"Баварія" – "Ліверпуль": Онлайн-трансляція матчу

Імениті клуби з'ясують стосунки

"Баварія" – "Ліверпуль". Незважаючи на весь атакувальний потенціал обох команд, голів один одному забити вони так і не змогли. Онлайн-трансляція матчу "Баварія" – "Ліверпуль" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

13 березня, 22:00

Мюнхен, "Альянц Арена"

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу

"Баварія" – "Ліверпуль" 1:3 (перший матч 0:0)

Голи: Матіп, 39(аг) - Мане, 26, 84, Ван Дайк, 69

"Баварія": Нойер, Зюле, Хуммельс, Алькантара, Рібері (Коман, 61), Хаві Мартирнес (Горецка, 72), Хамес, Левандовскі, Гнабри, Алаба, Рафінья.

"Ліверпуль": Алиссон, Александер-Арнольд, Матіп, Ван Дейк, Робертсон, Вейналдум, Салах, Мілнер, Хендерсон (Фабіньо, 13), Мане, Фірміні (Ориг, 84)

84 хв. ГОЛ!!! МАНІ!! Салах відмінно навісив у штрафну, де Мане головою пробиває Нойєра! Лівер в чвертьфіналі!

84 хв. Санчес грубо зіграв проти Вейналдума - жовта картка.

84 хв. Ориг вийшов замість Фірміні.

80 хв. Фірміні зважився на удар після зміщення в центр - прямо в руки Нойєра.

72 хв. Замість Мартінеса вийшов Горецка.

72 хв. Ще один кутовий привів до удару Мане головою з гострого кута - Нойер відбиває.

69 хв. ГОЛ!! ВАН ДАЙК!!! Подача з кутового і захисник Ліверпуля головою забиває м'яч у ворота!

66 хв. Алькантра ззаду підкотився під Вейналдума в центрі - жовта картка.

63 хв. Матіп був грубий з Левандовскі - це жовта картка.

61 хв. Коман змінив у грі Рібері.

60 хв. Гнабри дуже небезпечно прострілював з правого флангу. Але Левандовскі не зміг замкнути біля воріт.

54 хв. Знову заспокоїлася гра. Баварія намагається більше тримати м'яч, але Лівер дуже добре грає в швидкі пас.

48 хв. Салах небезпечно пробив справа - Нойер в грі!

Перерву. Це було цікаво

45 хв. Левандовські вийшов один на один, прокинув м'яч повз Алиссона, але той покотився поруч з воротами.

43 хв. Фабіньо грубо збив Хамеса - жовта картка.

39 хв. АВТОГОЛ!!! МАТІП!!! Зрізає м'яч у свої ворота захисник після прострілу Гнабри справа!

34 хв. Хендерсон отримав м'яч від Мане в штрафний і пробив з гострого кута - Нойєр на місці.

26 хв. ГОЛ! МАНІ!!! Садио увірвався у штрафний майданчик зліва, де переграв Нойєра і Рафинью і відправив м'яч у порожні ворота!

24 хв. Фірміні симпатично приклався по м'ячу з-за штрафної, але по воротах не влучив.

18 хв. 70% володіння м'яча у Баварії. Гості поки свою скіли в атаці не показують.

13 хв. Хендерсон не може продовжити гру. Замість нього виходить Фабіньо.

12 хв. Мартінес закинув м'яч у штрафну, де його зміг прийняти Левандовскі. Але його захисники змогли зупинити і не дати вдарити. І без фолу, що найважливіше.

9 хв. Алькантра пробив неточно після невдалого виносу м'яча захисників червоних.

Погнали!

Добрий вечір, друзі. Ми готові закінчувати 1/8 фіналу ЛЧ!

Фіналіст минулого розіграшу має всі шанси піти за мадридським "Реалом", якщо не зможе сьогодні довести свій статус у матчі проти баварців. Ті хоч і зменшили гонор за останні пару років, але залишаються найпотужнішою силою в європейському футболі.

Головна біда "Ліверпуля" перед сьогоднішнім матчем полягає в тому, що вони не змогли добути потрібний результат у домашніх стінах. На виїзді команда Клоппа в Європі грає жахливо. Вони не виграли жодного виїзного матчу в турнірі і не змогли пробити баварців на "Енфілді". Їм, звичайно, може вистачити і результативної нічиї, але німецька команда не так проста.

У "Баварії" начебто вийшло вибратися з кризи. Зараз команда наздогнала "Боруссію" в Бундеслізі, має відмінну можливість продовжити виступи в Лізі чемпіонів. Звичайно, у грі проти такої атаки буде дуже не вистачати Киммиха, але і без нього у Ковача є кому грати.

Учора Кріштіано Роналду зробив хет-трик у ворота "Атлетіко" і вивів "Ювентус" у чвертьфінал Ліги чемпіонів. українець Олександр Зінченко допоміг "Сіті" знищити оборону "Шальке".

Додамо, що сьогодні також відбудеться матч "Барселона" - "Ліон".

Новини за темою: "Баварія" – "Ліверпуль": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

Головний тренер "Баварії" Ніко Ковач:

"Кожен матч у плей-офф тягне за собою напругу і тиск. Завтрашня гра для мене не є більшою, ніж плей-офф на Чемпіонаті світу, де я грав з Хорватією, або матчі раунду плей-офф з "Айнтрахтом". Тиск є завжди, але я знаходжу в цьому більше позитивного, ніж негативного".

Фото з відкритих джерел

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:

"Ми сильні, щоб дати бій "Баварії". У нас хороша ситуація. Думаю лише про те, як доставити "Баварії" проблеми, з якими вона в цьому сезоні в іграх з іншими суперниками ще не стикалася. Якщо ми зіграємо на максимумі, то покажемо відмінну гру. Нам треба це зробити, інакше, у нас мало шансів проти "Баварії".

Прогноз 112.ua: 1:1