"Барселона" – "Ліон": Онлайн-трансляція матчу

Каталонці захищають честь іспанського футболу

"Барселона" – "Ліон". У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів іспанська "Барселона" постарається знайти ключ до воріт "Ліона". Онлайн-трансляція матчу "Барселона" – "Ліон" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

13 березня, 22:00

Барселона "Камп Ноу"

Ліга чемпіонів, 1\8 фіналу

"Барселона" – "Ліон" 5:1 (перший матч 0:0)

Голи: Мессі, 18 (пен), 78, Коутинью, 31, Піке, 82, Дембеле, 86 - Тусар, 58

"Барселона": Тер Штеген, Піке, Ракітіч, Бускетс, Коутіньйо (Дембеле, 70), Артур (Відаль, 74), Суарес, Мессі, Ленгле, Жорді Альба, Серхі Роберто.

"Ліон": Антоні Лопеш (Горжлен, 34), Денайер, Марсело, Дембеле, Депа (Траоре, 73), Дюбуа, Фекир, Марсал, Менді (Корені, 78), Ндомбеле, Тусар.

Стенограма матчу:

Все! Барса впевненими кроками відправляється в чвертьфінал!

86 хв. ГОЛ!!! ДЕМБЕЛЕ!!! І ще один! Ще одна контратака Барси і ще один асист від Мессі.

82 хв. ГОЛ!!! ПІКЕ!!! Мессі дотягнув м'яч до чужого штрафного, віддав на Піку, який прибіг забивати!

78 хв. ГОЛ!!! МЕССІ!!! Аргентинець у штрафному майданчику двічі розібрався із захисниками і пробив!

74 хв. А Відаль з'явився замість Артура.

73 хв. А замість Депая вийшов Траоре.

70 хв. Дембеле поміняв Коутинью.

68 хв. Відповідь від Барси. Суарес вивів Коутинью на побачення з голкіпером, того бразилець обіграв, але з гострого кута не влучив по воротах.

58 хв. ГОЛ!!! ТУСАР!!! Депа навісив у штрафну і Цибулі пробиває тер Штегена! Суддя після перегляду відео вказує на центр поля!

47 хв. Артур вийшов один на один з Горжленом і вирішив віддати на Мессі. Той перекинув голкіпера, але Марсал вибив м'яч з лінії воріт!

45 хв. Дембеле збив Альбу - ще одна жовта.

40 хв. Тріщить Ліон! Мессі отримав м'яч на лінії воротарського майданчика і пробив в кут, але Горжлен добре вступив у гру.

34 хв. Зі сльозами залишає поле Лопеш. Замість нього в рамку стане Горжлен.

33 хв. Марсал відмахнувся від Мессі - жовта картка.

31 хв. ГОЛ!!! КОУТИНЬЮ!!! Суарес класно розібрався із захисником і голкіпером і віддав на порожні ворота Коутинью, який подвоїв рахунок в матчі!

29 хв. Суарес відмінно пробив з кута штрафний, але Лопеш відбив. А добивання Ракітіча виявився неточним.

21 хв. Коутинью в боротьбі зачепив Лопеша. Тому знадобилася допомога лікарів. У Ліоні навіть були готові замінити голкіпера, але той зможе продовжити гру.

20 хв. Депа відмінно скинув під удар Ндомбеле, але той відправив м'яч над воротами.

18 хв. ГОЛ! МЕССІ!!! Точно б'є аргентинець!

16 хв. Денайер збив Суареса у штрафному майданчику - пенальті!

10 хв. Ндомбеле наніс перший удар Ліона в матчі. Здалеку і неточно.

4 хв. Мессі наніс небезпечний удар з лінії штрафної, але Лопеш зіграв впевнено.

Почали!

Привіт, друзі. Дивимося, як каталонці будуть зламувати Ліон

"Ліон" на груповому етапі зумів створити серйозні проблеми "Ман Сіті". А вже у плей-офф зміг зупинити атаку "Барселони", що багато про що говорить. У Манчестері французи виграли, чи зможуть повторити свій подвиг в столиці Каталонії?

"Барселона" в цьому матчі не тільки бореться за свій престиж, але й за те, щоб кубок Ліги чемпіонів не покинув Іспанію. Три роки "Реал" вигравав його, а зараз "Барселона" залишилася останньою представницею Приклади в турнірі.

У стані обох команд всі практично здорові. Незрозуміло, чи зіграють Марсело і Марсал з "Ліона", але обидва включені у заявку. Лео Мессі днями оголосив про повернення в збірну Аргентини. Після ЧС-2018 в Росії це буде перша поява Лео у біло-блакитній футболці. А перед паузою на ігри збірних голосно заявити про себе - саме воно.

Учора Кріштіано Роналду зробив хет-трик у ворота "Атлетіко" і вивів "Ювентус" у чвертьфінал Ліги чемпіонів. українець Олександр Зінченко допоміг "Сіті" знищити оборону "Шальке".

Додамо, що сьогодні також відбудеться матч "Баварія" - "Ліверпуль".

Новини за темою: "Барселона" – "Ліон": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

Эрнесто Вальверде З відкритих джерел

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

"Не знаю, чи буде матч відрізнятися від першого. У "Ліона" вистачає козирів, особливо в нападі, де зібрані потужні і швидкі футболісти. Думаю, суперник спробує вичавити максимум з цього. Безумовно, суперник розуміє всю важливість виїзного гола і зробить все, щоб його забити. Нашій команді властиво проявляти себе у найскладніші моменти незалежно від того, як складається гра. Ми вже доводили це і в минулому сезоні, і в нинішньому".

Жензио З відкритих джерел

Головний тренер "Ліона" Бруно Жензио:

"Ми повинні грати в наш футбол, грати зі свободою. Ми знаємо, що нам буде важко проти однієї з кращих команд у світі. Але знаємо, що здатні домогтися свого, адже ми вже робили це. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб порадувати уболівальників, які приїхали сюди великою групою. Ми повинні показати, що знаходимося на своєму законному місці. Нам потрібно відштовхнутися від гри, яку ми показали в гостях у "Манчестер Сіті". Результат "Аякса" в матчі з "Реалом" додає нам сил".

Прогноз 112.ua: 1:2