banner banner banner banner

"Боруссія" легко впоралася з "Шальке" в першому топ-матчі після карантину

Дербі вийшло "в одну хвіртку"

З відкритих джерел

У відновленому після двомісячної паузи чемпіонаті Німеччини відбулося рурське дербі, в якому зійшлися дортмундська "Боруссія" і "Шальке" з Гельзенкірхена.

Вже за підсумками першого тайму стало зрозуміло, що сьогоднішня "Боруссія" краще підготовлена, ніж "Шальке". Після кількох небезпечних атак дортмундці відкрили рахунок у матчі після того, як Азар прострілив на Голанда. Перед свистком на перерву Шуберт погано вибив м'яч, "Боруссія" швидко розіграла, і Геррейро впевнено завершив атаку. А на початку другого тайму Азар сильним ударом завершив контратаку своєї команди. Потім дубль оформив Геррейро, зігравши в пас з Голландом у чужій штрафній і красиво пробив повз голкіпера.

Новини за темою: Сьогодні поновиться чемпіонат Німеччини з футболу

16 травня, 16:30
Дортмунд, "Сигнал Ідуна Парк"
Чемпіонат Німеччини, 26-й тур
"Боруссія" – "Шальке" 4:0
Гол: Холланд, 29, Геррейро, 45, 63, Азар, 48
"Боруссія": Бюрки – Піщек, Хуммельс, Аканджи – Хакімі, Дауд (Гетце, 87), Ділейні (Балерді, 68), Геррейро (Шмельцер, 87) – Азар (Санчо, 79), Голанд, Брандт.
"Шальке": Шуберт – Кенні, Сані, Тодібо (Бургшталлер, 46), Настасіч, Очіпка – Каліджурі (Міранда, 76), Маккенн, Сердар (Шопф, 76), Харіт – Раман (Матондо, 46)

Фінальний свисток! Всіх із поверненням голів, карток і футболу в цілому!

87 хв. Гетце і Шмельцер поміняли Дауда і Геррейро.

85 хв. Матондо пройшов всіх кого міг на лінії штрафного "Боруссії", але в підсумку втратив м'яч, після чого грубо спробував його повернути - жовта картка.

79 хв. Замість Азара з'явився Санчо.

76 хв. Міранда і Шопф змінюють Каліджурі і Сердара.

74 хв. Небезпечно бив Сані після подачі кутового, але м'яч пролетів над воротами "Боруссії". По суті, перший небезпечний удар "Шальке" в матчі.

73 хв. Пішчек зіграв рукою - жовта картка.

68 хв. Балерді вийшов замість Ділейні.

63 хв. ГОЛ!!! ГЕРРЕЙРО!!! Це пішло вже приниження! Геррейро спокійно обігрався з Голандом, вийшов сам на сам і зовнішньою стороною стопи пробив Шуберта!

48 хв. ГОЛ! АЗАР!  Швидка контратака "Боруссії" завершилася потужним ударом Азара з лінії штрафного – Шуберт встиг тільки руки підняти.

46 хв. У "Шальке" вийшли Бургшталлер і Матондо замість Тодібо і Рамана.

Перерву. Такий "Шальке" нічого не зробить такій "Боруссії". Подивимося, що буде далі.

45 хв. ГОЛ! ГЕРРЕЙРО!! Шуберт погано вибив м'яч, дортмундці швидко підхопили і розіграли, в підсумку Геррейро вийшов на ворота і подвоїв рахунок на табло!

40 хв. Хакімі отримав м'яч на лінії штрафного, трохи похитав захисника, спробував пробити, але удар все ж таки заблокували.

35 хв. Хакімі відмінно пробіг правим флангом і прострілив у центр штрафного, звідки Геррейро пробив, але дуже неточно.

29 хв. ГОЛ!!! ГОЛАНД!! Шикарний пас Азара справа в центр штрафного, звідки юний норвежець спокійно пробив повз Шуберта!

26 хв. А зараз вже Каліджурі зміг прийняти м'яч у ворота "Боруссії", але його спроби пробити накрили захисники.

23 хв. Голанд прийняв м'яч у штрафному після подачі справа, але пробив у зовнішню сторону сітки воріт.

13 хв. Хакімі небезпечно увірвався в штрафну "Шальке" справа і пробив – заблокував захисник.

10 хв. Зупинилася гра – суддя дивиться відео. Під час подачі кутового гравець "Шальке" зіграв рукою, але зробив це ненавмисно. Пенальті не буде.

4 хв. У Голанда майже вийшло вийти сам на сам із Шубертом, але занадто далеко відпустив від себе м'яч.

Ну, з почином!

Чемпіонат Німеччини першим з топових турнірів Європи відновлює сезон після двомісячного карантину, пов'язаного з пандемією коронавірусу Covid-19. І вболівальників відразу ж чекає рурське дербі, яке найчастіше проходить яскраво. В цей раз родзинки протистояння "Боруссії" і "Шальке" додадуть незвичні для такого матчу порожні трибуни, а також "карантинні" п'ять замін у матчі.

"Боруссія" йде на другому місці в турнірній таблиці з відставанням у 4 очки від "Баварії". "Шальке" поки що йде на шостому місці, але більше веде боротьбу за те, щоб не звалитися в середину таблиці. До перерви гра команди була непоказною – у чемпіонаті "Шальке" не може виграти вже 7 матчів поспіль. А у "Боруссії" зараз серія з 4 перемог поспіль в Бундеслізі і неймовірний потенціал атаки.

Але все це було до зриву сезону. Зараз обом колективам доведеться заново набирати форму. Так, у господарів є все, щоб досить легко виграти сьогоднішній матч. Але пильну увагу з усього світу, порожні трибуни і незрозумілий стан гравців грають на руку "Шальке". Як і пошкодження Вітселя, Джана і Ройса, які можуть пропустити дербі.

Особисті зустрічі:

102 матчі зіграли між собою команди. У кожній по 35 перемог, але "Боруссія" забила 9 голів більше (156-147). У матчі першого кола "Шальке" і "Боруссія" зіграли нульову нічию.

Прогноз 112.ua: 3:1