Андрій Ярмоленко дебютував за "Вест Гем" у Прем'єр-лізі

Українець з'явився у другому таймі

Нападник збірної України Андрій Ярмоленко зіграв свій дебютний матч в англійській Прем'єр-лізі.

Лондонський "Вест Гем" починав сезон на "Енфілді". І фіналіст минулої Ліги чемпіонів "Ліверпуль" виявився не найпривітнішим господарем. Вже після першого тайму "червоні" вигравали 2:0. Ярмоленко з'явився на полі на 67-й хвилині, змінивши Марко Арнаутовича. Враховуючи переважну перевагу господарів поля, які в підсумку розгромили суперника з рахунком 4:0, Ярмоленко встиг відзначитися декількома пострілами в штрафну суперника.

Новини за темою: Ярмоленко зможе показати в Англії, чому його вважають технічним гравцем, - Пеллегріні

Нагадаємо, Андрій Ямроленко став гравцем "Вест Гема" цього літа. "Молотобійці" придбали українця у дортмундської "Боруссії" за 25 млн фунтів.