо": Бойко, Миколенко, Шабанов, Бурда, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський (Сидклей, 71), Циганков, Шапаренко, Русин (Гармаш, 66)

"Челсі": Кєпа, Алонсо, Крістенсен, Давид Луїз, Дзаппакоста, Жоржиньо (Канті, 62), Ковачич, Барклі (Лофтус-Чик, 62), Педро, Вілліан (Хадсон-Одое, 79), Жиру

І все... Динамо крупно програє і практично втрачає шанси на вихід 1/4 фіналу ЛЄ

90 хв. ГОЛ! ХАДСОН-ОДОЕ!!! Ну що ж це таке... Педро віддав в центр на хід Ковачичу, той скинув під удар Хадсону-Одое, який потужним ударом зробив рахунок розгромним.

86 хв. Кєпа невдало зіграв на виході, м'яч відлетів за межі штрафного, звідки Сидорчук пробив по порожніх воротах, але м'яч від Лофтус-Чика пішов на кутовий.

83 хв. Педро віддав на хід Лофтус-Чику у штрафному Динамо, але той пробив вище воріт.

79 хв. Замість Віліана з'явився Хадсон-Одое.

78 хв. Алонсо непогано бив низом з гострого кута, але по воротах не влучив.

74 хв. Сидорчук зважився на дальній удар. Але Сергій відправив м'яч сильно мимо воріт.

71 хв. Сидклей змінює Буяльського.

66 хв. Гармаш виходить замість Русина.

65 хв. ГОЛ!!! ВІЛЛІАН!!! Сидорчук збив у своїй штрафній Лофтуса-Чика. Вілліан взявся виконувати стандарт і шикарним ударом вколотив м'яч під ліву штангу!

62 хв. Замість Барклі і Жоржиньо вийшли Лофтус-Чик і Канті.

60 хв. Русин заробив потенційний штрафний, Шапоренко подав, але Шепелєв приймав м'яча в офсайді.

54 хв. Педро пробив низом з лінії штрафного, але з ударом впорався Бойко.

51 хв. Другий тайм Челсі знову починає активніше. Але у Динамо хоч виходить переходити центр поля.

Кінець першого тайму. По грі все сумно, за результатом – не дуже.

45 хв. Ще один удар від Педро. Цього разу він знову пробив у Бойка з лінії штрафної. А почалося все з перехоплення в центрі поля.

41 хв. Буяльський грубо зіграв в центрі поля проти Ковачича - жовта картка.

34 хв. Знову Бойко! Луїс шикарно закинув за спину київським захисникам і Педро вивалився один на один. Але з ударом іспанця впорався Денис!

32 хв. Шапоренко влаштував рейд через центр і віддав направо Кендзьора, але той не зміг точно навісити.

25 хв. Барклі добре увірвався у штрафний майданчик зліва і пробив, але Бойко знову зіграв впевнено.

20 хв. Бойко! Педро пробив з лінії воротарського майданчика у голкіпера після прострілу справа! Пощастило Динамо!

17 хв. ГОЛ! ПЕДРО!!! Прорив з лівого флангу, Педро обігрався з Жиру і вийшов на Бойка. А пробити повз голкіпера для іспанця не було проблемою.

13 хв. Русин заробив штрафний біля чужих воріт. Стандарт нічим не закінчився, але це був перший випад киян за сьогодні.

9 хв. Шепелєв грубо зіграв проти Дзаппакоста - жовта картка.

8 хв. Почалося. Бойко невдало вибив м'яч і Педро міг отримати момент, але не зміг нормально прийняти м'яч.

4 хв. Кияни навіть перейти центр поля поки не можуть. Челсі активний через фланги.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ви готові до великого матчу киян?

Ось і дочекався Київ топових суперників. Після вильоту з кваліфікації Ліги чемпіонів (зазнавши поразки від амстердамського "Аякса", який не залишив ні шматочка від "Реала" в Мадриді) "Динамо" не грало з командами, які очевидно вище його в класі.

Особливо різниця в класі буде відчуватися через відсутність Вербича і Соля. У "Динамо" і так грає молодь, яка тільки набирає досвід матчів з великими суперниками. А без Беньяміна в атаці "Динамо" буде виглядати нудніше. А Франа попереду замінить Русин, якій буде протистояти захист, справлявшаяся з атаками "Тоттенхема" і "Манчестер Сіті". Нехай і не в самому оптимальному своєму вигляді.

Тим не менш "Динамо" підходить до поєдинку з оптимізмом. У новий рік кияни увійшли з незвичною упевненістю в своїх силах. Проблеми створювалися в кожному матчі, але підопічні Хацкевича викручувалися з них, розуміючи, як і що для цього потрібно робити. Сьогодні для "Динамо" головне - зберігати дисципліну на полі і не давати гучним іменам суперника налякати себе. З ким, як не з такими суперниками, перевіряється справжня сила команди!

Новини за темою: "Челсі" – "Динамо": Сьогодні кияни зіграють перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи

Головний тренер "Челсі" Мауріціо Саррі:

"У нас зараз немає проблем з травмами і хворобами, однак гравці трохи втомилися. Тому в матчі Ліги Європи ми проведемо невелику ротацію. Однак це зовсім не означає, що ми віддаємо перевагу боротьбі за потрапляння в першу четвірку в АПЛ. Ліга Європи — не менш важлива мета для нас. Що стосується "Динамо", то це дуже хороша молода команда з дуже швидкими вінгерами, які особливо небезпечні на контратаках. Легко нам точно не буде, і щоб пройти далі, доведеться показати все, на що ми здатні".

Александр Хацкевич З відкритих джерел

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич:

"Ігрову схему ми міняти не будемо. Русин зіграє в нападі, а хто замінить Вербича — вирішимо сьогодні. Сила АПЛ - в першу чергу в переповнених трибунах. При такій кількості вболівальників не можна грати в футбол погано. Чемпіонат Англії - це в цілому безкомпромісна боротьба на кожній ділянці поля всі 90 хвилин матчу".

Історія протистояння

"Челсі" і "Динамо" перетиналися між собою лише раз. У Лізі чемпіонів у 2015 році "аристократи" обіграли киян у Лондоні 2:1, а в Києві зіграли внічию 0:0. У підсумку обидві команди вийшли в плей-офф ЛЧ.

Прогноз 112.ua: 1:0