"Будучность" – "Зоря": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

"Зоря" першими з українців починають сезон

"Будучность" – "Зоря". Луганська команда першою з України розпочне свій футбольний сезон матчем Ліги Європи. Онлайн-трансляція матчу "Будучность" – "Зоря" розпочнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Уніан".

25 липня, 21:45

Подгоріца, "Під горицем"

Ліга Європи, другий раунд кваліфікації

"Будучность" – "Зоря" 1:3

Голи: Перовіч, 60 - Громов, 15, 19, Арвеладзе, 82

"Будучность": Драгоєвич, Божович (Раикович, 46), Миркович (Бойович, 77), Перовіч, Дамьяновіч, Бакич (Зарубица, 46), Миич, Мілош Вучич, Больевич, Милич, Стойликович

"Зоря": Шевченка, Тымчик, Вернидуб, Михайличенко, Иванесеня, Кочергін, Чеберко, Хомченовський, Юрченко (Луньов, 64), Громов (Арвеладзе, 80), Будковський

82 хв. Арвеладзе!!! ГОЛ!!!! Луньов шикарно пройшов справа у штрафний майданчик і відкотив під удар Арвеладзе, який з центру штрафного точно пробив кіпера!

80 хв Арвеладзе вийшов замість Громова.

77 хв. Бойович змінив у грі Мирковича.

72 хв. Знову дали пробити Хомченовскому після подачі кутового, але м'яч знову не полетів у ворота.

64 хв. Луньов змінив на полі Юрченко.

63 хв. Перовіч небезпечно пробив з центру штрафного Зорі, але м'яч пролетів над поперечиною.

60 хв. ГОЛ! Після подачі кутового Перовіч зміг з гострого кута пробити по воротах, а ніхто не зміг вибити.

48 хв. Миркович грубо зіграв проти Хомченовського - жовта картка.

46 хв. Раикович і Зарубица вийшли замість Божовича і Бакича.

44 хв. Будковський замикав навіс зліва, але трохи не влучив по воротах.

37 хв. Больевич непогано пробив зі штрафного, але Шевченко зіграв впевнено.

31 хв. Поки все спокійно. Світанку після двох голів більше і не потрібно.

23 хв. Михайличенко і Бакич поштовхалися в центрі поля - обом по жовтій картці.

19 хв. ГОЛ!!! ГРОМОВ!!! Ось так подаруночок! Будковський затиснув голкіпера суперника і перехопив пас, м'яч полетів до Артема, якому залишилося лише влучити у порожні ворота!

15 хв. ГОЛ!!! ГРОМОВ!!!! Швидкий випад лівим флангом, Хомченовський віддав на хід Михайличенко, який прострілив у центр штрафного, звідки Артем з рикошетом відправив м'яч у ворота!

14 хв. Хомченовський зумів пробити головою після вкидання ауту справа, але м'яч опинився в руках Драгоєвича.

7 хв. Хомченовський пройшов через центр і пробив низом - Драгоєвич на місці.

5 хв. Гості досить спокійні. М'яч тримається в них, але до поспіху немає.

З відкриттям сезону, друзі!

Першим суперником луганської "Зорі" в цій єврокампанії буде чорногорська "Будучность". Команда з Подгоріци - частий гість кваліфікації єврокубків, але рідко доходить до серйозних стадій. Останні два сезони "Будучность" грала не більше двох матчів єврокубків. У цьому вже вдалося впоратися з "Нарва-Трансом" у першому раунді відбору. Естонці були обіграні в обох матчах – 2:0 в Естонії і 4:1 в Подгориці.

"Зоря" – суперник вже іншого класу. Незважаючи на серйозні зміни в стані луганського клубу, саме вони є фаворитами сьогоднішнього матчу. Новому головному тренеру команди Віктору Скрипнику не потрібно "винаходити велосипед" перед грою з чорногорцями. Достатньо, щоб гравці "Зорі" зіграли не нижче свого рівня, і тоді можна бути впевненими в успіху.

Новини за темою: "Будучность" – "Зоря": Сьогодні луганці стартують у Лізі Європи

Виктор Скрипник З відкритих джерел

Головний тренер "Зорі" Віктор Скрипник:

"Очікуємо зустрічі з якісним суперником. Вони в сезоні провели дві офіційні гри. А у нас були лише товариські матчі. Передстартове хвилювання відчуваю не тільки на собі, а і на команді. Але без нього було б ще гірше. Ми налаштовані зіграти по максимуму і добитися хорошого результату".

Прогноз 112.ua: 1:3