"Барселона" – "Реал": Команди зіграли внічию

Це був відмінний матч

"Барселона" - "Реал". В рамках півфіналу іспанського Кубка "Барселона" і "Реал" посперечалися між собою.

6 лютого, 22:00

Барселона "Камп Ноу"

Кубок Іспанії, 1/2 фіналу

"Барселона" - "Реал" 1:1

Гол: Артур, 58 - Васкес, 6

"Барселона": Тер Штеген – Семеду, Піке, Ленгле, Альба – Роберто, Бускетс, Ракітіч (Відаль, 63), Артур (Аленья, 74) – Коутіньйо (Мессі, 63), Суарес.

"Реал": Навас – Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело – Модріч, Кроос, Лукас Васкес (Асенсио, 84) – Вінісіус (Бейл, 63), Лльоренте (Каземіро, 63), Бензема.

Фінальний свисток! Все вирішиться в Мадриді.

84 хв. Асенсио поміняв Васкеса.

81 хв. Тер Штеген не кращим чином зіграв на виході, м'яч після пасу Бензема вирушив до Бейла, який не зміг нормально пробити по порожнім воротам.

76 хв. Аленья вийшов замість Малькольма.

68 хв. Мессі затоптали на вході в штрафну Реала. Небезпечний штрафний. Але Лео бездарно пробив - прямо  у стінку.

63 хв. Багато замін. Мессі і Видалб вийшли замість Коутінью та Ракітіча. А Бейл з Каземіро поміняли Лльоренте і Вінісіуса.

58 хв. ГОЛ!!! МАЛЬКОЛЬМ!!! Альба вискочив один на один, але Навас зміг відбити. Суарес добивав у штангу і м'яч відлетів до Артура, який його прийняв і відправив у сітку воріт!

57 хв. Тепер Марсело грубо грає на половині поля Барси. Ще одна жовта.

56 хв. Суарес в чужому штрафному сфолив проти РАмоса - жовта картка.

53 хв. Хороший дальній удар з-за штрафної виконанні Коутіньйо - трохи вище воріт!

50 хв. Другий тайм активніше починає Барса. Артур намагається тягнути своїх партнерів вперед.

Все, йдемо на перерву

43 хв. Розбігався Вінісіус, Семеду не встиг за бразильцем - жовта картка.

36 хв. Малкольм пройшовся по чужого штрафного і віддав під удар Суаресу, який і пробив. Але Навас дістав м'яч з-під штанги!

32 хв. Ракітіч пробив головою після подачі з штрафного і м'яч приймає на себе поперечина. А у контратаці у відповідь Вінісіус занадто сильно прострілював у чужий штрафний на Бензема.

29 хв. Малькольм шикарно знайшов пасом у штрафному Семеду, який прострілив, але влучив м'ячем у захисника.

24 хв. Ще одна контратака "Реала" завершилася неточним ударом Крооса з центру штрафного майданчика. А розігрували мадридці добре.

20 хв. Суарес вивів Артура на побачення з Навас, але той виграв дуель!

13 хв. Вінісіус перехопив м'яч у центрі поля і тікав і організував випад втрьох-на-двох, але вирішив сам бити, що у нього не вийшло.

9 хв. Серхіо Рамос зірвав прорив флангом Семеду - жовта картка.

6 гол. ГОЛ!!! ВАСКЕС!!! Вінісіус м'яко закинув м'яч на лівий край штрафного, де Бензема зміг взяти і віддати на лінію воротарського майданчика, звідки Васкес переправив м'яч у ворота!

5 хв. Вінісіус віддав в центр під удар Кроосу, той приклався здалеку і Тер Штеген першим вступив у гру.

3 хв. Реал починає активніше. Намагаються високо пресингувати на чужій половині поля. М'яч більше тримається у гостей, але моментів поки немає.

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш сьогоднішній онлайн Ель-Класіко.

Зараз в Іспанії "Реал" відстає від лідерів "Барселони" на 8 очок. Все може трапитися, але "Барселона" – не та команда, яка легко віддасть таку перевагу. Але в Кубку балів немає. Є тільки дві гри і те, що обидві команди покажуть.

"Реал" вже виграв п'ятий матч поспіль, що після приходу Соларі виглядає чудовою серією. Тренер у вихідні в матчі проти "Алавеса" використовував ротацію, що дозволило частини основи гарненько відпочити перед матчем з "Барсою". А ось каталонцям довелося постаратися, щоб не програти. У матчі з "Валенсією" синьо-гранатові програвали 0:2, але Мессі врятував "Барсу".

Останній раз "Реал" на цьому стадіоні був просто розмазаний. У жовтні "Барселона" влаштувала "Реалу" розгром 5:1 з хет-триком Луїса Суареса.

Новини за темою: "Барселона" - "Реал": Сьогодні відбудеться матч Кубку Іспанії

Эрнесто Вальверде З відкритих джерел

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

"Зустрічі з „Реалом“ завжди особливі. Виходу у фінал прагнемо і ми, і суперник. У цьому півфіналі фаворита немає, все може статися. У нас в складі є дуже хороші футболісти, є той, кого ми вважаємо найкращим у світі гравцем, але футболісти „Реала“ також одні з кращих у світі. Якщо Мессі зможе, він візьме участь у грі, якщо немає   буде відновлюватися. При цьому акцент не зміщується, як і раніше перемогти може кожен".

Прогноз 112.ua: 2:0