Чехія - Україна: Зінченко вирвав для українців перемогу (онлайн-трансляція)

Вболіваємо за нашу збірну разом з 112.ua!

Чехія - Україна. Команда Андрія Шевченка бере старт у новому європейському міжнародному турнірі з матчу з міцним суперником. Онлайн-трансляція матчу Чехія - Україна розпочнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

6 вересня, 21:45

Угерск-Градишт, "Стадіон Мирослава Валенти"

Ліга націй, 1 тур

Чехія - Україна 1:2

Гол: Шик, 4 - Коноплянка, 45, Зінченко, 90+3

Чехія: Вацлік, Кадержабек, Калас, Гебре Селассіє, Брабец, Сікора (Горжава, 90), Хушбауэр, Крменчик (Змргал, 46), Соучек, Боржил, Шик (Тецл, 84).

Україна: Пятов, Матвієнко, Ракицький, Кривцов, Караваєв, Степаненко, Малиновський, Коноплянка (Циганков, 77), Ярмоленко (Зінченко, 66), Марлос, Яремчук (Селезньов, 85).

Все! Це перемога! З чим всіх і вітаємо!

90+3 хв. ГОЛ!!!! ЗІНЧЕНКО!!!! Помиляється Вацлік на виході, м'яч відлітає до Зінченка і той був безжалісний до порожніх воріт!

90 хв. Циганков пробив з кута штрафного, після чого Селезньов повинен був добивати у порожні ворота, але влучив у голкіпера!

89 хв. Тецл отримав м'яч в нашій штрафній і пробив з гострого кута, але не влучив по воротах.

85 хв. Селезньов змінює Яремчука.

83 хв. Марлос заробив небезпечний штрафний, який неточно пробив Малиновський.

78 хв. Пятов за межами штрафного зумів не дати Шику реалізувати вихід один на один!

77 хв. Циганков виходить замість Коноплянки.

73 хв. Це ж пенальті! Коноплянка непогано пробив низом з лінії штрафного, Вацлік відбив і Яремчук першим опинився на м'ячі, після чого впав. Але рефері Тейлор на точку вказувати не став.

Українські вболівальники на матчі в Чехії Открытый источник

68 хв. Знову Марлос зрежисирував атаку через центр, яку небезпечним ударом поруч зі штангою завершив Яремчук.

66 хв. Зінченко виходить замість Ярмоленка.

63 хв. Боржил небезпечно пробив з-за штрафної, але П'ятов дістав м'яч з кута воріт

60 хв. Гушбауер небезпечно віддавав на Боржила у центр штрафного і той пробив повз воріт. Як виявилося, ще й з офсайду.

56 хв. Ярмоленко зважився на удар з гострого кута, але Вацлік встиг підставити руку під м'яч!

Гол Коноплянки:

54 хв. Соучек зіграв грубо проти Малиновського в центрі поля - жовта картка.

49 хв. Ай-ай-ай! Матвієнко спокійно віддавав зліва під удар Коноплянці, а той відправив м'яч повз ворота.

Все, перерва. Поки все дуже непогано.

45 хв. ГОЛ!!!!! КОНОПЛЯНКА!!! Марлос шикарно накрутив половину захист на лінії штрафного, віддав в центр, де Ярмоленко пропустив м'яч на Коноплянку, а той впевнено прибрав Державека і пробив в кут!

41 хв. Малиновський сьогодні просто красень. Заробив небезпечний штрафний неподалік від чужих воріт, сам пробив, але Вацлік зумів зреагувати і відбити.

33 хв. Наші дуже добре комбінують і тримають м'яч. Але дуже не йдуть удари.

Гол Шику:

23 хв. Марлос підхопив м'яч на лінії штрафного, пройшов вздовж неї і пробив у руки Вацліка.

20 хв. Хушбауэр грубо зіграв проти Коноплянки - жовта картка.

16 хв. Вдається чехам збивати темп випадів українців. Самі господарі грають більше закидами в надії на високу атаку.

9 хв. Ах! Контратака українців завершилася м'яким пасом Ярмоленко в центр штрафного, звідки Яремчук знову пробив мимо воріт.

5 хв. Малиновський подав, м'яч зачепив захист і долетів до Яремчука, який головою пробив трохи повз ворота.

4 хв. ГОЛ! ШИК!! Увійшов зліва форвард "Роми" і пробив з гострого кута між рук П'ятова.

2 хв. Перша непогана комбінація нашої збірної. Марлос потенційно виводив на фланг Матвієнко, але з того навісом впоралися захисники.

Команди на полі. Гімни і починаємо!

Поки що з-за технічних проблем на стадіоні початок матчу відкладається до 22:00.

Добрий вечір, друзі. Все готове до старту нашої збірної в Лізі Націй. Віримо в успіх на виїзді!

У новоствореному УЄФА турнірі всі країни-учасниці поділені на дивізіони, відповідно до свого рейтингу. Кожен дивізіон ділиться на групи по 3-4 команди. Переможці груп виходять у наступний за рейтингом дивізіон і грають з більш іменитими командами. Україна в першому розіграші Ліги націй потрапила у другий дивізіон в групу з командами Словаччини та Чехії.

Перший матч наша команда проведе проти Чехії. Примітно, що матч пройде у маленькому містечку Угерске-Градіштє в 30 км від Злін, в якому буде жити українська команда. Для чеської федерації це буде перший подібний досвід проведення матчу в маленьких містечках. Як приклад популяризації футболу це виглядає цікаво.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко не сильно здивував списком гравців у заявці на матчі Ліги націй. Вперше в список збірної потрапили Олег Данченко з "Шахтаря" та Андрій Цуріков з "Олександрії", але отримати багато ігрового часу в них не вийде. Не того рівня поєдинки, щоб ризикувати результатом заради перевірки нових футболістів.

Новини за темою: Збірна України прагне потрапити на Євро, - Ярмоленко

Судячи з атмосфери на презентації нової форми, якої гордо красується напис "Слава Україні!", настрій у нашої команди серйозний. Багатьом лідерам хочеться "вистрілити". Коноплянка толком не грає, Ярмоленко поки тільки виходив на заміну. А ось у відмінній формі в Бельгії зараз Руслан Малиновський, який в цьому сезоні повинен вийти на абсолютно новий рівень.

Ми двічі грали з чехами. Обидва рази це були товариські матчі. У 2011 році дубль Кадлеца і удари Коларжа з Редеком менше ніж за годину знищили українців. А ось вже в наступному році ми брали чехів у Львові і весь матч збиралися забити, але так цього і не зробили.

Ярмоленко и Коноплянка З відкритих джерел

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко:

"Коли ти виступаєш у футболці національної збірної, навіть товариські матчі не відчуваються спарингами, тому що ти граєш за свою країну".

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка:

"Відчуваю себе добре. Я пропустив місяць після травми, вже відіграв повний матч. Можна сказати, навіть наївся. Але це приємна втома. Це допомагає набирати оптимальні кондиції. Сподіваюся, що буде достатньо часу, щоб відновитися до Чехії".

Прогноз 112.ua: 0:0