"Аталанта" – "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Сподіваємося на перші залікові очки для "гірників"

"Аталанта" – "Шахтар". Донецька команда після спробує на виїзді набрати перші очки в цьому розіграші Ліги чемпіонів. Онлайн-трансляція матчу "Аталанта" – "Шахтар" розпочнеться на 112.ua в 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

1 жовтня, 19:55
Мілан, "Сан-Сіро"
Ліга чемпіонів, 2 тур
"Аталанта" – "Шахтар" 1:2

Гол: Сапата, 28 - Мораєс, 41, Соломон, 90+4

"Аталанта": Голлини — Толои, Мазьелло (Муильель, 69), Паломіно — Хатебур, Де Роон, Пашалич, Кастань (Госенс, 57) — Ілічіч (Малиновський, 57), Гомес — Сапата

"Шахтар": Пятов — Болбат (Додо, 90+2), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі — Степаненко, Алан Патрік (Соломон, 69) — Марлос, Коваленко, Тайсон — Мораєс

І ВСЕ!!! Перемога!

90+4 хв. ГОООООООЛ!!!!! СОЛОМОООООН!!!! Ось це кінцівочка! Контратака Шахтаря, Додо прибирає суперника, віддає точно на хід Соломона, який впевнено розбирається з голкіпером і захистом і відправляє м'яч у ворота!

90+2 хв. Малиновський ціною жовтою карткою збив Болбата. А замість того вийшов Додо.

90+1 хв. Гомес завершив дуже небезпечним ударом відмінну контратаку Аталанти, яку розігнав Муриель.

86 хв. Малиновський нагадав, що вміє класно бити здалеку. Але на щастя гірників, м'яч по воротах не влучив.

85 хв Коноплянка виходить замість Марлоса.

82 хв. Коваленко отримав можливість зробити кілька кроків з м'ячем і пробити, але м'яч просвистів поруч зі штангою.

80 хв. Толои руками зупинив прорив Ковеленко по флангу - жовта картка.

74 хв. Чудова контратака вийшла у Аталанти. Муриель праворуч втік до штрафного навісив на Сапату, який пробив у Кривцова.

69 хв. У італійців Муриель змінює Соломона, а у Шахтаря Соломон вийшов замість Патріка.

68 хв. Сапата продавив Матвієнко і пробив по воротах, але П'ятов зміг відбити удар форварда.

68 хв. Тайсон зміг піти від Толои і пробити здалеку, але м'яч полетів прямо в голкіпера.

64 хв. Болбат грубо зіграв проти Гомеса - жовта картка.

63 хв. Ух! Гомес прострілив справа і Сапата замикав передачу, але м'яч полетів повз ворота.

57 хв. Малиновський виходить замість Ілічіча. Ось той момент, який ми так чекали сьогодні.

52 хв. Гомес пробив з-за штрафного - м'яч прилетів прямо в руки Голлини.

49 хв. найцікавіше на початку другого тайму – жовта картка де Рона.

ЗображенняЗображення

Перерву. Видихаємо

45+2 хв. Поперечина! Марлос шикарно пробив з штрафного і м'яч влетів у стійку воріт!

45 хв. Мораєс занадто активно хапав руками Толои - жовта картка.

41 хв. ГОЛ!!! МОРАЄС!!! Ну ось! Що і потрібно було довести! Мораєс отримав відмінний пас на хід від Тайсона, прибрав Голлини і пробив по порожніх воротах!

38 хв. Шахтар шукає способи пройти оборону Аталанти. Захист італійців не бездоганний. Треба просто трохи більше притиснути.

33 хв. Мораєс втік на побачення з Голлини посл пасу Марлоса, обіграв голкіпера, але пробити його не зміг. Та ще й в офсайді був форвард.

30 хв. Степаненко грубо збив Хатебура - жовта картка.

30 хв. Марлос трохи змістився в центр під удар лівою і пробив здалеку - Голлини зреагував і відбив м'яч на кутовий.

28 хв. ГОЛ!!! САПАТА!!! Хатебур подав в штрафну справа, Пятов невдало зіграв на виході, не діставши до м'яча, і Сапата головою відкрив рахунок у матчі.

27 хв. Ох! Дали пробити Пашаличу гірники в своїй штрафній, але м'яч влучив у штангу!

26 хв. Формальні господарі краще володіють м'ячем, але Шахтар не впускає суперника у свою штрафну.

17 хв. Тайсон тікав замість з Мораесом в контратаку, але бразилець занадто сильно прокинув собі м'яч і Голлини встиг до нього першим.

15 хв. П'ЯТОВ!!!! Тягне наш голкіпер удар від Ілічіча!

14 хв. Охохо! Кривцов сфолив у своїй штрафній проти Ілічіча. Суддя після перегляду відео призначає пенальті!

10 хв. Потихеньку гірники починають приходити в себе і тримати м'яч трохи.

5 хв. Краще починає матч Аталанта. Хатебур прострілив на Сапату, але захист Шахтаря впоралася з пасом.

Добрий вечір, друзі. Починаємо наш онлайн і вболіваємо разом за гірників!

У першому турі Ліги чемпіонів обидві команди програли з великим рахунком. "Гірники" поступилися в Харкові "Манчестер Сіті", а "Атланта" була розбита в Загребі.

Група

1. "Динамо" Загреб - 3 очки
2. "Манчестер Сіті" - 3
3. "Шахтар" - 0
4. "Аталанта" - 0

На вихідних "Шахтар" грав з "Ворсклою". Луїш Каштру дав відпочити лідерам команди, що не завадило "гірникам" легко розгромити суперника. Своїм першим голом за "Шахтар" навіть відзначився Коноплянка, реалізувавши пенальті. "Аталанта" також розгромно перемогла на вихідних – на виїзді був розбитий "Сассуоло". Руслан Малиновський з'явився на полі у другому таймі відзначився жовтою карткою.

"Аталанта" - дебютант в Лізі чемпіонів, а також позбулася підтримки рідного стадіону, який не відповідає вимогам УЄФА. А ось "Шахтар", з його постійною впевненістю у власній грі, до якої можна додати і багаторічний досвід єврокубків, може зіграти на таких дрібницях. Тим більше, що після поразки в першому турі треба доводити власні амбіції.

Новини за темою: "Аталанта" – "Шахтар": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

Луїш Каштру Сайт ФК "Шахтер"

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру:

"Як тільки "Аталанта" забирає м'яч, то розташовується близько до нападу. Наша лінія оборони повинна бути повністю готова до цього. Думаю, що наша зустріч буде дуже стратегічна, так як перший тур не вдався обом командам. Нам треба бути дуже уважними, щоб виїхати з позитивним результатом".

Прогноз 112.ua: 1:2