"Барселона" легко переграла вдома "Боруссію"

Каталонці сьогодні були хороші

"Барселона" на "Камп Ноу" грав з "Боруссією" з Дортмунда в матчі Ліги чемпіонів.

Каталонці вже в першому таймі вирішили питання про переможця матчу – у воротах Бюрку "розписалися" Суарес і Мессі. У другому рахунок до розгромного довів Гримазнн, але німці один гол відіграли.

Новини за темою: "Барселона" – "Боруссія": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

28 листопада, 22:00
Барселона "Камп Ноу"
Ліга чемпіонів, 5-й тур
"Барселона" – "Боруссія" 3:1
Гол: Суарес, 29, Мессі, 33, Грізманн, 69 – Санчо, 77
"Барселона": тер Штеген, Роберто, Умтити, Лангле, Фирпо, Бускетс, де Йонг, Ракітіч, Дембеле (Грізманн, 26), Мессі, Суарес (Ваге, 90)
"Боруссія": Бюрки, Хакими, Шульц (Санчо, 46), Хуммельс, Аканджи, Геррейру, Піщек (Загаду, 76), Вітсель, Вайгль (Гетце, 85), Брандт, Ройс

Фінальний свисток. Барса сьогодні на голову сильніше.

90+1 хв. Ваге поміняв Суареса.

85 хв. Замість Вайгля вийшов Гетце.

77 хв. ГОЛ!!! САНЧО!!! Красень! Вийшов – зарешал! Отримав м'яч в цтентре штрафний, разеврнулся і вбив м'яч під штангу!

76 хв. Загаду вийшов замість Піщека.

72 хв. Герейро відзначився черговим гірчичником у матчі.

69 хв. ГОЛ!!! ГРІЗМАНН!!! Мессі ідеально з центру віддав на хід Антуану, який вихід на голкіпера впевнено реалізував!

51 хв. Мессі увійшов у штрафну суперника через центр і впав після контакту з Бюрки. Але суддя показав жовту аргентинцеві за симуляцію.

46 хв. Санчо поміняв Шульца.

33 хв. ГОЛ!! МЕССІ!! Схоже, ця Боруссія вже все... Суарес в центрі штрафного віддав на хід Лео, той пройшовся і пробив низом!

31 хв. Мессі шикарно пройшовся вздовж лінії штрафної і пробив – Бюрку аж сам не очікував, як відбив удар!

29 хв. ГОЛ!!! СУАРЕС!!! В цей раз Мессі вдалося вивести Луїса на ворота без офсайду!

26 хв. Дембеле отримав ушкодження і не може продовжити гру. Виходить Грізманн.

23 хв. Хакими отримав м'яч на правому фланзі, відразу віддав на хід Шульцу, який пробив не дуже сильно і тер Штеген з ударом впорався.

22 хв. Мессі отримав м'яч в центрі від Суареса, зробив кілька кроків і повернув Луїсу на хід, а той пробив Бюрки. Але суддя гол не зарахував через офсайд у уругвайця.

12 хв. Дембеле змістився з лівого флангу в центр штрафного, пробив, але ударполучился слабким і в руки Бюрки.

8 хв. Барса на правах господарів грає впевненіше. Гості поки щільно обороняються.

2 хв. Увірвався справа Вайгль в штрафну Барси, прострілив в центр, Брандт спробував пробити, навіть двічі. Але в підсумку, влучити у ворота не зміг.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Дивимося футболь далі!

Каталонці – лідери своєї групи. Але "Боруссія" та "Інтер" продовжують боротися за вихід в плей-офф.

Група F

1. "Барселона" – 8 очок
2. "Боруссія" – 7
3. "Інтер" – 4
4. "Славія" – 2

Перед матчем у головного тренера "Барселони" Ернесто Вальверде є над чим подумати. Відразу три гравці оборони каталонців травмовано. Альба і Семеду травмовані, Піке відбуває дискваліфікацію. Правда, одужав Лангле, що не може не радувати вболівальників "синьо-гранатових".

У "Боруссії" також є серйозні проблеми. У вихідні вони пропустили три голи від скромного "Падерборн". Не допоможуть Люсьєну Фавру Томас Делейни і Пако Алькасер, без яких "Боруссія" сильно втрачає в класі і маневреності.

Особисті зустрічі

тричі грали між собою "Барселона" і "Боруссія". І поки вдавалося виграти лише раз – у 1998 році "Барса" вдома обіграла німців.

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

"Ми завжди хочемо атакувати, але іноді суперник не дозволяє нам робити це або ускладнює нам життя. Нас чекає дуже важливий матч з точки зору кваліфікації – це відноситься і до "Боруссії" теж. Якщо ми виграємо, то очолимо групу, тому, безумовно, ми хочемо виграти. Ми потужно граємо вдома, і нагорода за перемогу в цій грі дуже серйозна".

Прогноз 112.ua: 2:0