"Арсенал" - "Ліверпуль": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

Емері проти Клоппа

"Арсенал" - "Ліверпуль". Команда Унаї Емері набрала неймовірну форму, але чи вистачить цього для перемоги над одним з лідерів Прем'єр-ліги? Онлайн-трансляція матчу "Арсенал" - "Ліверпуль" розпочнеться на 112.ua 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

3 листопада, 19:30

Лондон, "Емірейтс"

Чемпіонат Англії, 11 тур

"Арсенал" - "Ліверпуль" 1:1

Гол: Ляказетт, 82 - Мілнер, 61

"Арсенал": Лено - Бельерин, Мустафі, Холдинг, Колашинац - Торрейра, Джака, Мхітарян (Ивоби, 69), Езіл, Обамеянг (Ремсі, 73) - Ляказетт.

"Ліверпуль": Алиссон - Олександр-Арнольд, Гомез, Ван Дейк, Робертсон - Мілнер, Фабинью, Вайналдум - Салах, Фирмину, Мане.

Все, кінець матчу, Арсенал і Лівер грають внічию. "Каноніри" продовжують свою серію.

82 хв. ГОЛ!!! ЛЯКАЗЕТТ!!! Вийшов француз один на один, обіграв Лено і з гострого кута відправив м'яч у порожні ворота!

73 хв. Ремсі поміняв Обамеянга.

69 хв. Ивоби вийшов замість Мхітаряна.

61 хв. ГОЛ! МІЛНЕР!!! Англієць вбив м'яч в сітку воріт з лінії штрафного після несильного виносу м'яча у виконанні Лено!

56 хв. Каноніри краще розпочали другий тайм. Але і Лівер вміло тримає м'яч.

45 хв. Штанга! Вае Дейк пробив головою після подачі зі стандарту, але м'яч влучив у стійку!

39 хв. Красива атака "канонірів" завершилася ударом Ляказетта з гострого кута - трохи неточно.

29 хв. Рівна гра двох команд у відмінній формі. Атака переграє оборону, так що, голи - справа часу.

23 хв. Лено! Німець тягне удар Ван Дейка після виходу один на один!

18 хв. Ух! Фірміні перекинув Лено, але м'яч влетів у поперечину. А добивання Мане суддя скасував через офсайд, якого не було.

16 хв. Мхітарян випередив Алиссона в чужій штрафній і пробив головою, але м'яч трохи не влучив по воротах.

14 хв. Небезпечно Обамеянг бив з меж штрафного, але Гомес не дав м'ячу полетіти в створ воріт.

9 хв. Салах увійшов у штрафну суперника і віддав під удар Вейналдума, але той відправив м'яч вище воріт.

3 хв. Ляказет підправляв м'яч у ворота після прострілу зліва, але Алиссон забрав.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні дивимося ще один яскравий матч - протистояння "Арсеналу" і "Ліверпуля".

Програвши на старті сезону "Манчестер Сіті" і "Челсі", "Арсенал" видав неймовірну безпрограшну серію з 13 матчів. І якщо б Миливоевич не реалізував пенальті в кінцівці матчу з "Крістал Пелес", "каноніри" могли б похвалитися крутий серією тільки з перемог.

Незважаючи на відмінну форму, сьогодні "Арсеналу" буде вкрай складно стримати суперника. У Унаї Емері є над чим думати - не можуть грати Беллерин, Папастатопулос і Мавропанос, Колашинац, Монреаль і Косельны. А грати не найкращою своєю обороною проти однієї з найкращих атакуючих тріо світу неймовірно складно.

"Ліверпуль" йде на другому місці в англійській Прем'єр-лізі, відстаючи від "Манчестер Сіті" в різниці "забитих-пропущених". На відстані 2 очки знаходиться "Челсі". "Арсенал" відстає на 4 очки. А йому у спину дихає" "Тоттенхем".

Новини за темою: "Шахтар" - "Динамо": Команди обмінялися голами (онлайн-трансляція)

Унаї Емері Открытый источник

Головний тренер "Арсеналу" Унаї Емері:

"Ми хочемо написати нову історію. Нову історію, яка пов'язана з цим, а не з минулим, і яка спирається на наших гравців і наша майстерність. Коли я прийшов у клуб, тут було багато позитивних речей, і я додав цьому свій характер і стиль. Але ми все ще на початку шляху, і нам буде потрібно багато часу. "Ліверпуль" являє собою великий виклик для нас, але також це можливість показати уболівальникам свій настрій і свою гру проти дуже великої команди. Але все це — процес. Ми хочемо написати велику історію".

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:

"Унаї Емері був кинутий великий виклик, тому що він прийшов після Арсена Венгера, який, як здається, працював там 50 років. Він блискуче справляється, і після важкого старту сезону вони видали вражаючу серію. Сподіваюся, вони розгублять свою форму до суботи, але наш матч, безумовно, буде цікавим".

Прогноз 112.ua: 1:2