Лео Месси
З відкритих джерел
Каталонська "Барселона" легко виграла перший матч групового раунду Ліги Чемпіонів у фіналіста минулого сезону "Ювентуса".

"Барселона" - "Ювентус" 3-0
Гол: Мессі, 45, 68, Ракітіч, 56
"Барселона": тер Штеген — Семеду, Піке, Юмтити, Альба — Ракітіч (Пауліна, 77), Бускетс, Іньєста (Гомеш, 83) — Мессі, Суарес, Дембеле (Роберто, 70)
"Ювентус": Буффон — Де Шильо (Стураро, 41), Барцальї, Бенатья, Сандро — Пьяніч, Матюіді — Бентанкур (Бернардерски, 63), Дибала, Коста — Ігуаїн (Калиджара, 87)

З початку матчу "Барса" більше володіла м'ячем, але "Ювентус" відповідав небезпечними контратаками. Так команди повільно грали весь перший тайм, поки в самій його кінцівці Мессі не обігрався з Суаресом і точно покотив м'яч у дальній кут воріт Буффона. Це був перший гол Лео у ворота великого італійського воротаря.

У другому таймі "Барселона" продовжила легко грати в атаці і незабаром забила другий м'яч. Знову Мессі взяв гру на себе, прострілив, захисник вибив на Ракітіча, який з центру штрафного без проблем відправив м'яч у ворота. Незабаром Мессі оформив дубль, пройшовши центром у штрафну суперника і смачно пробив.

Новини за темою: "Барселона" - "Ювентус": Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Нагадаємо, в півфіналі минулої Ліги Чемпіонів "Барса" і "Юве" зіграли 0-0 в каталонському матчі після 0-3 в Турині.