banner banner banner banner

"Аталанта" - "Інтер": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Італії

У Бергамо б'ються за друге місце

З відкритих джерел

[media type= "picture"position="1"]" Аталанта " - "інтер". Друга і третя команди Італії сьогодні в очному матчі визначать того, хто буде другим у турнірній таблиці чемпіонату Італії. Онлайн-трансляція матчу "Аталанта" - "інтер" розпочнеться на 112.ua о 21: 15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

1 Серпня, 19:30
Бергамо, " Атлети Адзуррі д'італія"
Чемпіонат Італії, 38 тур
"Аталанта" - "Інтер" 0:2
Гол: Д'амброзіо, 2, Янг, 20
"Аталанта":
Голлини (Спортьелло, 5), Джимсити, Кальдара, Толои, Госенс, Фройлер (Малиновський, 61), де Рон, Кастань (Хатебор, 61), Сапата, Пашалич (Муриелье, 61), Гомес.
"Інтер":
Ханданович, Бастоні, де Врей, Годін, Янг, Гальярдіні, Брозович, Д'амброзіо, Барелла, Мартінес (Санчес, 71), Лукаку

Фінальний свисток. Інтер другий

71 хв. Санчес виходить замість Мартінеса.

68 хв. Малиновський перший раз приклався здалеку по м'ячу-той влучив у Барелу.

61 хв. Хатебор, Муріель і Малиновський замість Кастаня, Фройлера і Пашалича.

56 хв. Брозович тільки руками Гомеса-жовта картка.

53 хв. Тримається м'яч у гравців Аталанти, але захист Інтера спокійно не дає створити щось небезпечне біля своїх воріт.

Перерва

44 хв. Толої грубо зіграв проти Мартінеса-жовта картка.

34 хв. Фройлер спробував пробити зліва з меж штрафного майданчика, але відправив м'яч прямо в руки Хандановича.

27 хв. А тепер жовта показана Джимсіті.

23 хв. Де Врей грубо зіграв проти Госенса-жовта картка.

20 хв. ГОЛ! ЯНГ!!! Ешлі змістився з лівого флангу і ідеально пробив під праву штангу!

16 хв. Аталанта забрала м'яч собі. Інтер намагається перехоплювати і тікати в контратаки.

10 хв. Хороший випад Аталанти зліва вийшов, Пашалич прострілював, але Ханданович випередив Сапату.

5 хв. Ух.. Не може продовжити гру голкіпер Аталанти Голліні. Виходить Спортьелло.

2 хв. ГОЛ!!! Д'амброзіо! Ось так початок! Після розіграшу кутового Д'амброзіо головою замикає подачу зліва!

Добрий вечір, друзі. Продовжуємо наш футбольний вечір!

Головний матч заключного туру в італійській Серії А відбудеться в Бергамо. Підопічні Гасперіні приймуть "Інтер", який випереджає" Аталанту " всього на один бал. Для команди з Бергамо можливе срібло може стати новим рекордом клубу, який тільки минулого року вперше став третім. Щоб залишитися з медалями команді Гасперіні потрібно зіграти не гірше ,ніж " Лаціо "зіграє з"Наполі".

У "Інтера" в історії було куди більше перемог. Тому Антоніо Конте може зосередити увагу на майбутніх матчах Ліги Європи, де "Інтер" вважається одним з головних фаворитів. "Аталанту" також чекають матчі єврокубків, але чвертьфінал ЛЧ проти ПСЖ відбудеться аж 12 серпня.

Новини за темою: "Аталанта" - "інтер": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Італії

Особисті зустрічі:

123 матчі зіграли між собою "Аталанта"і " інтер". 66 матчів завершилися перемогою "Інтера"," Аталанта " вигравала 25 разів. У цьому сезоні команди зіграли в Мілані внічию 1: 1.

Прогноз 112.ua: 2:1