"Арсенал" і "Тоттенгем" розіграли бойову нічию

Дербі Північного Лондона вдалося на славу

В чемпіонаті Англії в рамках третього туру відбувся матч між лондонськими "Арсеналом" і "Тоттенгемом".

Перший тайм краще провели гості. Спочатку їм вдалося забити швидкий гол зусиллями Еріксена. А потім "шпори" подвоїли перевагу після реалізованого Кейном пенальті. Але перед свистком на перерву "Арсенал" зумів один м'яч відіграти - Ляказетт прийняв м'яч в чужій штрафній і пробив з гострого кута. А у другому таймі "каноніри" зрівняли рахунок після того, як Обаменяг в дотик переправив м'яч у ворота після пасу з центру.

1 вересня, 18:30

Лондон, ""Емірейтс Стедіум"

Чемпіонат Англії, 5 тур

"Арсенал" – "Тоттенгем" 2:2

Голи: Ляказетт, 45, Обамеянг, 71 - Еріксен, 10, Кейн, 40

"Арсенал": Лено, Колошинац, Луїс, Папастопулос, Мейтленд-Найлс, Гендузи, Джака, Торрейра (Себальос, 63), Пепе, Ляказетт (Мхітарян, 68), Обамеянг.

"Тоттенхем": Льоріс, Роуз, Вертонген, Алдервейрельд, Санчес, Вінкс, Сіссоко, Сон (Чельсо, 79), Еріксен, Ламела (Аллі, 60), Кейн.

Стенограма матчу:

Фінальний свисток

90+2 хв. Джака збив Кейна - жовта картка.

87 хв Пішли пристрасті на полі! Почали штовхатися гравці обох команд. За підсумками бійки, Попастатопулос отримав жовту картку.

73 хв. Ах! Колашинац забиває після прострілу зліва, але суддя відміняє взяття воріт через офсайд.

71 хв. ГОЛ! ОБАМЕЯНГ!!! Гендузи м'яко накинув в центр штрафного, звідки П'єр-Емерік в дотик пробиває і зрівнює рахунок!

69 хв. Мхітарян виходить замість Ляказетта.

67 хв. Сбеальос відмінно пробиває здалеку, але Льоріс дістає!

63 хв. Себальос поміняв Торрейру.

60 хв. Швидкий розіграш в чужій штрафній привів до удару Кейна від кута воротарського майданчика, але м'яч потрапляє в штангу!

59 хв. Еріксен грубо зіграв в центрі поля - жовта картка.

57 хв. Гендузи відмінно пробив низом з центру штрфной, але Льоріс гарний!

47 хв. Ляказетт пробив головою після подачі справа, але Льоріс зіграв впевнено і забрав.

45 хв. ГОЛ!!! ЛЯКАЗЕТТ!!! Придавили каноніри, відібрали м'яч у центрі, повернули Ляказетту, який одним дотиком прибрав захисника і другим вбив м'яч в сітку!

40 хв. ГОЛ!!! КЕЙН!!! Гаррі чудово пробив у лівий кут воріт!

40 хв. Сон проривався в штрафну суперника і Джака його збив - пенальті!

32 хв. Ламела грубо зіграв в центрі поля - ще одна жовта картка в матчі.

28 хв. Роуз грубо зіграв проти Ляказетта - жовта картка.

26 хв. Арсенал отримав право на непоганий штрафний, до м'яча підійшов Пепе і пробив, але Льоріс дістав м'яч у куті воріт.

20 хв. Сон відмінно змістився зліва в центр і пробив з-за штрафної, але Лено зіграв впевнено і відбив.

10 хв. ГОЛ!!! ЕРІКСЕН!!! Точним ударом завершує данець атаку своєї команди і виводить шпор вперед!

Почали!

Чемпіонат Англії продовжує нас радувати щотижневими топ-матчами. У цей уїк-енд ми вже побачили перемоги "Сіті" і "Ліверпуля", помилки "Челсі" і МЮ. А зараз настала черга принципового протистояння, яке нам влаштують два лондонських клуби.

"Арсенал" почав чемпіонат з серії перемог, але програв "Ліверпулю" і опустився з вершини Прем'єр-ліги. Команда Унаї Емері ще явно не готова до боротьби з першими командами країни. Хоча, що показати, у "Арсеналу" завжди знайдеться. Навіть у матчі з "червоними", де у них багато чого не виходило, атака "Арсеналу" виглядала потенційно дуже симпатично.

"Тоттенхем" в минулому турі також програв. Але "шпори" поступилися не топу, а вдома "Ньюкаслу". З такими результатами Маурісіо Почеттіно доведеться складно утримати Лігу чемпіонів для своєї команди.

Новини за темою: "Зоря" – "Динамо": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

Головний тренер "Арсеналу" Унаї Емері:

"Я шукаю команду героїв. Не хочеться, щоб після фінального свистка говорили, що якийсь конкретний гравець привів "Арсенал" до перемоги. Хочу, щоб говорили про всю команді, щоб всі зіграли класно. У минулих сезонах "Арсенал" і "Тоттенхем" не були такими збалансованими, як зараз, тому поєдинок дійсно покаже, який лондонський клуб сильніше".

Особисті зустрічі:

"Арсенал" і "Ліверпуль" грали між собою 183 рази. 75 перемог на рахунку "Арсеналу", 58 разів перемагав "Тоттенхем", решта 50 матчів завершилися внічию. У минулому сезоні "каноніри" виграли домашній матч і зіграли внічию на виїзді в чемпіонаті. А в Кубку Ліги сильнішими виявилися "шпори".

Прогноз 112.ua: 2:1