"Атлетіко" та "Реал" голів один одному не забили

Захист виявився сильнішим за атаки

В рамках чемпіонату Іспанії відбулося мадридське дербі, в якому зійшлися "Атлетіко" і "Реал".

28 вересня, 22:00
Мадрид, "Ванда Метрополітан"
Чемпіонат Іспанії, 7 тур
"Атлетіко" – "Реал" 0:0
"Атлетіко":
Облак, Лоді (Лемарен, 61), Хіменес, Савич, Триппьер, Витоло (Корреа, 46), Томас, Сауль, Коке, Фелікс (Льоренте, 70), Коста.
"Реал":
Куртуа, Начо, Варан, Рамос, Карвахаль, Вальверде (Модріч, 68), Каземіро, Кроос, Азар, Бензема (Йович, 85), Бейл.

Новини за темою: "Атлетико" – "Реал": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Стенограма матчу:

Фінальний свисток. Сьогодні ми залишилися без голів.

85 хв. Йович вийшов замість Бензема.

77 хв. Родрігес вийшов замість Азара.

75 хв. Облак! Начо подав зліва у штрафний Атлетико, а Бензема класно пробив у кут воріт, але голкіпер дивом зреагував і дістав м'яч!

73 хв. Після подачі кутового Сауль пробив головою з гострого кута, але м'яч пролетів над поперечиною!

70 хв. І замість Фелікса виходить Льоренте.

69 хв. Варан грубо зіграв проти Фелікса в центрі поля - жовта картка.

68 хв. Модріч з'явився на поїв. Пішов відпочивати Вальверде.

61 хв. Лемарен виходить замість Лоді.

55 хв. Реал забрав собі ігрову ініціативу. Намагаються продертися крізь щільну оборону суперника, що виходить рідко. Атлетіко відповідає швидкими початку контратаками, які нічим не закінчуються.

46 хв. Корреа вийшов замість Витоло.

41 хв. Відповідає Кроос! Класний удар з-за штрафної і Обалку вже довелося витягуватися, щоб дістати м'яч!

39 хв. Відповідь від Атлетіко - Фелікс небезпечніше пробив здалеку, але по воротах не влучив.

36 хв. команди трохи Зменшили оберти. Кроос спробував хоч пробити здалеку, але м'яч прилетів прямо в руки Хмари.

26 хв. Осадив Реал штрафну Атлетіко. Чотири поспіль кутових подали вершкові, але серйозної небезпеки так і не відбулося.

21 хв. Начо грубо збив Триппьер на фланзі - жовта картка.

7 хв. Коста непогано вивів Фелікса в чужу штрафну на удар, але той пробив повз воріт.

Добрий вечір, друзі. Починаємо наш сьогоднішній онлайн!

чи Зможе Тоні повторити такий удар в сьогоднішньому матчі?

Після шести стартових турів в чемпіонаті Іспанії мадридський "Реал" займає першу сходинку в турнірній таблиці. Але щільність на вершині таблиці така, що ситуація може змінюватися в кожному турі. Так, "Атлетіко", який ділить з "Реал Сосьєдадом" друге-третє місця, відстає від "Реала" всього на один бал. Так що будь-яка втрата очок для кожного з сьогоднішніх суперників буде коштувати місця вгорі.

Головною проблемою "Атлетіко" сьогодні може стати дискваліфікації Альваро Морати за картку, яку він отримав посеред тижня. В атаці у Дієго Сімеоне є кому грати, але Альваро важливий для гри "Атлетіко" попереду, так що "Реалу" буде трохи легше. "Вершкові" із серйозних суперників поки тільки грали з ПСЖ, і тим крупно програли. Останні перемоги трохи зменшили напругу навколо команди, але гра з "Атлетіко" може все повернути на свої місця.

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Люди в "Атлетіко" працюють стільки ж. Хоч люди і можуть говорити, що у нас багатий клуб, а в "Атлетіко" – команда робочого класу. Я не збираюся нічого міняти. Знаю лише одне – вболівальники "Реала" хочуть пишатися своїми гравцями, і ми збираємося зробити все для цього. В цьому матчі ми хочемо перемоги. Нам буде складно в матчі з дуже сильним суперником".

Особисті зустрічі:

Сьогоднішнє дербі стане для команд вже 199 в історії. На рахунку господарів 51 перемога, у "Реала" – в два рази більше. У минулому сезоні команди спочатку зіграли у матчі за Суперкубок УЄФА, в якому "Атлетіко" виграв 4:2. Потім була нульова нічия в чемпіонаті в першому колі, а в другому – "Реал" виграв 3:1. Перед початком сезону "Реал" і "Атлетико" влаштували гольову шоу в США, в якому перемогу з рахунком 7:3 здобули "матрацники".

Прогноз 112.ua: 1:1