"Барселона" вдома розгромила "Севілью"

Каталонці були крутіші в атаці

З відкритих джерел

"Барселона" і "Севілья" грали між собою на "Камп Ноу" у матчі чемпіонату Іспанії.

Вже в першому таймі "Барса" вирішила всі питання про переможця матчу. Спочатку гол "ножицями" забив Луїс Суарес. Потім після пасу Артура голом відзначився Відаль. А потім ще й Дембеле реалізував прорив лівим флангом. У другому таймі ще один гол у ворота гостей влетів після удару Мессі зі штрафного. У фіналі поєдинку був видалений молодий Араучо за фол "останньої надії" на Чічаріто, а слідом за ним за розмови відправився відпочивати і Дембеле.

Новини за темою: "Барселона" – "Севілья": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії

6 жовтня, 22:00
Барселона "Камп Ноу"
Чемпіонат Іспанії, 8 тур
"Барселона" – "Севілья" 4:0
Гол: Суарес, 27, Відаль, 33, Дембеле, 35, Мессі, 78
"Барселона":
тер Штеген, Семеду, Піке, Тодибо (Араучо, 73), Роберто, Відаль (Ракітіч, 70), де Йонг, Артур, Дембеле, Суарес, Мессі.
"Севілья":
Вацлік, Родрігес, Каррико, Карлос, Навас, Торрес, Фернандо, Банега, Колито, де Йонг (Чічаріто, 65), Окампос
Видалення: Араучо, 87, Дембеле, 87

І все! Барса громить Севілью!

87 хв. Араучо руками кинув на газон Чічаріто, який вибігав один на один! І це видалення! А ще й Дембеле другу жовту побачив за розмови!

78 хв. ГОЛ!!! МЕССІ!!! Ідеально пробив штрафний аргентинець!

73 хв. Араучо з'явився на полі замість Тодибо.

70 хв. Замість Відаля вийшов Ракітіч.

65 хв. Чічаріто вийшов замість де Йонга.

64 хв. Суарес грубо зіграв в атаці - жовта картка.

60 хв. Мессі зміркував собі прохід по центру, пробив низом у правий кут, але Вацик зреагував і відбив!

49 хв. Знову де Йонг не забиває! Перехопили севільці м'яч у чужій штрафній, звідки Люк пробив у штангу!

Кінець першого тайму

39 хв. Після подачі справа Ноліто пробив головою прямо в руки тер Штегена.

35 хв. ГОЛ!!! ДЕМБЕЛЕ!!! Ось це нокаут! Помилка на своїй половині поля призвела до перехоплення Дембеле, Усман увійшов до штрафного майданчика, прибрав Карлоса і низом пробив Вацліка!

33 хв. ГОЛ!!! ВІДАЛЬ!!! Артур відмінним пасом знайшов у штрафному Відаля, який своїм дотиком спрямував м'яч повз Вацліка! Суддя подивився на всяк випадок відео і вказав на центр поля.

27 хв. ГОЛ!!! СУАРЕС!!! Краса!!! Семеду пройшов зліва, м'яко навісив у центр штрафного, звідки Луїс ударом через себе відкриває рахунок!

25 хв. Знову не забиває де Йонг! В цей раз подав Окампос праворуч і голландець бив головою, але від газону полетів над воротами!

17 хв. Після подачі кутового севільський де Йонг бив у дотик, але м'яч пролетів уздовж воріт...

11 хв. Тер Штеген дивом зреагував на удар де Йонга з центру штрафного майданчика після прострілу справа!

4 хв. Банега пробив здалеку. М'яч полетів у рамку воріт, але дуже слабо. Тер Штеген спокійно забирає.

Починаємо

Добрий вечір, друзі. Сьогодні сомтрим чемпіонат Іспанії!

Обидві команди розташувалися у верхівці турнірної таблиці. Той, хто сьогодні переможе, підніметься на відстань одного бала до лідера Приклади мадридського "Реала". Зараз "Барса" і "Севілья" займають 4-5 місця з 13 очками.

Криза початку сезону потихеньку йде з команди Вальверде. Після поразки "Гранаді" каталонці виграли три матчі поспіль. І хоч у "Барселони" ще багато проблем в обороні, команда знаходить свою гру і отримує результат. І хоч розраховувати на повноцінну сили своєї команди Ернесто Вальверде не може, у нього повернувся Мессі і у відмінній формі Суарес.

"Севілья" на тижні змогла другим складом виграти матч Ліги Європи у Апоела. Це дозволило дати команді відпочинок, який може зіграти важливу роль у сьогоднішньому поєдинку. Адже "Барса" на тижні вирвала досить складну перемогу у "Інтера".

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

"Мессі і Суарес знову в хорошій формі. Вони продемонстрували це в матчі з "Інтером". Я прийму рішення, чи почнуть вони матч з перших хвилин вийдуть на поле пізніше. Обидва гравця в цьому сезоні зіткнулися з травмами, але чим більше вони будуть грати, тим краще буде їх форма".

Особисті зустрічі:

170 матчів між собою зіграла ця пара. 95 матчів завершилися перемогою "Барселони", 40 поєдинків виграла "Севілья". У минулому сезоні команди грали чотири рази - в чемпіонаті і Кубку. Обидва поєдинки Приклади "Барса" виграла 4:2, а в Кубку "Севілья" виграла вдома 2:0, але на виїзді була розбита з рахунком 6:1.

Прогноз 112.ua: 3:1