banner banner banner

"Барселона" – "Тоттенхем": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Зроблять "шпори" неможливе?

"Барселона" - "Тоттенхем". Іспанський гранд приймає англійців, які будуть чіплятися за очки, щоб вийти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Онлайн-трансляція матчу "Барселона" - "Тоттенхем" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна з 22:00.

11 грудня, 22:00

Барселона "Камп Ноу"

Ліга чемпіонів, 6-й тур

"Барселона" - "Тоттенхем" 1:1

Гол: Дембеле, 7 - Моура, 85

"Барселона": Сілессен, Семеду, Лангле, Вермален, Міранда, Артур, Аленья, Ракітіч (Бускетс, 46), Дембеле (Д. Суарес, 76), Ель-Хаддади (Мессі, 63), Коутіньйо.

"Тоттенхем": Льоріс, Роуз, Вертонген, Алдервейльд, Уокер-Пітерс (Ламела, 61), Вінкс, Сіссоко, Сон (Моура, 71), Аллі, Еріксен, Кейн.

Все! Тоттенхем випередив Інтер і разом з Барсою відправляється в 1/8 фіналу.

85 хв. ГОЛ!!! МОУРА!!! Шпори виходять в плей-офф! Кейн навісив у штрафну, звідки Моура вніс м'яч у ворота!

76 хв. Денис Суарес вийшов замість Дембеле.

70 хв. Роуз прострілив до воріт і Еріксен бив з близької відстані, але Сілессен зреагував на удар і врятував Барсу!

69 хв. Семеду грубо грає - жовта картка.

63 хв. А Мессі з'явився замість Ель-Хаддади.

61 хв. Ламела вийшов замість Уолкера-Петерса.

57 хв. Ще один удар від Сона. Цього разу непогано, але Сілессен впорався.

46 хв. Замість Ракітіча вийшов Бускетс.

Перерву і радісний Дембеле

41 хв. Сон відправив до воріт Кейна і той ударив з гострого кута, але голкіпер забрав м'яч.

37 хв. Сіссоко зміг віддати за удар Сону, але у того знову не вийшов удар.

32 хв. Сон вийшов один на один з Силессеном, але переграти голкіпера не зміг!

Гол Дембеле:

30 хв. Роуз непогано подав і Сон міг замикати простріл, але йому не вистачило швидкості.

26 хв. Аленья пробив здалеку - м'яч пройшов мимо воріт. Немає поки на полі Тоттенхема.

15 хв. Уокер-Пітерс грає грубо - перша жовта картка в матчі.

12 хв. Льоріс впорався з непоганим дальнім ударом Коутіньйо.

7 хв. ГОЛ!!! ДЕМБЕЛЕ!! Справи "шпор" погані! Форвард каталонців швидко відкриває рахунок в матчі!

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш футбольний вечір. Сьогодні є вибір, за яким з цікавих протистоянням стежити за матчем на Камп Ноу або битву в Ліверпулі.

"Шпори" готуються "брати силою" "Камп Ноу".

Каталонці першими з клубів забезпечили собі місце в плей-офф Ліги чемпіонів. "Тоттенхему" ще належить поборотися за це.

Група

1. "Барселона" - 13 очок

2. "Тоттенхем" - 7

3. "Інтер" - 7

4. ПСВ - 1

Завдяки перевазі в особистих зустрічах (1:0 та 1:2) в матчі проти "Інтера", "Тоттенхему" достатньо зіграти сьогодні краще, ніж міланський клуб. Проблема в тому, що в матчі з "Барсою" складно розраховувати на якісь очки. Навіть якщо каталонці і не мотивовані. Вдома проти такого суперника "зливати" ніхто не буде. Якщо "шпори" хочуть в плей-офф, їм доведеться попотіти заради цього.

У паралельному  матчі "Інтер" прийме ПСВ, який нехай і володіє багатьма талановитими гравцями, але не програти в Лізі чемпіонів змогли лише раз. Тому завдання у "шпор" стоїть дуже непросте. Але без Дембеле, у якого проблеми з режимом, і Суареса, у якого травма, "Барселона" стає трохи менш грізною командою. Та й Почеттіно потрібно думати, ким замінити Триппье і Орье.

Додамо, що сьогодні також відбудеться матч "Ліверпуль" - "Наполі", в якому команди визначать, хто з них відправиться в плей-офф.

Новини за темою: "Ліверпуль" - "Наполі": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

Эрнесто Вальверде З відкритих джерел

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

"Справді, напередодні дещо сталося, але ми постараємося вирішити це всередині команди. Це не нова ситуація, але ми постараємося допомогти гравцеві і не виносити подію за межі колективу. Усман допомагає команді на полі. Чи зіграє він з „Тоттенхем“? Ви дізнаєтеся через 24 години. Ми хочемо допомогти Дембеле витягти з його потенціалу максимум, тому що я бачу, що його чекає яскрава кар'єра. Він здатний на багато що, коли сильно мотивований. Мессі? Він просто неймовірний. Два голи, моменти і все інше, що він зробив для нас в попередньому матчі, були неймовірними, але гра з "Тоттенхемом" – справжня, а поєдинок з "Еспаньолом" – минуле".

Прогноз 112.ua: 3:1