Андрій Ярмоленко відзначився у Прем'єр-лізі дублем у ворота "Евертона"

Українець провів яскравий матч

Андрій Ярмоленко Открытый источник

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко вперше вийшов у стартовому складі своєї команди в матчі Прем'єр-ліги. "Вест Хему" потрібно було протистояти "Евертону" в Ліверпулі.

І свій дебют українець провів шикарно. Вже на 11-й хвилині Марко Арнаутович віддав Ярмоленко на порожні ворота і Андрій просто відправив м'яч у сітку. А незабаром він вдруге записав своє ім'я в протокол матчу, коли фірмовим ударом після зміщення з флангу пробив під штангу.

Новини за темою: Огляд матчів чемпіонату Англії з футболу

У другому таймі Ярмоленко також взяв участь у ще одній гольовій атаці "Вест Хема". А після заробив жовту картку за фол проти екс-гравця "Шахтаря" Бернарда. Пізніше був замінений Снодграсса. У підсумку, "молотобійці" завершили матч з рахунком 3:1 і вперше виграли у Прем'єр-лізі. Це перемога підняла їх з останнього на 16 місце в турнірній таблиці.

Додамо, що раніше Андрій Ярмоленко відзначився голом у матчі збірних. Його точний удар з пенальті приніс Україні перемогу на Словаччиною в Лізі Націй.