"Челсі" – "Аякс": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Дивимося цікаве протистояння разом!

"Челсі" – "Аякс". Торішній півфіналіст Ліги чемпіонів гостює у команди Френка Лемпарда. Онлайн-трансляція матчу "Челсі" – "Аякс" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

5 листопада, 22:00
Лондон, "Стемфорд Брідж"
Ліга чемпіонів, 4-й тур
"Челсі" – "Аякс" 4:4
Голи: Жоржиньо, 5 (пен), 71 (пен), Аспілікуета, 63, Джеймс, 74 – Ебрахам, 2 (аг), Промес, 20, Зиеш, 35, ван де Бек, 55
"Челсі":
Кєпа, Алонсо, Аспілікуета, Зума, Томори, Вілліан, Жоржиньо, Ковачич, Маунт (Хадсон-Одои, 59), Ебрахам, Пулишич.
"Аякс":
Онана, Тальяфико, Блінд, Велтман, Мазрави, Мартінес, Зиеш (Альварес, 74), ван де Бек, Промес, Тадіч, Нерес (Схурс, 74)
Видалення: Блінд, 68, Велтман, 69

74 хв. ГОООЛ!!! ДЖЕЙМС!!! Зума після подачі кутового пробив головою в поперечину, м'яч відлетів до Джеймса, який і зрівняв рахунок в матчі!

73 хв. Замість Нереса і Зиеша вийшли Схурс і Альварес.

71 хв. ГОЛ!!! ЖОРЖИНЬО!! Він знову схибив!

69 хв. А до цього Велтман зіграв рукою в своїй штрафній після удару Хадсона-Одои - Челсі буде бити пенальті!

69 хв. Ще й Велтман за розмови отримав гірчичник, який також став другим для нього! Аякс залишається удев'ятьох!

68 хв. Охохо! Блінд збив Эбрахама – це друга жовта для захисника!

63 хв. ГОЛ!!! Аспілікуета!!! Вілліан віддав м'яч у штрафну, Пулишич продовжив рух м'яча і Аспілікуета зумів добити м'яч у ворота!

59 хв. Хадсон-Одои змінює Маунта.

55 хв. ГОЛ!!! ВАН ДЕ БЕК!!! Зиеш справа віддав м'яч у центр штрафного, де ван де Бек прийняв м'яч і пробив низом у лівий кут воріт!

52 хв. Ебрахам вийшов на побачення з Онана, але голкіпер Аякса впорався з ударом нападника!

45+1 хв. Аспілікуета грубо зіграв поруч зі своєї штрафної - жовта картка.

43 хв. Алонсо непогано пробив з лінії штрафного, але відправив м'яч прямо в руки голкіпера.

42 хв. Томори збив Нереса на фланзі - жовта картка.

35 хв. ГОООЛ!!! ЗИЕШ!!!! Ось це так! Хакім практично від кутового прапорця закинув м'яч за спину Кепы! М'яч відскочив від штанги і від особи голкіпера влетів у ворота!

26 хв. Зиеш відмінно навісив у штрафну зі стандарту і Ебрахам головою відправив м'яч на кутовий!

20 хв. ГОЛ!!! ПРОМЕС!!! Зиеш відмінно навісив і Квінсі впевнено пробив Кепу!

15 хв. Ебрахам зумів реалізувати вихід на ворота суперника, але форвард отримав м'яч в положенні поза грою.

5 хв. ГОЛ!!! ЖОРЖИНЬО!! Впевнено пробиває бразилець! Ось так початок матчу!

4 хв. Пенальті! Пулишича збили у штрафному!

2 хв. АВТОГОЛ!!! ЕБРАХАМ!!! Аякс заробив штрафний на лівому фланзі, Промес навісив і Ебрахам підправив м'яч у свої ворота!

Погнали!

Перед початком 4-го туру група Н команди розташувалися в такому порядку.

Група Н

1. "Челсі" – 6 очок
2. "Аякс" – 6
3. "Валенсія" – 4
4. "Лілль" – 1

Як бачимо, поразка вдома від "Челсі" стало для "Аякса" першим в турнірі. Та й взагалі, це була перша поразка команди тен Хага в сезоні. Не можна сказати, що "Челсі" не заслужив на перемогу у матчі, але "Аякс" не дарма грав у півфіналі минулого ЛЧ і стільки перемагав у цьому сезоні.

Так що команді Френка Лемпарда сьогодні буде навіть складніше, ніж у першому поєдинку. У минулому сезоні в серйозних матчах "Аякс" багато вирішував саме на виїзді. І сьогодні амстердамці точно поборються за лідерство в групі.

Новини за темою: "Челсі" – "Аякс": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

Головний тренер "Челсі" Френк Лемпард:

"Ми повинні розуміти якість гри і небезпека "Аякса". Це дуже технічна команда. Ми показали відмінну реакцію на поразку в першому турі і розраховуємо вийти в плей-офф. Але для цього потрібно так само підготуватися і налаштуватися, як і в двох попередніх матчах".

Прогноз 112.ua: 1:1