"Арсенал" – "Тоттенхем": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

За кого вболівати в лондонському дербі?

"Арсенал" – "Тоттенхем". "Каноніри" після поразки "Ліверпулю" зіграють з іншим принциповим суперником у столичному дербі. Онлайн-трансляція матчу "Арсенал" – "Тоттенхем" розпочнеться на 112.ua в 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Сетанта".

1 вересня, 18:30

Лондон, ""Емірейтс Стедіум"

Чемпіонат Англії, 5 тур

"Арсенал" – "Тоттенхем" 2:2

Голи: Ляказетт, 45, Обамеянг, 71 - Еріксен, 10, Кейн, 40

"Арсенал": Лено, Колошинац, Луїс, Папастопулос, Мейтленд-Найлс, Гендузи, Джака, Торрейра (Себальос, 63), Пепе, Ляказетт (Мхітарян, 68), Обамеянг.

"Тоттенхем": Льоріс, Роуз, Вертонген, Алдервейрельд, Санчес, Вінкс, Сіссоко, Сон, Еріксен, Ламела, Кейн.

71 хв. ГОЛ! ОБАМЕЯНГ!!! Гендузи м'яко накинув в центр штрафного, звідки П'єр-Емерік в дотик пробиває і зрівнює рахунок!

69 хв. Мхітарян виходить замість Ляказетта.

67 хв. Сбеальос відмінно пробиває здалеку, але Льоріс дістає!

63 хв. Себальос поміняв Торрейру.

60 хв. Швидкий розіграш в чужій штрафній привів до удару Кейна від кута воротарського майданчика, але м'яч потрапляє в штангу!

59 хв. Еріксен грубо зіграв в центрі поля - жовта картка.

57 хв. Гендузи відмінно пробив низом з центру штрфной, але Льоріс гарний!

47 хв. Ляказетт пробив головою після подачі справа, але Льоріс зіграв впевнено і забрав.

45 хв. ГОЛ!!! ЛЯКАЗЕТТ!!! Придавили каноніри, відібрали м'яч у центрі, повернули Ляказетту, який одним дотиком прибрав захисника і другим вбив м'яч в сітку!

40 хв. ГОЛ!!! КЕЙН!!! Гаррі чудово пробив у лівий кут воріт!

40 хв. Сон проривався в штрафну суперника і Джака його збив - пенальті!

32 хв. Ламела грубо зіграв в центрі поля - ще одна жовта картка в матчі.

28 хв. Роуз грубо зіграв проти Ляказетта - жовта картка.

26 хв. Арсенал отримав право на непоганий штрафний, до м'яча підійшов Пепе і пробив, але Льоріс дістав м'яч у куті воріт.

20 хв. Сон відмінно змістився зліва в центр і пробив з-за штрафної, але Лено зіграв впевнено і відбив.

10 хв. ГОЛ!!! ЕРІКСЕН!!! Точним ударом завершує данець атаку своєї команди і виводить шпор вперед!

Почали!

Чемпіонат Англії продовжує нас радувати щотижневими топ-матчами. У цей уїк-енд ми вже побачили перемоги "Сіті" і "Ліверпуля", помилки "Челсі" і МЮ. А зараз настала черга принципового протистояння, яке нам влаштують два лондонських клуби.

"Арсенал" почав чемпіонат з серії перемог, але програв "Ліверпулю" і опустився з вершини Прем'єр-ліги. Команда Унаї Емері ще явно не готова до боротьби з першими командами країни. Хоча, що показати, у "Арсеналу" завжди знайдеться. Навіть у матчі з "червоними", де у них багато чого не виходило, атака "Арсеналу" виглядала потенційно дуже симпатично.

"Тоттенхем" в минулому турі також програв. Але "шпори" поступилися не топу, а вдома "Ньюкаслу". З такими результатами Маурісіо Почеттіно доведеться складно утримати Лігу чемпіонів для своєї команди.

Новини за темою: "Зоря" – "Динамо": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату України

Унаї Емері Открытый источник

Головний тренер "Арсеналу" Унаї Емері:

"Я шукаю команду героїв. Не хочеться, щоб після фінального свистка говорили, що якийсь конкретний гравець привів "Арсенал" до перемоги. Хочу, щоб говорили про всю команді, щоб всі зіграли класно. У минулих сезонах "Арсенал" і "Тоттенхем" не були такими збалансованими, як зараз, тому поєдинок дійсно покаже, який лондонський клуб сильніше".

Особисті зустрічі:

"Арсенал" і "Ліверпуль" грали між собою 183 рази. 75 перемог на рахунку "Арсеналу", 58 разів перемагав "Тоттенхем", решта 50 матчів завершилися внічию. У минулому сезоні "каноніри" виграли домашній матч і зіграли внічию на виїзді в чемпіонаті. А в Кубку Ліги сильнішими виявилися "шпори".

Прогноз 112.ua: 2:1