"Барселона" – "Славія": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Каталонці візьмуть чеський клуб

"Барселона" – "Славія". Каталонський клуб з проблемами з'їздив в Чехію, але вдома здатний показати кращу гру. Онлайн-трансляція матчу "Барселона" – "Славія" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

5 листопада, 19:55
Барселона "Камп Ноу"
Ліга чемпіонів, 4 тур
"Барселона" – "Славія" 0:0
"Барселона":
тер Штеген – Семеду, Піке, Лангле, Альба (Роберто, 46) – Відаль, Бускетс (Ракітіч, 67), де Йонг – Мессі, Грізманн, Дембеле (Фаті, 64)
"Славія": Коларж – Цоуфал, Кудела, Фрыдрых, Боржил – Соучек, Траоре (Тецл, 57) – Шевчик, Станчу (Хушбауер, 63), Олаинка – Масопуст (Дріт, 82)

Фінальний свисток!

82 хв. Провід поміняв Масопуста.

77 хв. Фаті красиво зовнішньою стороною стопи віддавав м'яч уздовж воріт на хід Мессі, але з ударом аргентинця впорався Коларж.

73 хв. Зменшила гра обертів. Барса намагається знайти свій шанс, а чехи тікають в контратаки. Поки ні в тих, ні в інших толком нічого не виходить.

67 хв. Замість Бускетса виходить Ракітіч.

64 хв. Фаті вийшов замість Дембеле.

63 хв. Хушбауер змінив у грі Станчу.

59 хв. Мессі вискочив на вільний простір у чужий штрафний, віддав під удар Відаля, який спокійно відправив м'яч у порожні ворота. Але гол знову скасовано – Мессі був в офсайді.

57 хв. Тецл вийшов замість Траоре.

53 хв. Станчу грубо зіграв в центрі поля проти Роберто - жовта картка.

46 хв. Роберто змінив на полі Альбу.

45+1 хв. Боржил з другої спроби зміг пробити тер Штегена, але суддя відмінив гол через офсайд.

43 хв. А зараз Коларж впорався з ударом Піку головою після подачі кутового!

42 хв. Мессі! Отримав м'яч у штрафному від Відаля, пробив, але Коларж зреагував!

34 хв. Ой! Мессі справа в центрі прибрав Фрідріха, прискорився, змістився в центр і пробив з лінії штрафного - поперечина врятувала Славію!

31 хв. Семеду збив Олаинку недалеко від своєї штрафної - жовта картка.

26 хв. Олаинка добре пройшов зліва і прострілив у центр штрафного, звідки Станчу пробив у захисника!

20 хв. Тепер вже Олаинка збив Семеду і сам побачив перед собою жовтий колір.

15 хв. Піку збив Олаинка на фланзі - жовта картка.

11 хв. Семеду праворуч вивалився один на один з Коларжом, але той дістав удар каталонця!

5 хв. Шевчик класно увійшов у штрафну Барси праворуч, прострілював і Лангле трохи не підправив м'яч у свої ворота, але Тер Штеген зреагував і відбив.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Починаємо наш футбольний вечір!

Каталонський клуб – лідер своєї групи після трьох матчів. А чехам поки доводиться плестися в хвості.

Група F

1. "Барселона" – 7 очок
2. "Інтер" – 4
3. "Боруссія" – 4
4. "Славія" – 1

Перший поєдинок між командами вийшов дуже нервовим для "Барси". Каталонці могли пропустити в Празі куди більше, ніж один гол. В цьому сезоні у підопічних Вальверде відверто не виходить гра на виїзді. Ось і в останньому матчі синьо-гранатові з'їздили в гості до "Леванте", де були обіграні 1:3.

В цей час "Славія" будинку розім'ялася з командою "Банік". В цілому чехи перебувають у непоганій формі. І якби не різниця в класі і досвіді, вони були б куди конкурентней на європейській арені.

Новини за темою: "Барселона" – "Славія": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

Эрнесто Вальверде З відкритих джерел

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

"Ми очікуємо приблизно такий же матч, як у Празі. "Славія" залишається вірною своєму стилю — це команда, яка грає в силовий футбол і може бути дуже небезпечною в штрафній площі. На початку сезону ми погано грали на виїзді, потім все налагодилося, і ми здобули три перемоги поспіль. І ось тепер ми знову програли. Хочемо повернути ту гру на виїзді, яку показували перед матчем з "Леванте".

Прогноз 112.ua: 3:1