"Арсенал" переміг у Неаполі і вийшов до 1/2 фіналу Ліги Європи

"Каноніри" були сильнішими і в Італії

З відкритих джерел

Лондонський "Арсенал" виграв у матч-відповідь чвертьфіналу Ліги Європи проти італійського "Наполі". У півфіналі "каноніри" зіграють з іспанською "Валенсією".

18 квітня, 22:00

Неаполь, "Сан-Паоло"

Ліга Європи 1/4 фіналу

"Наполі" – "Арсенал" 0:1

Гол: Ляказетт, 36

"Наполі": Мерет, Максимович (Мертенс, 46), Кирикеш, Кулібалі, Гулам (Руй, 71), Аллан, Кальехон, Руїс, Зелінські, Інсіньє (Юнес, 60), Милик

"Арсенал": Чех, Папастатопулос, Косельні, Монреаль, Ремзі (Мхітарян, 34), Торрейра, Мейтленд-Найлз Колошинац, Джака, Ляказетт (Ивоби, 68), Обамеянг

Новини за темою: "Наполі" – "Арсенал": Онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги Європи

Стенограма матчу:

Фінальний свисток. Арсенал у півфіналі!

83 хв. Кулібалі неточно пробив головою після подачі кутового.

75 хв. Дивна жовта для Чеха. Толі за затримку часу, чи за неправильно місце введення м'яча.

71 хв. Руй вийшов замість Гулама.

68 хв. Ивоби поміняв Ляказетта.

67 хв. Заблокований удар Милика з центру штрафного майданчика. Наполі довго вже розігрує м'яч.

60 хв. Юнес вийшов замість Інсіньє.

57 хв. Інсіньє опинився на відмінному місці для удару, але пробив дуже слабо.

Тим часом, в Лізі Європи:

Челсі - Славія 4:2

Валенсія - Вільярреал 2:0

Айнтрахт - Бенфіка 1:0

48 хв. Мхітарян вивів Обамеянга по центру штрафного, той пробив, але Мерет врятував свою команду.

46 хв. Мертенс вийшов замість Максимовича.

43 хв. Кальєхон пробив неточно з лінії штрафного після пасу Інсіньє зліва.

36 хв. ГОЛ!! ЛЯКАЗЕТТ!!! Ось це пробив! Ідеальне виконання штрафного удару - Мерет навіть не сіпнувся.

34 хв. Ремзі не може продовжувати гру. Виходить Мхітарян.

31 хв. Обамеянг непоганим ударом завершив швидкий випад Арсеналу - прямо в руки Мерета.

27 хв. Милик погано пробив головою після подачі Зелінські зліва, а момент був хороший.

23 хв. Милик отримав м'яч на самоті в штрафному Арсеналу і перекинув Чеха, але суддя відмінив гол через офсайд.

16 хв. Кулібалі розігнав контратаку своєї команди, яку завершив пасом на Кальєхона, який не зміг пробити Чеха.

4 хв. Наполі атакує активніше, але у Арсеналу небезпечніше виходить доставляти м'яч до штрафної суперника. Поки без ударів.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні дивимося Лігу Європи

Тиждень тому команди зустрічалися в Лондоні і тоді атака "Арсеналу" просто розривала оборону гостей. Тим у свою чергу пощастило, що вони пропустили лише двічі, але зі своїми моментами у неаполітанців Фортуна не допомогла. Хоча забивати "Наполі" повинен був.

З тих пір команди зіграли по одному матчу у внутрішніх чемпіонатах. Неаполітанці з'їздили в К'єво, де виграли 3:1. А "Арсенал" мінімально обіграв "Уотфорд". "Каноніри" зараз на "улюбленому" четвертому місці, але цілком можуть наздогнати і обійти бронзовий "Тоттенхем".

Головний тренер "Арсеналу" Унаї Емері:

"Ми завжди готуємося до матчів. Головна мета на цій стадії — виграти. Звичайно, ми хочемо забити, адже забиваючи, ти знаходиш впевненість і перевага. Ми знаємо, що матч з "Наполі" буде непростим, бо суперник може забити і один, і два голи. "Наполі" може забити більше голів, тому що у суперника багато висококласних гравців лінії атаки".

Прогноз 112.ua: 1:2