"Баварія" - "Олімпіакос": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Якою буде "Баварія" після відходу Ковача?

ФК Бавария

"Баварія" - "Олімпіакос". Німецький гранд після відходу свого головного тренера зіграє з греками, які в першому матчі зуміли доставити проблеми. Онлайн-трансляція матчу "Баварія" - "Олімпіакос" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

6 листопада, 19:55
Мюнхен, "Альянс Арена"
Ліга чемпіонів, 4-й тур
"Баварія" - "Олімпіакос" 1:0
Гол: Левандовські, 69
"Баварія":
 Нойер, Алаба, Гнабри, Горетцка, Девіс, Мартінес, Киммих, Коман, Павар, Левандовскі, Мюллер.
"Олімпіакос":
Жозе Са, Бухалакис, Герреро, Гільєрме, Камара, Мерія, Поденсе, Ранджеловіч (масурас, 61), Семеду, Цимикас, Элабделлауи.

69 хв. ГОЛ!! ЛЕВАНДОВСКІ!!! Коман прострілив з правого краю штрафного і м'яч від ноги Левандовскі влетів у ближній кут!

61 хв. Масурас поміняв Ранджеловича.

60 хв. Левандовскі віддав направо Коману, який зміг прибрати захисника і пробити, але знову голкіпер зіграв на "відмінно".

50 хв. Горецка класно пробив головою після подачі справа, але Са знову показав себе відмінно і відбив!

44 хв. Ох! Павар пробив після подачі кутового, і м'яч влітає в штангу!

35 хв. Повинні були бити тільки що всі гравці атаки Баварії! Левандовскі, потім Мюллер, потім Коман (теж міг бити) скинув під удар Мартінесу, але той відправив м'яч у руки голкіпера.

34 хв. Коман зумів прорватися з правого флангу до воріт під гострим кутом і пробити, але Са срагировал і відбив.

27 хв. Спокійно проходить гра під монотонні, але ненаголошені атаки мюнхенців.

22 хв. від начебто Баварія і захопила перевагу в грі. І цікаво грає в атаці. А все одно, захист Олімпіакоса досить впевнено справляється з наскоками німців.

15 хв. Ранджеловіч отримав м'яч у центрі штрафного майданчика і пробив, але трохи не влучив по воротах.

10 хв. Левандовскі зміг вивести Мюллера на ударну позицію в чужій штрафній, але захисники змогли вибити м'яч у Томаса.

6 хв. Горецка непогано пробив здалеку низом, але Жозе Са з другої спроби накрив м'яч.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Починаємо наш сьогоднішній вечір футболу

Німці виграли всі три матчі у своїй групі, а ось грекам доводиться плестися в хвості.

Група

1. "Баварія" – 9 очок
2. "Тоттенхем" – 4
3. "Црвена Зірка" – 3
4. "Олімпіакос" – 1

У вихідні в Мюнхені відбулося одне з головних подій всього європейського футболу. Мюнхенці гостювали у Франкфурті, де "Айнтрах" зумів розгромити гранда з рахунком 5:1. Ця поразка змусила головного тренера команди Ніко Ковача подати у відставку, а керівництво клубу її прийняло. І це при тому, що в Німеччині до першого місця всього 4 очки, а в Лізі чемпіонів команда не знає поразок. Тим не менше зараз команду до матчу готує один з помічників Ковача Ханс Флік.

"Олімпіакос" сильно поступається в рівні виконавців німцям. Але команда Педру Мартінша демонструє цікаву гру. Особливо в атаці. Враховуючи, що у Мюнхена є проблеми в обороні, моменти біля воріт Нойєра варто очікувати. А так можна і за позитивний результат зачепитися.

Новини за темою: "Динамо" (Загреб) – "Шахтар": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

ФК Бавария

В. о. головного тренера "Баварії" Ханс Флік:

Я дав собі обіцянку поговорити з кожним гравцем нашої команди. Вони почують від мене оцінку своєї гри. Мені здається, це важливо: кожен повинен почати з однакових стартових позицій. Я хочу кожному розповісти про його потенціал і про обов'язки перед цим клубом.

Особисті зустрічі:

П'ять разів команди грали між собою. І п'ять разів перемагала "Баварія". Загальний рахунок - 17:4. Чи вийде у греків щось змінити?

Прогноз 112.ua: 3:1