"Айнтрахт" - "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу

"Гірникам" потрібно постаратися, щоб впоратися з німцями

"Айнтрахт" - "Шахтар". Після нічиєї у Харкові "гірники" зіграють в Німеччині поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи. Онлайн-трансляція матчу "Айнтрахт" - "Шахтар" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

21 лютого, 19:55

Франкфурт, "Комерцбанк-Арена"

Ліга Європи, 1/16 фіналу

"Айнтрахт" - "Шахтар" 4:1

Гол: Йович, 23, Аллі, 27 (пен), 80, 89 - Мораєс, 64

"Айнтрахт": Трапп, Абрахам, Гинтерегер, Длика, да Коста, Хасебе, Роді (Вільямс, 73), Костіч, Гачинович (Де Гусман, 90+1), Аллі, Йович (Ребич, 70).

"Шахтар": Пятов, Ізмаїл, Матвієнко, Хочалава, Бутко (Болбат, 65), Патрік, Коваленко, Соломон (Майкон, 46), Тайсон, Марлос, Моаес.

Все! Для Шахтаря євросезон закінчено.

90+1 хв. Ле Гусман вийшов замість Гачиновича.

89 хв. ГОЛ!! РЕБИЧ!!! Отримав Анте м'яч після ауту, пройшовся до штрафного Шахтар і пробив з її лінії у ближній кут!

85 хв. Марлос спробував знову своїм ударом здалеку пробити Траппа, але не влучив по воротах.

80 хв. ГОЛ!!! АЛЛІ!!! Ну ось і все... Контратака Айнтрахта завершилася виходом 3 в 2, який завершився точним ударом Аллі.

80 хв. Кайоде виходить замість Коваленко.

79 хв. Болбат відмінно навісив у центр штрафного, звідки Тайсон пробив головою! Але м'яч знову влітає у поперечину!

73 хв. Вільямс з'явився на полі замість Роді.

70 хв. Замість Йовича вийшов Ребич.

70 хв. Марлос шикарно приклався з-за штрафної, але м'яч зрадницьки влучив у поперечину!

68 хв. Аллі грубо збив Мораєса - жовта картка.

65 хв. Болбат вийшов замість Бутка.

64 хв. ГОЛ!!! Марлос шикарно закинув у штрафну на Ісмаїлі, той прострілює та Мораєс пробиває Траппа!

59 хв. Йович вийшов один на один з П'ятовим, але пробив вище воріт.

57 хв. Марлос непогано виводив Мораєса на побачення з Траппом, але голкіпер встиг до м'яча першим.

52 хв. М'яч добре тримається у гостей, але небезпечніше випади виглядають у німців. Потрібно щось нове шукати.

46 хв. Майкон поміняв Саломона.

Йдемо на перерву

46 хв. Довга атака "Шахтаря" завершилася ударом Бутко з лінії штрафної. М'яч прилетів прямо в руки Трапп.

39 хв. Абрахам зіграв рукою прямо на лінії своєї штрафної - жовта картка. Що ж ти не як Матвієнко?

37 хв. Хороший перехоплення в центрі поля міг завершитися небезпечним моментом, але Тайсон віддавав Мораєсу на ворота в офсайд.

32 хв. Мораєс грубо грає в центрі поля – жовта картка.

29 хв. Йович небезпечно прострілив зліва і Аллі майже дістав м'яч на лінії воротарського майданчика. Небезпечний Айнтрахт зараз.

27 хв. ГОЛ!! Аллі! Б'є в лівий нижній кут. Ох тяжко буде гірникам.

26 хв. Роді пробив з-за штрафної, м'яч летить в руку Матвієнко - суддя дає жовту і ставить пенальті!

23 хв. ГОЛ! ЙОВИЧ! Да Кошта прострілив справа і Йович спокійно з центру штрафного пробив повз П'ятова!

19 хв. Шахтар виглядає дуже непогано. Гра в пас проходить. В обороні теж поки все рівно. Німці виглядають трохи неготовими до такого. Але поки що далі вони проходять.

14 хв. Коваленко двічі відмінно роздав м'яч в центрі поля. Обидва випаду нічим не закінчилися, але вийшло цікаво.

9 хв. Поки гра досить спокійно протікає.

Поїхали!

Додамо, що сьогодні також свій другий матч плей-офф Ліги Європи зіграє київське "Динамо". Підопічні Хацкевича в Києві зіграють проти "Олімпіакоса".

Перший матч між командами залишив неоднозначне враження. З одного боку, гольова нічия вдома – результат не найкращий для кубкових змагань. Але варто пам'ятати, що "гірники" грали майже весь матч удесятьох. І при цьому у другому таймі зуміли нав'язати супернику свою гру, що й дозволило завершити матч з позитивним результатом.

Звичайно ж, донеччанам буде складно без Тараса Степаненка, який виконує величезну кількість оборонної роботи у центрі поля. Крім нього, пропустить матч з-за перебору жовтих карток Сергій Кривцов. Тому Паулу Фонсеке доведеться ламати голову над тим, як зміцнити захист і центр поля від наскоків німців. А ті, як показав харківський матч, вміють дуже небезпечно атакувати.

Новини за темою: "Динамо" - "Олімпіакос": Онлайн-трансляція матчу

Пауло Фонсека ФК Шахтер

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека:

"Ми опинилися в непростій ситуації. Але я і не приховую ні від кого, що завтра буде грати Микола Матвієнко. Було б непогано, щоб завтра зіграли Степаненко і Кривцов. Але якщо такої можливості немає, нічого іншого нам не залишається. Дуже складно до гри про це говорити. Поговоримо про це після закінчення матчу. Щодо того, що сталося тиждень тому, то нам довелося змінювати план на гру, виходячи з того, що сталося по ходу матчу. Я знаю, що ми зустрінемося з сильною командою. За тиждень ми постаралися вивчити суперника ще більше. Якщо "Шахтар" буде грати в свою гру, то все вийде. Можу сказати, що ви побачите хоробру, смілу команду. Я завжди цього вимагаю від своїх гравців. І тоді все вийде".

Прогноз 112.ua: 1:2