В Саудівській Аравії мадрідськи "Атлетіко" обіграв "Барселону" у півфіналі Суперкубка Іспанії і зіграє за трофей з "Реплом".

Голи: Мессси, 50, Грізманн, 63 - Коке, 46, Мората,
"Барселона": Нето, Роберто, Піке, Лангле, Альба, Бускетс, Відаль, де Йонг, Грізманн, Мессі, Суарес
"Атлетіко":
 Облак, Лоді, Савич, Феліпе, Триппьер, Парти, Еррера, Сауль, Корреа, Фелиш, Мората

Фінальний свисток. Атлетіко на характері виходить у фінал Суперкубка

86 хв. ГОЛ!!! КОРРЕА!!! Ось це сценарій! Корреа втік на ще одне побачення з Нето, пробив, голкіпер підправив політ м'яча, який по дузі залетів у ворота.

81 хв. ГОЛ!!! МОРАТА!!! Точний удар в правий кут!

80 хв Корреа вийшов один  на один і його збив Нето - пенальті і жовта картка.

78 хв. Коке вивалився один на один з Нето, але пробити не зміг.

73 хв. Піку забиває, але суддя знову скасовує гол. В цей раз був офсайд у Відаля, який віддавав пас.

63 хв. ГОЛ!!!! ГРІЗМАНН!!! Їх вже не зупинити. Альба навісив зліва і Антуан точно пробив головою.

А немає. Суддя після перегляду відео скасовує вятие воріт.

60 хв. ГОЛ!!!! МЕССІ!!! Що він творить? Знову отримав м'яч на лінії, фінт і точний удар!!!!

50 хв. ГОЛ!!! МЕССІ!!! Отримав м'яч на лінії штрафного, фінтом убралащитника і  точно пробив!

46 хв. ГООООЛ!!! КОКУ!!!! Корреа віддав точний пас на півзахисника і той відкрив рахунок у матчі!

40 хв. Сураес класно віддав на перебіг Гриманну, той вийшов один на один з Хмарою, але пробити його не зміг.

34 хв. Після подачі кутового Грізманн трохи неточно пробив головою.

29 хв. Піке грубо зіграв на фланзі оборони - жовта картка.

23 хв. Мессі відмінно обігрався з Альбою зліва в штрафний і пробив низом - Хмар потягнув!

15 хв. Барселоні вдалося забрати м'яч собі. Кружляють навколо штрафного майданчика, шукають лазівки.

5 хв. Парті непогано приклався по м'ячу здалеку, але той полетів у руки Нето.

Починаємо!

Оновлений формат Суперкубка дозволив іспанським командам вчотирьох поїхати в далеку Саудівську Аравію, щоб там визначити між собою володаря трофея. Першим фіналістом турніру став мадридський "Реал", який легко впорався з "Валенсією".

"Барселона" розпочала рік з нічиєї у дербі. А ось "Атлетіко" продовжив свою серію з перемог до чотирьох матчів. При чому останній програш "Атлетіко" зазнав саме в матчі з "Барселоною". Зараз ситуація схожа – "Барса" явно націлена на здобуття трофею. Але і в стані "матрацників" звикли перемагати.

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

"Мені здається дивним, що в Суперкубку грає чотири команди, але такий формат. Якби мені запропонували вибирати, я б обрав старий формат Суперкубка Іспанії. Тепер все змінилося. Ігри стали більш привабливими для глядачів, це передбачає більше емоцій та видовищності. Але зі спортивної точки зору повинні грати чемпіон країни, тобто "Барселона“, і володар Кубка, тобто "Валенсія“".

Особисті зустрічі:

205 поєдинків провели між собою "Барселона" і "Атлетико". 93 перемоги та каталонців, 64 – у "Атлетіко". У минулому сезоні в Мадриді команди зіграли внічию, а на "Камп Ноу" сильнішою виявилася "Барса".

Прогноз 112.ua: 2:1