Україна здобула п'яте золото на Паралімпіаді-2018

В активі збірної України вже 15 нагород – 5 золотих, 4 срібні та 6 бронзових медалей

Оксана Шишкова Національний паралімпійський комітет України

Біатлоністка Оксана Шишкова здобула п'яту золоту нагороду для України на XII зимових Паралімпійських іграх. Про це 13 березня на своїй сторінці у Facebook повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

Українка посіла перше місце у біатлонній гонці на 10 км серед спортсменів з порушенням зору.

Четверту золоту нагороду на Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані приніс Україні Тарас Радь. Наймолодший спортсмен української команди став чемпіоном у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Тарас Радь Національний паралімпійський комітет України

Срібними призерами у біатлоні стали також Ігор Рептюх та Олександр Казік, бронзовими – Людмила Ляшенко та Юрій Уткін.

Ігор Рептюх Національний паралімпійський комітет України

В активі збірної України вже 15 нагород – 5 золотих, 4 срібні та 6 бронзових медалей. У загальному медальному заліку Україна піднялася на друге місце.

Додамо, що із медальним заліком Паралімпіади-2018 можна ознайомитися тут.